logo Swisspor Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Międzyrzeczu

Swisspor Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Międzyrzeczu

Międzyrzecz

Opinie o Swisspor Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Międzyrzeczu

Irena 2014-09-19 16:26:42
Co do ochrony mienia skład ludzi jest mocny i zdyscyplinowany przez jednego pana D.
ana 2014-11-22 17:47:24
Witam, jakie są zarobki i czy zatrudniają kobiety?
kevin 2015-04-28 13:16:54
Praca przy produkcji styropiany za granicą ( usunięte przez administratora )
kierownik 2015-05-12 10:56:22
szukają do was jakis kierowników z doświadczeniem?
OPAD 2015-11-12 13:33:11
PRZEZ PEDOFILA, SŁYSZAŁAM ŻE MOLESTOWAŁ SWOJĄ CÓRKĘ W PRZESZŁOŚCI.
Eliasz 2015-11-12 13:40:11
Niestety, przykro mi ale firma ochroniarska jest niekompetentna, przyjmują do pracy w charakterze ochroniarza człowieka z tak zwanymi ''żółtymi papierami'' który ponoć leczy się w pobliskich Obrzycach. Mało tego, będąc w szpitalu dopuścił się nierządu na kobiecie która również odbywała leczenie. Z tego co mi wiadomo za próbę zgwałcenia chorej psychicznie kobiety dostał coś w zawieszeniu. Ciekawe jak się wytłumaczy firma ochroniarska zatrudniająca takie osoby?
gość 2016-03-25 17:38:57
ci panowie już nie pracują co leżał szpitalu.ochrona teraz bazuje na takich ludziach.pefron dobrze płaci
diabeł 2016-10-21 23:20:26
do tej firmy są potrzebni konkretni ludzie a nie manekiny , ludzie którzy umieją myśleć i którzy chcą pracować reszta bez komentarza
Zostaw swoją opinię o Swisspor Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Międzyrzeczu - Międzyrzecz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Swisspor Polska Sp. z o.o. Zakład Produkcyjny w Międzyrzeczu