logo pepco

pepco

Ruda Śląska

Opinie o pepco

wtajemniczona 2011-12-19 10:33:58
Praca ciężka to fakt! Ale co do kierowniczki to nie do końca się zgodze....Ma trudny charakter ale można sie z nia dogadac! Dziewczyny do pracy przychodzimy pracowac a nie w celach towarzyskich! Jeśli któraś ma na tyle odwagi żeby pisac takie bzdury to powinna też miec odwage pójśc i porozmawiac z kierownikiem lub zastępcą o tym co ja boli.Pozdrawiam.
zainteresowana 2012-10-11 12:29:54
Witam,chciałabym zapytać czy jest duza rotacja pracowników??często zmieniają sie sprzedawcy i kadra kierownicza???
zainteresowana 2012-10-11 12:30:25
xxx 2012-10-12 08:27:09
Witam.Z tą rotacją to różnie bywa zależy od sklepu.Jeśli chodzi o sklep w Rudzie Śląskiej to nie jest ona duża.Kierownik niestety ciągle ten sam zastępca raz się zmieniła a jeśli chodzi o sprzedawców to z tego co mi wiadomo nie zmieniają się zbyt często.
zainteresowana 2012-10-12 12:34:08
bardzo dziękuję za odpowiedź,bardzo serdecznie pozdrawiam!
wadim 2016-05-21 12:20:15
jak cjcesz mieć jednak tak wysokie wynagrodzenie to aplikuj na wyże stanowiska u nich takie jak Specjalista ds. WMS w dziale IT czy IT Support Specialist z językiem czeskim - tak się składa że są wakaty
Zostaw swoją opinię o pepco - Ruda Śląska
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pepco