Instytut Pamięci Narodowej Przeciwko Ściganiu Zbrodni Hitlerowskich

Łódź

Opinie o Instytut Pamięci Narodowej Przeciwko Ściganiu Zbrodni Hitlerowskich

Informatyk 2016-04-29 16:36:32
PRACOWAŁEM TAM JAKO INFORMATYK ODRADZAM NIE ZYCZE TEGO NAWET NAJGORSZEMU WROGOWI- PRACY W IPN ŁÓDŻ E.ORZESZKOWEJ. PRACUJA TAM SAMI FRUSTRACI ZE WZGLEDU NA BARDZO NISKIE ZAROBKI DOTYCZY WSZYSTKICH INFORMATYK NIE MA NIC DO POWIEDZENIA NIE MA SWOJEGO ZDANIA NIC NIE MOZE ZASUGEROWAC PROBLEM ZAKUPAMI TRZEBA PISAC WNIOSKI A PROBLEMY BIEZACE JAK NP ZAKUP RJ45 ZE SWOICH PIENIEDZY BRAK MOZLIWOSCI ZWROTU PONIESIONYCH KOSZTOW I WIELE I WIELE NIEDOSTATKOW. PISANIE SPECYFIKACJI SIWZ STALO SIE TAM PRZYWILEJEM DLA INFORMATYKA KTORY MUSI SPECYFIKACJE NAPISAC OD A DO Z ROWNIEZ TEMATY MERYTORYCZNE Z JAKIMS CZASEM STAJE SIE TYPOWYM URZEDNIKIEM CHODZ SREDNIA LAT ZATRUDNIENIA NA STANOWISKU INFORMATYKA JEST TO 2 LATA
PRACUJE TAM DWOCH GDZIE JEDEN NA DRUGIEGO NA PUSZCZANY JEST PRZEZ KIEROWNICTWO KTORE ZAWSZE UWAZA ZE KOMUNIKACJA WERBALNA Z INFORMATYKĄ TO UTRUDNIENIA NA PORZĄDKU DZIENNYM. OSKARZANYM SIE JEST ZA BRAK KOMUNIKACJI BRAK DOSWIADCZENIA ZA POLITECHNIKE. NA SZKOLENIE TO PPOZ, BHP I NIC PO ZA TYM ZADNYCH SZKOLEN SPECJALISTYCZNYCH ZEWNETRZNYCH INSTYTUT JEST BIEDNY BO BUDZETOWY

NFORMATYK TO CHŁOPIEC DO BICIA

MOI DRODZY NIGDZIE NIE JEST ROZOWO I KOLOROWO ALE IPN TO SZCZYT ..... NIE POLECAM
Robs 2016-05-11 18:38:42
Nic nie zmieniło się zatrudniony byłem tam jako infowycieraczka na początku istnienia instytutu w Łodzi na pół etatu
Zostaw swoją opinię o Instytut Pamięci Narodowej Przeciwko Ściganiu Zbrodni Hitlerowskich - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Instytut Pamięci Narodowej Przeciwko Ściganiu Zbrodni Hitlerowskich