Kaufmann s.p z.o.o

Opinie o Kaufmann s.p z.o.o

anonim 2011-01-08 18:00:39
jest ok moze byc
Amber 2012-02-28 17:03:28
[usunięte przez admina].Tak że polecam i ja pracę w firmie pana niemca za 1500 zł z 4 pracującymi sobotami które są oczywićnie przymusowe.Polecam i proszę składać CV.
zainteresowany 2012-03-01 16:47:52
Skoro w tej firmie Wam tak źle, to przecież nikt Was tam siłą nie trzyma. Zwolnijcie się, zrobicie miejsce dla osób które nawet za te "1500 zł" pójdą pracować. Może jak staniecie się bezrobotnymi, wtedy docenicie pracę.
A tak na marginesie, to są jeszcze gorsze miejsca pracy (a co za tym idzie gorsi pracodawcy). KAUFMANN to normalna firma, nie to co pozostałe "obozy pracy" na terenie Rypina. Spróbujcie wytrzymać w Damixie, u Rejsa albo w Zalmecie.
wrak człowieka 2014-01-07 15:47:23
ludzie przesadzają takie stawki były 5 lat temu ,ile godzin tam pracujecie 8h- a ile zarabia spawacz w tej firmie ?,ja pracuje nie daleko bo obok i pracuje po 12 trzy tygodnie i jeden po dziesięć godzin -wypłaty też nie są kosmiczne a ,żeby odpocząć nie da się
morgan 2014-04-20 19:22:39
ile jest zmian i jakie sa godziny pracy w tej firmie? prosze o pomoc
no 2014-04-23 16:48:20
Zmiany są dwie i normalne godziny pracy po 10 godzin
morgan 2014-04-24 10:44:09
dzieki NO , a jakie godziny pracy, bo chce wyslac zonke tam do pracy a nie wiem czy beda odpowiadaly nam zmiany bo ktos musi zostac z malym, a kobiety tylko w biurze pracuja czy na produkcji tez ?
no 2014-04-24 17:17:48
Na produkcji też pracują kobiety zmiany są od 6-16 i od 16-2 ale jest też normalny tryb pracy od 7-15 15-23
ja 2014-04-26 09:37:32
a pracownicy biurowi o której zaczynają prace? czy nadgodziny są rozliczane uczciwie, czy kombinują?
zbych 2014-04-26 21:15:16
jakieś dziwne te godziny pracy od 6-16 , 16-2 z tego wynika ze produkcje haruje bo biuro się nie przepracowuje od 7-15 (czyli 8 godz przepisowo)z tego wynika ze na pewno nadgodziny nie sa rozliczne uczciwie
ja 2014-05-25 17:48:32
kiedy wypłata? 10?
amber 2014-08-30 22:03:36
Wiecie jak tam jest było źle ale za nowych rządów jeszcze gorzej.Stare czopki przydziały nowe twarze a nowe pchają się w tyłek ile wejdzie powodzenia panie(usunięte przez administratora)nasmaruj się dobrze bo jak wetkniesz całą głowę to możesz już nie wyjąć.Szacunek
amber 2014-09-17 22:38:39
Wierz w co chcesz i pisz takie mądrości ale w niedługim czasie nawet to wam nie pomoże.
rybak szczęścia 2015-02-19 18:34:04
popieram cię dikoteks, w dzisiejszym czasach najważniejsze sa pieniądze i to o nich powinniśmy tutaj rozmawiać. także w związku z tym czy ktokolwiek może napisać ile na rekę się zarabia na poczatku w Kaufmann s.p z.o.o? w sumie jak produkcja reklam przestrzennych to myślę że w grę wchodza bardzo duże pieniądze
Mam ich gdzieś 2015-02-21 21:20:18
Ale tu nie chodzi o to co robisz, możesz i robić statki kosmiczne,a że mamy najniższą krajową 1750 zł brutto to więcej w Kaufmanie nie zarobisz. Dostaniesz 7 zł brutto na godzinę a po 10 latach pracy może dojdziesz do 10 zł brutto no i 2 tyś. zarobisz razem z premiami, chyba że ktoś od początku jest albo z rodziny ptaszków albo dobrze umie włazić albo ktoś się pomyli w umowie i dostaniesz jakieś 2 tyś. od razu.To jest autentyczna wypowiedź bo macie to od osoby która dyma tam już x lat.
xyz 2015-03-17 13:05:39
Jestem uczniem i chciałbym iść tam do pracy na wakacje. Jaką prace bym tam wykonywał, bo nie wiem czy sobie poradzę?
Bigiel 2015-05-22 20:34:22
Mobing wyzysk smród brud kiła mogiła. Awansy za podpierdalanie to codzienność jeden urlop na telefon i po premi , i można utrzymać rodzine za 1200 zl pozdrawiam wszystkich donosicieli.
gosc 2015-10-28 13:19:03
chyba Cię pojebało, że biuro tylko 8 godzin, robota od 7 do 18 + soboty
Kszysiu 2016-05-23 07:29:54
Jak na lokalne warunki to całkiem uczciwa oferta. Można by szukać problemów, ale po co, praca jets dla tych którym się chce pracować, chociaż i takich co po minimalną przychodzą też znajdziesz (najwiecej marudzą)
włodek 2016-06-10 12:51:02
Warunki są takie że przez pół roku nie masz co liczyć na więcej niż 1400 zł a jak trafisz na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] brygadzistę to cały czas będą cię paść na takim poziomie. Przy tej wypłacie dopiero pokazali ile jest dla nich wart pracownik pracujący przez osiem godzin.Mydlenie oczu podwyżkami wyszło teraz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przy wypłacie tylko zmuszać najlepiej do nadgodzin każdego.
janek 2016-06-10 13:07:08
Masz rację przychodząc kilka lat temu do firmy miałem chyba większą wypłatę jak teraz. Jak wróciłem z pracy to mnie kobita wyśmiała że ja chłop tak mało zarabiam. Trzeba się rozstać z tą firmą i szukać czegoś.Za poprzednich rządów by tak nie było bo teraz to więcej asystentów dyrektorów niż ustawa przewiduje i każdą gębę trzeba utrzymać kosztem fizoli .Teraz wiadomo dlaczego reklamę wystawili bo ludzie będą uciekać albo na chorobowe pójdą .Hasło reklamowe dołącz do nas za 1300 zł powinno być dopisane .
janek 2016-06-21 14:09:15
Chyba oszalałeś zwykły pracownik nie stanowisko przyjdź a się przekonasz na własnej skórze . Niektórzy dwa dni po wypłacie już biorą zaliczki żeby na opłaty i życie starczyło takie są realia . Zarobisz więcej jak będziesz robił nadgodziny niektórym nygusom to pasuje ale nie tym co mają rodziny.
W praktyce wygląda to tak że jak pani prezes nie podniesie stawek konkretnie bez urywania premii to zostaną same nygusy co mają wyjebane i ci co do kupy dwóch elementów nie potrafią złożyć. Także proszę przyjść i się przekonasz .

beer 2016-08-11 19:32:59
No to ja zarabiam w innej firmie 3 tysiace na reke i narzekam to wspolczuje wam cholernie
fvcghj 2016-08-12 23:22:14
@ beer a czemu narzekasz w tej firmie gdzie pracujesz? w ogóle co to za firma ? ja poszukuje na chwilę oebcną pracy, rozgladam się i powiem sdzczerze ciezko znaleźć coś rozsadnego, albo ja źle szukam po porstu .........
Zostaw swoją opinię o Kaufmann s.p z.o.o - Rypin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kaufmann s.p z.o.o