Opinie o Barbados Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Barbados Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Barbados Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Restauracje
Restauracje Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barbados Sp. z o.o. w Gdańsk

Smutny

Może i są to opinie sprzed ponad roku, ale nic się nie zmieniło. Wszyscy boją się właścicielki, która jest głupia jak but. Nic nie da się jej wytłumaczyć, bo zawsze Cię przekrzyczy. Niby na początku jest super spoko, ale za chwilę coś jej odwali i ma pretensje do całego świata. Pracowników traktują jak śmieci. Pomimo tego, że nie masz umowy, musisz mieć okres wypowiedzenia - nie możesz odejść z dnia na dzień bo Ci nie wypłacą. a Jak wypłacą to odejmą za coś na pewno. Akcje typu: zrób to, tamto zrób, trzecie zrób, dlaczego jeszcze nie zrobiłaś pierwszego? do niczego się nie nadajesz. Nie dogodzisz tym ludziom, odradzam z czystym sercem, zarówno tam, jak i Hotel Spichrz. Jedynym normalnym w tej rodzinie to chyba tylko najstarszy syn i jego narzeczona. Ale reszta? nie pozdrawiam Pani Prezes.

@Smutny

Rozumiem, że Twoje zdanie na temat przełożonych nie jest najlepsze, a Twoja współpraca nie układała się zawsze gładko, ale to nie powód, żeby obrażać personalnie ludzi. Jak długo pracowałaś w Cafe Restaurant Barbados i czy na rozmowie kwalifikacyjnej zostałaś zapoznana z zakresem obowiązków? Zachęcam, byś rozwinęła swój wpis o dodatkowe informacje.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 49 dni.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Barbados Sp. z o.o.?

Smutny

@Smutny

Alicja

Z tego, co piszecie to jest tu średnio. Podobno ludzie pracują od 3-6 miesięcy. Serio nadal tak to wygląda? Może coś się poprawiło?

Pracownik Nowy wpis
@Alicja

Tak, ciągle jest taki (usunięte przez administratora).

Czy w Barbados Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Barbados Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
X

Na forum opinie dodają głównie zwolnieni zdesperowani pracownicy, a prawda jest zupełnie inna. Wypłaty są zawsze na czas, nie spotkałam się z obciążeniami pracowników. Pani prezes to przemiła kobieta, nie mogę powiedzieć złego zdania na jej temat, czasami się zdenerwuje, ale zawsze ma do tego słuszny powód. Pracę jak najbardziej polecam, nie ma się co obawiać. Wszystko jest w jak najlepszym porządku ????????

XxXx
@X

Daj spokój pracowałam w waszej firmie jakiś czas i sama od was uciekłam... Piszesz bzdury i tyle.. Remanent co miesiąc, (braki w piwie, braki pierogów itp) wypłaty po 20stym nie 20dziestego tylko 20tego-któregoś po weekendzie na raty.. Pozdrawiam! ;) "Nikomu nie odradzam tam pracy!!! Jak ktoś chce niech idzie i się przekona sam czy fajnie czy nie"... RÓBTA CO CHCETA! ;)

Kotek Nowy wpis
@X

Same kłamstwa, jeszcze do niedawna było wszystko tak jak piszą inni

Dawidek

Zarówno Barbados jak i Hotel Spichrz należą do tych samych właścicieli. Rotacja niesamowita, średnio ludzie pracują tam od 3 do 6 miesięcy. Osobiście nie zanam nikogo kto wytrzymał tam ponad rok, Umowa zlecenie lub o pracę ale najniższa krajowa na papierze. Właścicielka ma duże problemy z własną osobowością.

Fruzia
@Dawidek

Dziwne informacje , z tego co mi wiadomo ( potwierdzone przez dokumentację ) są to 2 osobne spółki , mające różnych właścicieli , nie należy więc łączyć tych miejsc , opowiadasz jakieś bzdury .

Spółki
@Fruzia

właścicielami są te same osoby. Mają o wiele więcej spółek, mają też pub w centrum Wejherowa. Ludzie którzy pracują w jednym lokalu, jeżdżą czasem pomagać w drugim itd.

Kotek
@Dawidek

Od 3lat nic się nie polepszyło????

Rekrut

Po samej rozmowie telefonicznej 3min. Mogę stwierdzić że to jest jakaś tragedia. Poinformowalem Panią tylko o tym ze gdy moje plany ulegną zmianie poinformuję o tym. Stwierdziła że mam zamiar nie przyjść i z góry tak zakładam. Paranoja. Jak widać nie warto być uprzejmym.

Krzysztof
@Rekrut

Piszesz o rozmowie rekrutacyjnej? Jak się już umawiasz to raczej twoje plany nie powinny się zmienić, bo to trochę niepoważnie wygląda. Nie dziwię się że rekruterka się wkurzyła. I jak to się skończyło? Byłeś w końcu na tej rozmowie kwalifikacyjnej?

młody
@Krzysztof

Ja byłem na rozmowie i wszystko ok.

Roman

Kocham pracować w Barbadosie i zarabiać pieniądze długo tam pracuje jestem zadowolony z tej pracy

Doktor
@Roman

Prawdopodobnie masz pomroczność jasną?

Że co ???
@Doktor

Że co ??

Ooo widzę że zamknął się Barbados w Gdańsku ... Wielka szkoda

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Barbados Sp. z o.o.?

Eerrfdfhyrtu na ffc

Nie rozumiem poproszę po polsku

Gdyby tak zorganizować spotkanie byłych pracowników BarBadosu/Lubrowa to nie wiem czy w Argo Arene by się zmieścili :) Pracowałem za młodu... Ale człowiek był wtedy głupi.. Masakra dzisiaj po pierwszym dniu roboty bym to zostawił i poszedł wpizdziet.. :D Pozdrawiam!

@007

Z przyjemnością

TakiSobieJA
@TaCoJejNienawidza

Kiedy pracowałeś/Aś??

@TakiSobieJA

Jakoś od grudnia 2018 bodajże

TaCoJejNienawidza

Warto byłoby zrobić jakąś grupę i pomyśleć o zbiorowych konsekwencjach dla tego niewątpliwie wspaniałego lokalu.

Czy Barbados Sp. z o.o. narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

Dire straits Tunel love

Najpierw musisz mieć umowę o pracę żeby mieć urlop.. A jak już dostaniesz umowę o pracę to o urlopie w sezonie możesz zapomnieć.. Zima, jesień początek wiosny może dostaniesz jak będą ludzie żeby cię zastąpić :)

Mathio

Oczywiście, popieram i przyłączam się do zeznań.

PKS

SKANDAL ! Wszystkim pracownikom, którzy złożyli wnioski (lub tez ich nie złożyli) UKRADLI ich należny podatek dochodowy dla młodych ! Wszystko wyszło w Pitach. Pomimo złożonych wniosków, Pani Maja L. Nie zgodziła się dać pieniedzy ustalonych ustawowo, tłumacząc, że "Kelnerzy mają nieopodatkowane napiwki" " Lub tez "Ustawodawca nie przewidział, że w gastronomi jest druga pensja" (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) !

PIS
@PKS

Widzę że co raz lepiej tam :) jeszcze troche i będziecie pracować tylko za napiwki :) stawka godzinowa 0zl a ile kelner będzie miał napiwku tyle ma dniowki :p

Konfederacion
@PIS

Najlepiej powiadomić odpowiednie organy w kilka osób :)

Ldldld
@Konfederacion

Pracowałem kilka lat temu.. Nic się tam nie zmieniło czytając opinie..

Joker

Ktos tam musi pracować że tyle lat są na rynku...

Pierre Dzący

Halo halo witam wszystkich! Mam kilka pytań może ktoś tam pracuje i może mi odp.. Praca na stanowisku Kucharz. 1. Czy wypłata może być przelewana na konto czy tylko do ręki? 2. Czy pieniądze są zawsze na czas? (nie interesuje mnie płacenie na raty) 3. Czy grafik jest układamy jakimś systemem np. 2na2, 4na2? 4. Czytałem coś na temat inwentaryzacji i zabierania pracownikowi pieniędzy z wypłaty czy jest wgląd co brakuje, ile itp? 5. Jak wygląda sprawa wyżywienia Dzięki pozdrawiam :)

Heheszki
@Pierre Dzący

1. Nigdy, ponieważ masz umowę na 1/2 etatu pomimo, że pracujesz nawet 240h 2. Nigdy nie zdążyła się wypłata na czas. Pomimo, że jest ona umownie 20-stego tak czy siak jest później a nawet i na początku kolejnego miesiąca. 3. Grafik ? Z dnia na dzień potrafi być zmieniony. Trzeba przyjść ! Nie ma, że nie. 4.Oczywiście jak się doprosisz to masz do tego wgląd, co nie zmienia faktu, że pobieranie od pracowników pieniędzy za jakiejkolwiek minimalne taki i kasowanie ich cennikiem zkarty jest czystym skurczysynstwem. 5. Brak darmowego pokarmu nawet pracowniczego.

Vika

Jest (usunięte przez administratora) mega petarda.. Kasa taka że już nie wiem na co mam wydawać.. Na rachunki czy na jedzenie :D

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Barbados Sp. z o.o.?

Mariano

Kuchnia 11 24 w tygodniu 11. 1 weekend Sala 11 około 1 w tygodniu weekend do końca dyskoteki

Zuza

Czy to prawda ,że co miesiąc jest inwentaryzacja i trzeba płacić z własnej kieszeni?

Karton felek
@Zuza

Oczywiście, że trzeba płacić za braki! I to jeszcze za każdy mililitr. Nie po cenie hurtowej tylko tyle co dla klienta. Co miesiąc przyjeżdża Pan, waży butelki i za każdego pracownika barowego co miesiąc potrącają -50 ( lub więcej)

Auuuuu
@Zuza

Tak na barze i na Kuchni co miesiąc są jakieś braki i przy wypłacie jest odcinana jakąś tam kwota czasem 50zl innym razem 100zl.. Różnie to bywa.. Pozdrawiam! :)

Zostaw merytoryczną opinię o Barbados Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w Barbados Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Barbados Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Barbados Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 29 ocen.
  • 12 Marca 234 lok. 3
    84-200 Gdańsk