SoftwareMill Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o SoftwareMill Sp. z o.o.

admin 2015-08-06 17:42
Zdarzały się Wam problemy z firmą SoftwareMill Sp. z o.o. czy współpraca przebiegała pomyślnie? Czekamy na Twoją opinię!
abdce 2016-03-03 13:05
Mało profesjonalne osoby, firma reklamuje się jako bardzo pro do kandydata, nie korpo itp., ale dużo jeszcze im brakuje. Może projekty ciekawe, ale patrząc na pierwszy kontakt atmosfera niekoniecznie...
dają dobry feedback 2017-05-01 14:26
Kilka etapów rekrutacji. Zaczyna się od ankiety, a potem rozmowa na skype, częściowo po angielsku. Rozmawia się od razu z programistami, czyli nie ma rekruterskiego lania wody. Raczej rzeczowo mówią o firmie, projektach, warunkach współpracy (tylko zdalnie, bo nie mają biura, płaska struktura). Pytają o doświadczenie, ale nie jakieś szczegóły techniczne. Po rozmowie na skype wysyłają zadanie. Ma się sporo czasu na zrobienie, ale efekty sprawdzają skrupulatnie. Mnie się nie poszczęściło, ale przynajmniej wiem, nad czym muszę popracować. Może za rok - dwa. Szukają raczej seniorów.
Zostaw swoją opinię o SoftwareMill Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SoftwareMill Sp. z o.o.