Rodan Systems SA

Opinie o Rodan Systems SA

pendrive 2009-08-25 10:18:46
ludzie !!! przecież to tonąca firma, kto by chciał pracować za zupełną darmoche w firmie która ma kupę długów ??? zastanówcie się
byly_pracownik 2009-09-30 22:00:08
szczerze radze omijac szerokim lukiem te firme, oto powody:
- glodowa pensja bez mozliwosci podwyzki i bez platnych nadgodzin
- pracownik jest traktowany przedmiotowo a nie podmiotowo, poniewierany na kazdym kroku przez kierownictwo
- odpowiada sie za bledy i pomylki innych
omijajcie te firme szerokim lukiem!!!
pendrive 2012-10-25 15:33:22
Pracownicy etatowi nie otrzymują wynagrodzenia przez okres co najmniej 3 miesięcy.
Szerokim łukiem proszę omijać!
pendrive 2012-11-16 17:04:24
Generalnie kółko geriatryczne. I na porządku dziennym jest przeciąganie terminu wypłaty, jutro, za tydzień za miesiąc będzie wypłata. Pracownik jest małym robaczkiem skazanym na łaskę, więc naucz się przeżyć za 1 zł na dzień.
botanik 2013-02-20 10:47:30
Witam,

prosze nie tracic czasu na ta firme,

- pensja wsrod pracownikow nie wazne czy sa na umowe o prace czy tez na DG nie jest wyplacana nawet 5 miesiecy :]
VAT oczywiscie z wlasniej kieszeni sie placi :]
- tonacy okret jednym slowem
Tuptuś 2013-04-26 08:28:49
Pan Prezes (usunięte przez administratora)a rozmowie kwalifikacyjnej był bardzo miły i przedstawiał firmę w samych superlatywach. Niestety kłamał w żywe oczy, jest oszustem, ani słowem nie wspomniał o braku płynności finansowej. Pierwsza pensja wpłynęła tak jak powinna a potem zaczęły się zaległości - teraz nie mam już 8 pensji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Tuptuś 2013-05-23 10:50:17
W podobnej sytuacji jest wielu, wielu już odeszło i założyło sprawy w sądzie. Zaległości ciągle się powiększają. Omijajcie szerokim łukiem. Firma chce sprzedać działkę ale tej kasy pracownicy nie zobaczą bo w kolejce czeka i ZUS i US.....
Niezadowolony 2013-06-17 22:28:07
Rzeczywiście, nie najlepiej dzieje się w firmie, skoro nie płacą w terminie firmom które z nimi współpracują. Jest to skandaliczne. Ciekawy jestem ilu firmom zalegają z platnościami?
Były pracownik 2013-06-24 20:26:19
Witam, pracowałem w firmie Rodan Systems. Wszystko to co ludzie piszą jest prawdą. Opóźnienia w płatnościach, standardem były 3 miesiące / rok jednak z końcem roku wszystko było wyrównywane. Jednak ostatnio (zaczęło się w lipcu 2012 ) opóźnienia są o wiele większe. Nie warto marnować swojego czasu na tą firmę.
Praca była w porządku, jednak nikt nie chcę pracować za darmo :)
biały_murzyn 2014-01-22 10:24:46
Dnia 13.01.2013 w sądzie na ulicy Czerniakowskiej odbędzie się proces w sprawie upadłości Rodan system Sygnatura sprawy X GU 680/13.
biały_murzyn 2014-01-22 10:26:21
dnia 23.01.2013 proces upałościowy Rodanu
Bolek 2014-02-27 16:07:16
Decyzją sądu z dnia 23.01.2014 wniosek w sprawie upadłości firmy został oddalony ze względu na brak wystarczających funduszy dla zaspokojenia roszczeń pracowników, udziałowców, instytucji publicznych i podwykonawców.
janek 2014-05-28 01:08:40
Przeczytałem, że prokuratora wszczeła postepowanie w ich sprawie miesiąc temu, gdyz nie wykupili swoich obligacji i ogólnie krucho u nich z kasą.
janek 2014-05-30 15:04:10
Ktos cos wie więcej na ten temat, jakies plany ratowania firmy, jakies zwolnienia w rodan sie pojawiły?
Bolek 2014-10-19 00:25:14
Spółka w upadłości.
Ruru 2015-01-20 08:53:14
Niestety dla potwierdzenia macie nawet informacje dostępne w internecie http://www.krs-online.com.pl/rodan-systems-s-a-w-upadlosci-krs-163629.html Można mieć tylko nadzieję, że na tym upadku pracownicy względnie nie stracili i potrafili się odnaleźć dalej na rynku pracy bez strat własnych. Ciekawe tylko co z właścicielami spółki.
dorotka90 2015-03-24 18:04:23
no niestety smuteczek wielki jeśki to prawda co napisali w tym krs co ruru zapodał na forum, szkoda bo w internecie trochę poczytałam o tej firmie i chciałam wysłać nawet cv do nich żeby pierwszą pracę dostać. i też mnie ciekawi czy właściciele się już poddadza na amen czy jednak może powalczą dalej pod jakąś inną nazwą
jaco 2016-05-18 09:21:07
firma już od lat 90tych działa w branzy informatycznej wiec nie wiem dlaczego ktos pisal o upadlosci?
Zostaw swoją opinię o Rodan Systems SA - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rodan Systems SA