Opinie o Pharma-C-Food w Niepołomice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Pharma-C-Food. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Pharma-C-Food o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pharma-C-Food w Niepołomice

Potrzebuje poznać aktualna ocenę atmosfery wśród technologów kosmetyków. Ktoś teraz niedawno odniósł się do tego zagadnienia ale widzę ze to opinia sprzed 3ech lat, chce być na bieżąco, bo może przy kolejnych naborach będę aplikować, teraz wiem, że akurat ze 2 miesiące temu szukali

Magazynier Nowy wpis

Pracowałem w Pharmie do końcówki 2021 roku. Miło wspominam, ekipa z magazynu była spoko, z osobami na produkcji było różnie, ale głównie na plus. Praca nie była trudna. Jeśli chodzi o pracę na magazynie/obsługa produkcji to polecam. Gdybym nie miał spoko pracy to być może bym wrócił.

Administrator Nowy wpis

Ktoś pracował jako Laborant w Pharma-C-Food? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

Karoo129 Nowy wpis

A co z pracą w kontroli jakości w laboratorium ? Czy ktoś moze się wypowiedzieć na ten temat ?

Aplikowałeś do firmy Pharma-C-Food? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Leszno

Czy obecnie jest dużo pracy? Nie ma opinii a dawniejszy pracownik magazynu pisał o sobotach i o tym, że ludzie kiedyś to w sumie o nie konkurowali. Jak teraz firma stoi z finansami, można nabijać jak najwięcej nadgodzin do wypłaty? Ile wynoszą średnie zarobki?

@Magazynier.

Wszystko zalezy od ekipy w którą sie trafi. Ja zlego słowa nie powiem. Pod względem finansowym, nadgodziny, soboty platne do wyplaty bez jakiegos problemu. Wyplata na czas. Kierownik ogarniety. Kurs na wozek z umowa lojalnościową. Gdzie nie bylo problemu rozwiazac umowe o prace na czas nieokreslony przez zakonczeniem sie umowy lojalnościowej. Zwolniłem sie sam majac pewną robote z inna waluta na koncie. Wiec rożnica w sumie polega na ekipie, i podejsciu do roboty. Na produkcji wielki jazgot. Kobiety przescigiwały sie jedna przed drugą, bylo pytanie o soboty to rzędem jak " Gesi " lecialy i przytakiwały. Niektórzy odbierali w dni wolne inni w finansach. Osobiscie wróciłbym po zjezdzie, jednak koszt dojazdu byłby zbyt odczuwalny na ta porę.

rok temu ktoś pisał o niestandardowych wypłatach i na tym w zasadzie temat się urwał, więc jak ostatecznie z tym jest do teraz? na stronie jest wprost napisane, że w związku z dynamicznym rozwojem poszukiwani są pracownicy produkcji, opowie ktoś zatem o aktualnych warunkach pracy? jaka jest teraz średnia wieku? kiedyś pisano o kobietach 50+

Dominika

@Zunia, napisałaś czego według Ciebie brakuje w firmie, a jakie zalety można wymienić tego pracodawcy? Czy firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, jak wygląda kwestia benefitów pozapłacowych oraz wynagrodzeń? @Pola, atmosfera w pracy jest bardzo ważna, może warto porozmawiać z przełożonymi, żeby to zmienić.

@Dominika

Zalety? Wypłata podstawy na czas. Bo premia to różnie wpada. Umowa? Obiecanki cacanki i nie szanowanie pracownika. Obiecują 3 miesiące próbne, potem rok i na stałe. A okazuje się inaczej. 3, rok , rok na dobitkę kolejna umowa na 9 miesięcy bo tyle brakuje do 33 miesięcy. Dramat! Benefity? Opieka medyczna, benefit karta. I tyle! Zapomnij o bonusie na święta, święta wielkanocne i czekolada na dzień kobiet. Wynagrodzenie każdy ma inne wielka tajemnica. Nie równe i nie sprawiedliwe.

Weronika

A z wynagrodzeniem nie jest tak że po prostu jest różne ze względu np. na czas pracy w firmie albo doświadczenie czy wykształcenie?

@Dominika

Pani Dominiko, jest pani zatrudniona tylko po to żeby upiększać w komentarzach firmę. Pracownik, pracujący u was od początku, dostaje 2400 zł na umowę. Reszta pod przysłowiowym stołem. Resztę dopowiedzcie sobie sami.

karo32

Osoby rekrutujące same nie wiedzą czego chcą. Starsze panie bojące się młodszej konkurencji.

Martyna

Czy weekendy są podwójnie płatne ? Słyszałam taka opinie i zastanawiam się czy to prawda

Wiktoria

Słyszałem, że firma ma dobre opinie. Podpowiedzcie czy brak przyjęć jest tylko chwilowy?

om

Ale przyjęć nie ma.

EB

Ta firma to jedno wielkie nieporozumienie

@EB

Twój komentarz nie mówi zbyt wiele osobom zainteresowanym podjęciem pracy w firmie Pharma-C-Food. Zachęcam, byś powiedział coś więcej na ten temat. Jak przedstawia się kwestia wynagrodzeń? Czy można liczyć na otrzymanie stabilnej umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu już od pierwszych dni pracy? Jak wygląda okres próbny?

Stefa

Koleżanka mówiła że tam 2800 brutto plus premia i soboty płatne. To jak jest naprawdę? Bo poważnie zastanawiałam się nad pracą w tej firmie. Bardzo proszę o odpowiedź.

Zunia

Nie polecam się tam zatrudnić atmosfera między paniami na produkcji żenująca. Średnia wieku na produkcji to 40, 50+ kobiety które robią latami i boją się stracić stanowisko

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Jaką macie atmosferę?

ZZZ
@Zainteresowany

Firma zatrudnia tylko przez pośredników pracy na umowy tymczasowe lub uczniów / studentów. Tylko w biurach dają umowy bezpośrednio przez pharme.

Pola

Warunki pracy w tej firmie pozostawiają wiele do życzenia, atmosfera między pracownikami oraz pracownikami a kierownictwem bardzo nie zdrowa. Lepiej omijać ta firmę z daleka.

Dominika

@R3, dziękuję za Twoją odpowiedź. Z Twojej wypowiedzi można wywnioskować, że już nie pracujesz w firmie Pharma-C-Food, jak długo pracowałeś? Możesz jeszcze powiedzieć, co w sytuacji jeżeli ktoś nie mógł przyjść w sobotę? Czy soboty pracujące były dodatkowo płatne, czy odbierane jako dzień wolny?

Soboty do odbioru.

Dominika

@Hania, dziękuję bardzo za Twoją odpowiedź, możesz jeszcze napisać czy macie dodatki do wynagrodzeń w postaci premii, czy są one kwartalne, roczne? Czy pracodawca umożliwia i jest otwarty na zgłaszanie uwag? @R3, możesz powiedzieć na ile wcześniej jesteście informowani, że trzeba przyjść w sobotę?

@Dominika

Nie wiem jak teraz ale tak to dzień wcześniej czasem na koniec zmiany. Skoro jest tyle zamówień to czemu nie przyjmą ludzi do pracy tylko robią soboty pracujące.

R3

Tam trzeba tylko rozkazy wykonywać, masz przyjść do pracy w sobotę i nie ma że nie możesz podczas gdy inne działy maja wolne tylko produkcja pracuje na pełen zegar

Zostaw merytoryczną opinię o Pharma-C-Food - Niepołomice

• Jak się pracuje w Pharma-C-Food?

Zobacz opinie na temat firmy Pharma-C-Food tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Pharma-C-Food
1.4/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Mokra 7
    32-005 Niepołomice