trendy style ul.Gustawa Morcinka

Opinie o trendy style ul.Gustawa Morcinka

aaa 2011-11-18 20:47:45
Chamska firma,chamskie mailowe odpowiedzi,impertynenckie i bezczelne,za moje 39 zł na grouponie zapłacone za nic.Żebrak pod kościołem chociażby by podziękował a tu jeszcze jakieś "rady" i chamstwo i chamstwo.
EWCIA 2011-12-07 18:06:56
JA ZAKUPIŁAM KUPON NA GRUPONIE NA MANICURE I PEDICURE WRAZ Z ZABIEGAMI PARAFINOWYMI NA DŁONIE I STOPY. jESTEM BARDZO ZADOWOLONA. PANIE SĄ BARDZO MIŁE (WSZYSTKIE OD OBSŁUGI RECEPCJI PO PANIĄ WYKONUJĄCĄ USŁUGĘ), MIEJSCE SCHLUDNE I PRZYJEMNE. PO ZABIEGU PARAFINOWYM WIDZĘ ZNACZNĄ RÓŻNICĘ NA DŁONIACH I NAPEWNO JESZCZE WRÓCĘ. BARDZO DZIĘKUJĘ :)
Tasia 2012-01-15 14:35:06
Witam. Byłam w Trendach na zabiegu parafinowym połączonym z manicure i pedicure. Bardzo mi się podobało. Pani kosmetyczka zrobiła mi manicure hybrydowy i trzyma się ju z 2 tygodnie. Nie zauważyłam zeby ktoś tam był niegrzeczny a dobre rady są zawsze w cenie. W końcu nie jesteśmy idealne.
Zuzia 2012-01-24 20:10:18
Jestem po kursie wizażu. Świetna atmosfera, świetna instruktorka wizażystka i świetne miejsce. Polecam bo warto!
vhjk, 2016-04-19 23:23:47
a mi się wydaje @aka, że jak kobieta płaci to i wymaga. I uwazam, ze nie jest to specjalny problem, żeby znaleźć takie miejsce :P Ale może wynika z tego że ja bardzo dobrze trafiałam, a to wcale taką normą nie jest. Też tak może być. Trendy Style nie szukają pracowników
Zostaw swoją opinię o trendy style ul.Gustawa Morcinka - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie trendy style ul.Gustawa Morcinka