Scholz and Friends

Opinie o Scholz and Friends

Friend 2011-11-18 16:06:56
Świetna atmosfera i kreatywni ludzie. Warto.
Herman 2012-11-28 23:38:01
Agencja reklamowa to przede wszystkim ludzie. Niestety jak złoty człowiek by nie był, to po dłuzszym czasie spędzonym w tej firmie potrafi sie zmienić w zgorzkniałego sceptyka. Filozofia firmy to "Pracuj do upadłego drogi przyjacielu" oczywiście za podstawową kwotę, bez dodatków, extra świadczeń i wypłaty za nadgodziny czy weekendy spędzone w pracy. Śmieciówki to standard. Liczy się tu i teraz. Nie ważne jak wiele dobrej roboty zrobiłeś do tej pory. Jeżeli będziesz mieć gorsze dni, z pewnością nie zostanie to przeoczone. Mocne nastawienie na wyniki i słaba orientacja na zespół. [usunięte przez moderatora]potrafi zajechać człowieka jak reżyser konia na westernie.
Firma z ogromnym lecz niewykorzystanym potencjałem. Posiadająca w swoich strukturach wielu świetnych, doświadczonych i wybitnie uzdolnionych specjalistów, którzy doskonale znają się na swojej robocie i zasuwają w pocie czoła, dając radę każdemu wyzwaniu.
Jeżeli chcesz pracować w tej firmie, to wśród regularnego stuff'u spotkasz ludzi od których możesz się sporo nauczyć. Jest dużo śmiechu, ale więcej jest nerwów i krwawicy wylanej aby dostarczyć to, czego szefostwo od ciebie oczekuje. I pamiętaj - ściany miewają uszy.
Rada: Na starcie negocjuj ile się da, akonto przyszłego zasuwania.
5 gwazdek za team - 3 gwiazdki za ekipe dowodzącą = 2
Zostaw swoją opinię o Scholz and Friends - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Scholz and Friends