Metal-Plast

Nakło nad Notecią

Opinie o Metal-Plast

kartek 2014-08-05 00:13:50
hej znalazłem ogłoszenie na stanowisko specjalista do spraw kadr i płac. Chciałbym aplikować do Świebodzic ale najpierw szukam opinii jaka atmosfera panuje w tym zakładzie jak z wynagrodzeniem i czego mogę się spodziewać po tym stanowisku. mam jakieś doświadczene ale nie za wielkie a w ogłoszeniu jest mocna podrekreślana samodzielność pracy. Czy to znaczy że nie można liczyć na czyjąś pomoc w początkowym czasie żeby wdrożyć się w system działąnia firmy itd? To dla mnie ważne. Wiem, że sobie poradze ale jednak wsparcuie na początek zawsze jest ważne
HELA 2014-08-05 17:56:28
UPS
AnGeLA 2014-08-09 13:23:09
Polecam naprawdę pracowałam tam krótko bo krótko na zmianie pana Przemysława super brygadzista;**
Ferdek 2014-09-22 14:14:21
Słuchajcie, mówicie o dwóch różnych firmach!!! Metal Plast Świebodzice to zupełnie inna firma, pracowałem tam parę lat i nigdy nic nie słyszałem o lewych umowach czy przeciąganiu wypłat. Właściciel, cóż jak każdy właściciel, trochę megaloman, ale da się żyć. Ja bym to wyprostował na tym portalu, bo jak ktoś nie wie to jest wprowadzany w błąd!
Agent IKS 2014-11-02 01:51:19
Co się dzieje w tej firmie? Zaraz sprawdzę!
niedawno 2015-02-06 18:28:08
kadra sie zmienia bo szef woli swoich funfli niz doswiadczonych pracownikow
ktoś 2015-02-25 21:06:00
Bardzo ciekawe w jaki ,,przedziwny” sposób zniknęły z tej strony niepochlebne a jednocześnie prawdziwe wpisy dotyczące strajku pracowników produkcyjnych, wpisy o ciągnącym się od chyba ponad 2 lat brak wypłaty na czas oraz o zwolnieniu się prawie wszystkich pracowników biurowych w ciągu niespełna miesiąca . Ciekawe komu mogło zależeć na usunięciu tych wpisów ze strony internetowej która niby jest od tego by zamieszczać tu wpisy z prawdą o pracodawcach , by mogły być one informacją i jednocześnie przestrogą dla osób starających się o pracę !!!!
Czyżby w metal-plast zbliżał się jakiś audyt , że niepochlebne wpisy po prostu zniknęły ze strony ?
ktos 2 2015-02-26 22:46:37
audyt byl a wpisy dopiero sie zaczna bo zblza sie wyplata jest lepiej bo tylko 2 raty od dzisiatego do dwudziestego wiecej audytow a wyplata bedzie na czas
fittek 2016-05-06 10:51:18
no faktycznie jak ktoś nie ma żadnych zobowiązań rodzinnych to ta praca naprawdę jest ok :) szukają też np. kierowcy C+E na Świebodzice
Zostaw swoją opinię o Metal-Plast - Nakło nad Notecią
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Metal-Plast