P.H.U.P. METAL-PLAST Sp. z o.o. Sp.K.

Opinie o P.H.U.P. METAL-PLAST Sp. z o.o. Sp.K.

Aktualność
Witamy!
Jeżeli chciałbyś/chciałabyś się z nami skontaktować, zapraszamy do kontaktu na naszym głównym profilu:
Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Jakie godziny pracy obowiązują w P.H.U.P. METAL-PLAST Sp. z o.o. Sp.K.?

Emil Nowy wpis

Pracowałem to krótko,bo niecałe dwa miesiące.Jako operator młyna Herbold. Zrezygnowałem po wypadku na stanowisku pracy.Miałem wstrząśnienie mózgu. W trakcie L4 zero zainteresowania stanem zdrowia ze strony przełożonych. Praca ciężka,w niesamowitym zapyleniu. O wymianę tępych noży nie można się doprosić ,tym bardziej ,że to akord. Nie polecam.

Czy urlop w P.H.U.P. METAL-PLAST Sp. z o.o. Sp.K. jest płatny 100%?

Czy w P.H.U.P. METAL-PLAST Sp. z o.o. Sp.K. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Elwira Nowy wpis

Kwestia wynagrodzenia to rzecz bardzo indywidualna i często zależy od wielu czynników, chociażby takich jak dotychczasowe doświadczenie czy wykształcenie. Rozumiem, że Ty także pracujesz MetalPlast - czy mógłbyś w takim razie podać jakieś realne, Twoim zdaniem, widełki zarobków oraz czy pracownicy mogą liczyć jeszcze na jakieś pozapłacowe dodatki?

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie P.H.U.P. METAL-PLAST Sp. z o.o. Sp.K.? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Kierowca

Chyba (usunięte przez administratora) jak nie wiem na kierowcę ce ogłoszenia nie gasną a auta te popierdolki widać trupy jak nie wiem że to jeszcze jeździ

Pietras

Jak wygląda praca kierowcy w firmie ? Jaki tabor pojazdów znajduję się w firmie?

Maria

Napiszcie proszę o pracy w księgowości.

Mieczysław

Podobno trudno się tu dostać do pracy. Przeczytałem że rekrutacja jest dość wymagająca. Ktoś ją przeszedł i mi podpowie jak się przygotować? No i ile jest etapów? Please ;)

Dyd
@Mieczysław

Bez problemu się dostaniesz nie ma żadnej trudnej rekrutacji tam jest duży przemiał ludzi nie polecam hali pulwer.

@Dyd

Czemu nie polecasz tej hali? Trudniejsza robota czy większy nadzór kierownictwa?

abcd

Orientuje się ktoś, jak wygląda sprawa z pracą kierowcy C+E? W sensie jaka jest specyfika praca, czy zarobki są odpowiednie do wykonywanej pracy oraz czy warto brać pod uwagę tą firmę i do niej aplikować czy może szukać gdzie indziej?

junak

Firma już po raz n-ty daje ogłoszenie, że szuka dyrektora handlowego. Ciekawe, jakie muszą stawiać wymagania, skoro CV wysyła ponad 100 kandydatów, a oni po raz n-ty nie wybierają nikogo. Szkoda zatem czasu na aplikowanie do tak niepoważnej firmy.

P

Firma przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną na poziomie wymagającej korporacji, z pytaniami niezwiązanymi z pracą, po czym mimo wielkich zapewnień nie może nawet wysłać maila o odmowie. I to jeszcze po kilku przeprowadzonych długich rozmowach. Stracony czas, wliczając w to niedotrzymywanie ustalonych godzin i negatywne odczucia, tym bardziej, że słucha się o poziomie wobec klienta, szkoda, że nie wobec kandydata.

:-)
@P

Szanowni Państwo, zmieńcie statusy na platformie Pracuj pl. Proszę :-) "Rozpatrywany" wisi już 2 m-ce a ogłoszenie dawno wygasło. Bez komentarza Wasz system selekcji CV i kandydatów - bez przeprowadzania rozmów rekrutacyjnych. W mojej subiektywnej ocenie stawia Was to w negatywnym świetle. pozdrawiam

@:-)

Dzień dobry. Informacje o statusie rozpatrywania CV wysyłane są do kandydatów automatycznie poprzez portal pracuj.pl. Uprzejmie informujemy, że kontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W takich przypadkach osoby odpowiedzialne za daną rekrutację w naszej firmie, kontaktują się mailowo lub telefonicznie, tak jak wspomnieliśmy , z wybranymi kandydatami. Dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Zapraszamy do kontaktu na naszym głównym profilu: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,574023

Remik

Czy jest jakiś powód, że przestaliście zaglądać na forum? Warto szukać pracy w firmie?

@Remik

Dzień dobry, zapraszamy na nasz główny profil: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,574023

Aktualność
Witamy!
Jasiu

Jaki system zmianowy jest w tej firmie? Płacą normalnie za wszystko?

Jasiu

Witam. Jaki jest system zmianowy? Warto aplikować? Bo widziałem, że jest przyjęcie na brygadziste

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie P.H.U.P. METAL-PLAST Sp. z o.o. Sp.K.?

Dzień dobry! Bardzo dziękuję za zainteresowanie naszą Firmą. W celu udzielenia jak najbardziej trafnej odpowiedzi, uprzejmie proszę o sprecyzowanie, o godziny pracy jakiego Działu (produkcyjnego, administracyjnego itp.) Pani/ Pan pyta? Pozdrawiam

Daria

Czy nie szukają może księgowej do firmy? Gdzie szukać informacji?

@Daria

Dzień dobry! Bardzo dziękuję Pani za zainteresowanie pracą w naszej Firmie. Pragnę poinformować, że swoją aplikację może Pani wysłać na adres: rekrutacja@metal-plast.pl. Zachęcam również do odwiedzania strony internetowej naszej Firmy, a w szczególności zakładki: https://www.metal-plast.pl/kariera/aktualne-oferty-pracy/ Pozdrawiam

uknow

By mógł ktoś napisać jak wyglada praca jako operator wtryskarek

Bohdan Bajkowy

Firma jest dobra płaci wypłaty zgodnie z umową i nadgodziny są płacone co do jednej minuty , jest monitoring 24 na dobę aby pracownicy czuli się bezpiecznie . Szkolenia są wykonywane co dwa tygodnie dla pracowników . Paczki dla pracowników są zawsze na święta duże talony pieniężne wszyscy pracownicy mają jak w bajce. Prezes cały czas myśli o Nas opiekuje się nami jak ojciec naprawdę super. W żadnym zakładzie w Polsce nie ma tak dobrze jak tutaj .

@Bohdan Bajkowy

Ciesze się, że jesteś zadowolony z warunków zatrudnienia w firmie Metal-Plast. Napisałeś o regularnych szkoleniach, które są organizowane. Mógłbyś napisać, czy każdy pracownik ma obowiązek uczestnictwa w nich, czy może są one tylko dla osób chętnych? Mam nadzieję, że dostanę od Ciebie informacje na ten temat.

Nie znnana
@Bohdan Bajkowy

Ciekawe czy tak naprawde jest czy sciema ze tak piszesz ze jest w pracy jak w niebie

@Nie znnana

Żeby się przekonać, czy praca spełnia Twoje oczekiwania powinnaś sama zdecydować, czy chcesz aplikować. Każdy inaczej odbiera warunki zatrudnienia i to co dla jednej osoby jest dobre niekoniecznie takie musi być dla innej. Zgadzasz się ze mną? Napisz proszę jeśli podejmiesz decyzję o złożeniu CV.

Bohdanowa
@Bohdan Bajkowy

Bzdura totalna. Ten komentarz chyba pisał sam szef albo gruba ksiegowa

Roman
@Bohdanowa

A z czym dokładnie nie zgadzasz się w komentarzu @Bohdan Bajkowy? Doprecyzujesz swoją opinię? Jakie jest Twoje zdanie na temat wynagrodzenia i szkoleń w Metal-Plast?

Monia

Pracowałam tam 4 miesiące najgorsza praca jaka mialam powiedziałam nigdy w życiu tam nie wrócę wypłata na raty pracownik w ogole tam nie jest szanowany przez szefa sama musiałam sypać tworzywo do maszyny bo oczywiście nikt nie miał tam czasu ustawiacze tez nic.nie pomagają nie wiem po co w ogóle tam sa.. (usunięte przez administratora) i nic wiecej na moje to ta firma dawno powinna byc zamknięta kiedyś tez była taka sytuacja ze miała być wypłata to.jej nie było bo oni nie mieli na tworzywo żenada ???? albo raz byłam na nocnej zmianie i mi za nią nie zapłacili i od tego momentu juz tam nie poszlam... najgorsza praca mojego zycia człowiek sie narobił a nic dobrze nie zarobił zero szacunku i tyle... ????????

@Monia

Wiesz czy inni pracownicy również otrzymywali wypłatę na raty? Czy za nocną zmianę firma przewiduje premie? Te informacje będą pomocne.

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.U.P. METAL-PLAST Sp. z o.o. Sp.K. - Świebodzice

• Jak się pracuje w P.H.U.P. METAL-PLAST Sp. z o.o. Sp.K.?

Zobacz opinie na temat firmy P.H.U.P. METAL-PLAST Sp. z o.o. Sp.K. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

P.H.U.P. METAL-PLAST Sp. z o.o. Sp.K.