Opinie o ES Media w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie ES Media. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w ES Media o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ES Media w Bielsko-Biała

mai Nowy wpis

@niki no wiesz nigdy nie bedzie tak ze kazdemu sie dogodzi sa rozne sytuacje i zawsze w sumie przyczepic sie do czegos mozna jednak..bylby nie sczegolow

benek Nowy wpis

nie wiem o chodzi zupełnie z jakąś tam sytuacją z 20913 roku i powiem szczerze że nic na ten temat nie mogę znaleźć w internewcie. także proszę Stabuje szanowny jeśli możesz to wyjaśnij co za zdarzenie miało miejsce i czy ewentualnie rzutuje to teraz jakkolwiek na losy pracowników firmy, pozdrawionka

Stabuej Nowy wpis

Na pewno nie pomogła im sytuacja z NC+ z 2013 roku. Jak jest teraz mogą chyba tylko powiedzieć obecni pracownicy, bo firma nie udostępnia żadnych informacji o sobie, swojej ofercie. Uważam jednak, że mają spory potencjał i o ile zatrudniają umiejętnie pracowników to sukces przy sprzedaży abonamentów satelitarnych mają pewny.

mandarynka Nowy wpis

ja również tak jak poprzedniczka z ostatniego wpisu szanowna pani fewa jestem bardzo zainteresowana zatrudnieniem w es media. konkretnie interesują mnie praktyki zawodowe na jakichś dobrych stanowiskach biurowych, oczywiście mówimy tutaj o praktykach albo stazach płatnych które w jakimś sensie mnie rozwiną, da się tak?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ES Media? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
Bielsko-Biała
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Bielsko-Biała
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Kasjer/Sprzedawca Stoisko Piekarnicze
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
Oszukany

"123" Kiedy tam pracowałeś, jeśli można wiedzieć? Co do sekretarki to panienka tego [usunięte przez moderatora] także ma powiązania w rodzinie - RODZINNY BIZNES, naciąganie zdesperowanych oraz wciskanie potencjalnym klientom szajsu za drogie pieniądze.

anonim_w

banda [usunięte przez moderatora] zgadzam się z wszystkimi opiniami [usunięte przez moderatora] i ta jego sekretareczka dopóki tam pracowałem to wszytko ok a jak coś potrzebowałem dokumenty to tak jak by mnie nie znali. a [usunięte przez moderatora] to tak jak mówicie [usunięte przez moderatora]

edon

i znowu się ogłaszają. ale teraz już piszą ze poszukują przedstawicieli powinni odrazo pisać poszukujemy młodych ludzi którzy potrafią naciągać. pozdrówki dla es media czy jak to teraz się zwie KLIMAT Z BIELSKA.B

yellow

"Firma kogucik, wcisł i ucichł" pracowałem tam

hell

własnie jutro miałem iść na rozmowę fajnie ze to zobaczylem. akwizycji mowie STOP. a oferta dla pracowników na 4 proponowane działy..kłamstwem ogłoszenia pracy ogłasza się tez firma Powermend z Bielska inna oferta w ogłoszeniu a tu akwizycja

kamila

Jesli mowimy o tej samej firmie na elizy orzeszkowej 38 to tam otwieraja chyba cyfre + bo bylam na rozmowie i widzialam tam pelno reklam i pudel z cyfry

Arek

Teraz ta firma sie nazywa KLIM-AT a powiedzcie mi co w tej firmie sie robi i czy to do konca legalna firma bo od 1 marca jest zarejestrowana

julian

Jak ktoś nie umie sobie w życiu poradzi to pózniej siedzi w domu i wypisuje głupoty na internecie, ale sprzątaczki też są w polsce potrzebne więc życzę powodzenia kara, ja jestem w tej firmie juz od ponad 2 lat ,a od 3 miesięcy jestem menagerem więc nie chrzań że się nie da wyżyc bo przez pól roku nie zarobisz tego co ja mam miesięcznie. pozdrawiam wszystkich juicemanow :) juice

kara

serio? :) a po moim poście pojawiło się nagle to http://esmedia.pl/ no popatrz :D aż jestem ciekawa tej odsłony. mam wielką nadzieję na ciekawy webdesign :p

sebastian

ja już 7 lat żyje w tej firmie. od dawna jako menager. dementuje: da się przeżyć. "każda profesjonalna firma ma własną domenę"- z takimi tekstami to się nadajesz.

Zostaw merytoryczną opinię o ES Media - Bielsko-Biała

ES Media