Opinie o Tyszkiewicz Nieruchomości w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Tyszkiewicz Nieruchomości. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tyszkiewicz Nieruchomości na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pośrednicy w obrocie nieruchomościami
Pośrednicy w obrocie nieruchomościami Gdańsk

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tyszkiewicz Nieruchomości w Gdańsk

Sandra K.

W każdej pracy znajdzie się ktoś niezadowolony, a przyczyn może być cała masa. Od lat miałam okazję obserwować różne branże, atmosferę, zachowania pomiędzy pracownikami i Tyszkiewicz Nieruchomości oceniam na 5! Nie zauważyłam NIC z obiekcji, które pojawiły się poniżej. Mało tego wprawiły mnie w wątpliwości, które rozwiała KOMPETENTNA, rekrutująca Marta. Osobom, które wylały swoje żale na portalu, zamiast wziąć się za uczciwą pracę i normalne rozwiązanie sprawy z tego miejsca serdecznie pozdrawiam! A osoby kandydujące zapraszam, mamy super atmosferę i pyszną kawę :)

Gregor
@Hanna

jak sobie sam musisz kupować bo firmie nie oferuje kawy

Łucja

Pracuje ktoś z was aktualnie w firmie? Szukają konsultanta :) iestety nie ma widełek, w ogłoszeniu jest napisane o realnym wpływie na wynagrodzenie i premii :P Ktoś mógłby przybliżyć kwoty? Pisza też o okresie próbnym(miesiąc), dużo pracowników nie dostaje propozycji dalszej wspłpracy? Albo rezygnuje po tym okresie sam?

@Gregor

Dzień dobry Gregor. Twój wpis szerzy nieprawdziwe informacje i wprowadza w błąd. Warunki pracy Agenta Nieruchomości są w Tyszkiewicz Nieruchomości jasno określone i obejmują kilka modeli współpracy. Otrzymasz zarówno telefon, komputer jak i podstawę i inne korzyści, w tym pyszną kawę. Z poważaniem, TyszkiewiczTeam

Hej, mógłbyś rozwinąć? Szukam pracy w nieruchomościach i widziałem, że teraz rekrutują agentów. Oferują cykliczne szkolenia, bazę klientów.. no jak na moje dobrze to brzmi, ale mogę się mylić jak kandydat.

Sebastian
@Sandra K.

Ja niestety nie zgodę się z Tobą. Pracowałem w Tyszku w Gdańsku, jedyny plus to była ekipa-reszta to smutna prawda. Kablowanie i przymilanie się do cebuli, kierowniczka ela -coż, pozostawię to milczeniem bo nic dobrego nie można napisać. Z tego co pamiętam jesteś z Gdyni-tam były inne zasady, tak samo jak na Kaszubach. Fajne byly jeszcze dziewczyny z sekretariatu ale po stronce widzę, że nikt z mojego teamu nie został. Większość osób, która odeszła albo jak to mówiła c-została wyrzucona pracuje i zarabia więcej niz wtedy.

@Sandra K.

Uderz w stół a nożyce się odezwą. To ja dorzucę swoje 3 grosze. Sandra nie kojarzę Cię, ale była krótko i nie żałuję odejścia z Tyszkiewicz. Opinie na temat moniki, rekrutacji itp są prawdziwe-te negatywne.

Hrabia
@Sandra K.

Sandro może tak jest u Was w Gdyni, ja byłem kilka lat temu i przepracowałem (tak była wtedy umowa o pracę) kilka lat. Opinie o MC są prawdziwe, o Monice-kiedys była w sekretariacie i BOK i daleko jej do sprzedaży. Mnie już tutaj nie ma, działam sobie w nowej firmie bez obgadywanie innych za plecami, również z dobrą kawą:) i mlekiem na które nie muszę się składać.

@Sandra K.

Pracuję w oddziale w Gdańsku :)

Bartosz
@Sebastian

Została wyrzucona? Hmm ... a czemu? Za co? I o co chodzi z tą smutną prawdą w odniesieniu do ekipy?

TOM
@Sandra K.

Byłem na rozmowie, jeżeli to ta sama babka-to powinna towar na kasie nabijać niż pracować w rekrutacji.

Grzegorz
@Sandra K.

Ta pyszna kawa jak każdy sobie sam kupi:)

Hanna
@Grzegorz

A co, ta którą oferują nie podchodzi smakowo? ;p a do atmosfery się odniesiesz w takim razie? bo do socjalu to widzę, że sceptycznie podchodzisz, to w sumie jaki konkretnie jest?

Gregor Nowy wpis
@Hanna

jak sobie sam musisz kupować bo firmie nie oferuje kawy

Łucja

do Łucja
@Łucja

Jest bardzo dużo odejść w pierwszych miesiąc-traktują 0-1, musisz pozyskać nieruchomości i nie dostajesz zapytań. Kasa słaba-na biedrze dostaniesz więcej.

Kostek
@do Łucja

Słaba to znaczy żyje się tylko z prowizji? Mnie by zależało jednak na tym żeby była podstawa i do tego premia za sprzedane nieruchomości. Tu trzeba zakładać działność czy dają umowę o pracę stałym pracownikom?

Ona
@Kostek

Musiałbyś pogadać z agentami, którzy pracują tam wiele lat, bo na forach to się głupoty pisze. Ja zmieniłam pracę, ze względu na przeprowadzkę,gdyby nie to, zostałabym w Tyszku. Schemat jest prosty. Jesteś dobrym agentem, dużo zarabiasz (nawet bardzo dużo). Jesteś słaby... to jak wszędzie. Możesz mieć działalność, są też inne umowy (umowa o prace raczej nei ). Rozmawiasz indywidualnie, ale jak chcesz zarobić pieniądze, to dobry adres. Pozdro600

@Ona

Wiesz jaki procent od sprzedaży nieruchomości na agent? Jak jest wyjazd z klientem na pokazywanie nieruchomości to jest do dyspozycji samochód służbowy? A jak się jeździ prywatnym to chociaż paliwo do zwrotu?

Gregor

Cześć samochód masz jaki chcesz-czyli swój, dodatku za paliwo nie ma, podstawy nie ma, komputera nie ma, pracujesz na wlasnej dzialalnosci i na %

Tyszkiewicz Nieruchomości Nowy wpis
@Gregor

Natalia Wielewicka

Krótka i owocna współpraca Bardzo konkretna osoba jako agent nieruchomości Polecam serdecznie. Iwona i Daniel Człuchów

Firma Tyszkiewicz Nieruchomości szukała nowego pracownika na stanowisko Specjalista ds. obrotu nieruchomościami. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Po jakim czasie dostałeś odpowiedź zwrotną?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Hanna

Masz na myśli teraz jakieś pomieszczenie socjalne, gdzie posiłki się przygotowuje? Widziałam opinie na temat samej kawy... To jakkolwiek wadziło podczas pracy, że o to pytasz?

Justyna

Wiecie ile wynosi ta Dress Code Gift Card? Widziałam w sieci ogłoszenie dla Agenta Nieruchomości i tam napisali że takie coś oferują. Jaką ma wartość? I jak się z tych zakupów rozlicza z firmą?

bart

sprawnie profesjonalnie chociaz niezbyt tanio najwazniejsze jednak ze skutecznie

Wielki B

Jesteś na działalności a każą być w biurze w określonych godzinach jak na umowie o pracę a masz tylko prowizję. Pracujesz na swoim sprzęcie, jeździsz za własne paliwo, zus sam opłacasz. P-O-R-A-Ż-K-A

Zbigniew
@Wielki B

Nie ma żadnej podstawy tylko sama prowizja? To jak się nie uda jej wypracować to są miesiące że nic nie zarabiasz albo bardzo mało? Trochę słaba perspektywa.

Solan

Dno i porażka. Zero wsparcia, płacą tobie klienci z prowizji-nie masz umowy o pracę.

Emilia
@Solan

To jaka umowa ? Zlecenie ?

Czy w Tyszkiewicz Nieruchomości jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Nie ma

Nie ma. Kierownictwo nie widzi problemów chyba że Ty nim jesteś bo nie przyjales x nieruchomości albo nie przeniosłes x prowizji.

Karol
@Nie ma

Czyli błędów tam się pracownikom nie wybacza?

Cuma

A ja nie polecam-obiecali wiele, dali mało-zero wsparcia, pomocy, dobrych szkoleń. Tylko nakaz przyjmować nieruchomości/ile telefonów wykonałeś/ile nieruchomości przyjmiesz.

marzena

postanowiłam wynająć własne mieszkanie za pośrednictwem Biura Nieruchomości TYSZKIEWICZ w Gdańsku Oliwie. Tematem zajęła się p. Ewa Czerwińska. Mogę powiedzieć, że był to strzał w dziesiątkę! Bardzo szybko i sprawnie podeszła do powierzonego zadania. Skutek - podczas pierwszej prezentacji mieszkania Klient podjął decyzję o wynajmie. Czekałam zatem na efekty działań Pani Ewy.... 1 dzień. Energia, profesjonalne podejście, skuteczność oraz serdeczność to cechy dobrego agenta nieruchomości. Wszystkie te cechy posiada pani Ewa :) Polecam Biuro Nieruchomości TYSZKIEWICZ.

Masakra

Zarobki powiem tak jak wyrobisz miesięcznie 20 tys obrotu a nie wyrobisz to dostaniesz najlepiej ok 5 tyś brutto do opodatkowania i opłacenia , do tego musisz wyrobisz min 10 oferty po zysków totalna głupota bo i tak to nie są twoje oferty a to jakieś 200 telefonów dla niewtajemniczonych . Jest tu niesamowicie loteryjny żeby nie powiedzieć tendencyjny sposób dobierania sprzedaży co najlepsze decyduje tu sekretariat nie sprzedawca - właściwie sprzedawca - agent to jest łapiduch jest po to by łapać towar do sklepu gdzie najlepsze oferty sprzedają wybrane istotki na obietnice marki .Nie ważne co pozyskałaś-łeś sprzedawać będziesz zupełnie nie swoje , Katastrofalne szkolenie , tragiczne zarobki poza kilkoma przypadkami , nie masz wpływu na swoje , pracujesz na działalności ale w systemie pracownik etatowego- odradzam ale jak chcesz spróbuj - szkoda czasu jak chcesz pracować jako agent to nie sieciówki tam się nauczysz być łapiduchem a nie agentem - potem takie zdanie o agentach jest. Najeździsz sie za darmo , nie dostaniesz nic ani telefonu tylko karte , zwrotu za paliwo -hahah , za auto - haha , laptop-haha , wsparcie - haha . Byłam i szybko wybyłam.

uj
@Masakra

Potwierdzam, masakra.

Iwona :)))

Bardzo mnie martwią niesprawiedliwe opinię mojej firmy. Jesteśmy bardzo zgranym i fajnym zespołem , pomocnym , empatycznym i życzliwym. Pomagamy sobie na wzajem. Nigdy nikt z dyrekcji nie odmówił mi pomocy - NIGDY. Gdy mam doła , gdy przestaje wierzyć we własne możliwości i siły, gdy mam ciężką transakcję to zawsze z pomocą spieszą Pani Dyrektor i moja Kochana Monika - kierownik zespołu i super przyjaciółka. Koleżanki i koledzy z zespołu zawsze pomocni i życzliwi - jesteśmy jedną wielką rodziną. Jestem szczęśliwa, że mogę być częścią naszej rodziny , jest mi z Wami super - niech trwa ten stan. NI mogę doczekać się jutra gdy znowu będziemy razem :))) Praca to przyjemność z naszą firmą . Piszę to w pełni władz umysłowych :))))

Łubu-dubu
@Iwona :)))

Łubu-dubu niechaj żyje prezes naszego klubu, niech żyje nam. Ta i nektarek spijacie sobie z ust.

Iwona
@Łubu-dubu

Życzę Ci dużo zdrowia i szczęścia. Powodzenia i więcej uśmiechu a życie będzie piękniejsze . Pozdrawiam bardzo serdecznie w imieniu swoim i wszystkich zadowolonych z naszej firmy :))))

Kamila
@Iwona

Cześć Iwona, czy mogłabyś może jeszcze dodać jak oceniasz wynagrodzenie w firmie Tyszkiewicz? Czy mogłabym się dowiedzieć co się na nie składa? Jest podstawa plus premie/prowizje czy jak? :)

Za Iwonke
@Kamila

Podstawą jest przez pierwsze trzy miesiące - co prawda marna, bo 1500 zł, ale na paliwo może starczy. Po trzech miesiącach z podstawy dostajesz całe ZERO złotych i utrzymujesz się z prowizji

Karol
@Za Iwonke

Zatrudnienie na umowie zlecenie,albo przez start-up i 1500 netto to nawet nie jest najniższa krajowa,a pracujesz od 8 do 20. Te 1500 też jest chyba jakiś haczyk-czyli ilość przyjętych nieruchomości na sprzedaż/wynajem.

Kamila
@Za Iwonke

Hmm.. okej, czyli ile jest w stanie zarobić przeciętny pracownik po tych 3 miesiącach w Tyszkiewiczu bazując na samych prowizjach? Czy zdarzają się miesiące gdy nie zarobi się nic?

Janek
@Kamila

Jako były posrednik z tego biura powiem Tobie-bardzo często, jeżeli masz fuksa i przyjęłaś dobrą nieruchomość 2-3mce masz sprzedaż, po 3mce-nie licz na kokosy, mogą być wypłaty 1000 i niżej (np wynajem-chodź wrzesien i październik to dobry czas wynajmów o ile Covid nie przeszkodzi), większa kasa pojawia się tak po 9mce-chyba,że co miesiąc przyjmujesz z 15-20nieruchomości w tym kilka na wyłączność, ale pamiętaj-pracujesz na samej prowizji. Może być tak,że klienci się wycofają, ze spr bankowe się przedłużają itp-jak ktoś pisał wyżej, jak masz zaplecze finansowe to ok, że ktoś przynosi do domu stałą dobrą wypłatę. Opinie o osobach zarządzającyh-jest to prawda.

Antoni

Byłem na rozmowie i powiem szczerze w biedronce na kasie płacą lepiej. Na rozmowie roztaczają perspektywy zarobków (nawet 10k netto i więcej)-ok po jakimś czasie jak będziesz miał sporą liczbę nieruchomości. Na pytanie o system szkoleń-bardzo lakoniczne odpowiedzi. Brak zwrotu za paliwo-a do klientów trzeba dojeżdżać, żyjesz na prowizji czyli jak masz dobry miesiąc to fajnie, ale jak trafią się słabe to co wtedy?

Anon

Sama firma ma długą historię w Trójmieście, więc jest to dużym plusem podczas pracy Agenta. Odstrasza natomiast bardzo wysoka prowizja, przez co możliwości złapania klienta są pomniejszane. Atmosfera między pracownikami bardzo na plus, ludzie sobie pomagają, szanują się nawzajem. Na plus również możliwość pełnienia dyżurów w firmie, dzięki czemu możemy łatwo pozyskać Klientów. Nie można jednak nic dobrego powiedzieć o kierowniczce i Pani Dyrektor, o której było już tu wspominane. Zadanie kierowniczki sprowadza się do nieudolnego "motywowania" pracownika, przez wywoływanie presji (podobno agent nieruchomości to wolny zawód), jej pomoc jest znikoma. Oprócz tego obgadywanie za plecami pracownika również dobrze nie świadczy o tej osobie. Pani Dyrektor sprawia wrażenie bardzo oschłej. Jeśli potrzebujesz pomocy w kontakcie z klientem - nie oczekuj jej ani od jednej, ani od drugiej osoby. Dla nich liczy się ich zysk, a nie rozwiązywanie Twoich problemów. Co do problemów - z finansami jest różnie. Na start trzeba mieć przy sobie pieniędzy na 3 miesiące, ponieważ dopiero po tym czasie można coś zacząć zarabiać. Pani kierownik i dyrektor chwalą się zarobkami agentów, ale niech Cię to nie zmyli - dolicz koszty paliwa, amortyzacji, prowadzenia działalności (w przypadku ostatniego możliwość pracy na umowie zlecenie, co wcale nie jest korzystną opcją). Chcesz otrzymać podstawę? Ok, max 3 miesiące, mniej niż najniższa państwowa. Po 3 tym okresie masz gorszy miesiąc? Wydajesz kasę na utrzymanie, a nie zarabiasz kompletnie nic

Potwierdzam
@Anon

Potwierdzam, wszystko się zgadza. Za moich czasów nikt nie chciał dyzurów bo i tak pupilki dostawały co lepsze zapytania i oferty. Niestety kierownictwo w tym menadżer, nie są najlepsi. Rotacja dość spora, jest stara ekipa a z młodych jak 1 osoba z 4 się utrzyma dłużej to jest sukces.

malik

kupiliśmy właśnie działkę za pośrednictwem firmy współpraca z panią HANNĄ HOMA to czysta przyjemność , załatwiła wszystkike formalności bardzo szybko i fachowo nie musieliśmy na nic czekać ani onic się martwić, naszym zdaniem jest bardzo kompetentna a do tego jest bardzo miłą osobą . Ponadto podczas podpisywania aktu notarialnego zajeła się także naszymi dziecmi co nas mile urzekło . Życzymy firmie wielu takich pracowników.

Kiko
@malik

To jest forum o Pracodawcy a nie o kupujących. Co kogo interesuje co kupiłeś. Zero logicznego myślenia, jak by była strona o tematyce żeglarskiej to byś pewnie pisał o samochodach. I gdzie jest moderator ja się pytam.

Agentka

Zacznę od plusów. Jest to największe biuro Nieruchomości i na rynku od 1999r. co się przekłada na to że klienci chętniej z nim współpracują. Ludzie, którzy tam pracują są życzliwi, uśmiechnięci i zawsze jeśli o coś zapytasz to udzielą Ci porady. Praca stricte na prowizji ale w pierwszych miesiącach możesz wypracować dodatkowo podstawę 1000-1800zł (śmieszne kwoty). Właściciel bardzo charyzmatyczny co powoduje że na RQ jest w stanie Cię przekonać(lub zmanipulować) do pracy jako agent mimo że aplikowałaś do biura obsługi klienta(sic!). Duży przemiał ludzi. Właściwie po 2 tygodniach szkoleń jesteś wypuszczana w teren, co świadczy o tym że w tej firmie agentem może być każdy kto ma wyczuwalne tętno, co z kolei prowadzi do tego że coraz więcej osób sprzedających swoje nieruchomości dochodzi do wniosku "ale po co mi taki agent?". Właściwie praca agenta i jego wkład w sprzedaż polega tylko i wyłącznie na tym że przyprowadzi klientów kupujących którzy zadzwonili do biura. Oczywiście nieruchomość musisz sama pozyskać. Pani Prezes miała plan stworzenia nowego zespołu Agentów w Gdańsku ale niestety na ich kierownika wskazała kobietę która w samej firmie Tyszkiewicz chyba nie sprzedała żadnej nieruchomości, przynajmniej na to wskazywały wszelkie rozmowy z nią. Jedyne doświadczenie która ma w prowadzeniu zespołu polega na przeczytaniu kilku książek. Na większość pytań odpowiada "nie wiem", "sprawdzę", "muszę zapytać". Jedyne co potrafi zrobić to zapisać w grafiku co umówiłaś i powiedzieć "DZWOŃ!". Każda rozmowa tygodniowa zaczyna się od "Jak oceniasz swoją pracę?". Nie polecam nikomu pracy z kierownikiem który ma zero kompetencji i sugerowałbym firmie zatrudnienie kogoś kompetentnego ponieważ robi sobie bardzo zły pijar na rynku pracy. Podsumowując: Jeśli masz zapas finansowy (niekiedy pierwsza sprzedaż w 2-3 miesiącu), jesteś gotowy pracować od 9 do 20 (NIE ZAWSZE OCZYWIŚCIE), i nie przeszkadza Ci fakt że tak naprawdę firma Ci nic nie płaci. Płacą klienci którzy sprzedają i kupują za pośrednictwem firmy nieruchomości (od 20 do 50% wartości prowizji), oraz jesteś gotowa mieć niekompetentną przełożoną to polecam :)

Xxxx
@Agentka

Długo pracowalas? Jakie faktyczne sa realia finansowe? Mam propozycję dolaczenia do zespołu i dużo znakow????? Czy kazde prowizje sa wyplacone? Czy musi byc jakies Minimum

Aniół
@Agentka

Dobrze to opisałaś, kierownik jest bez wiedzy, byli kiedyś kierownicy z doświadczeniem w pośrednictwie-ale nie byli po myśli (jak wiele osób).

MAKS
@Aniół

dyrektorka też jest słaba-słynna MC, potrafi zwolnić dziewczynę z sekretariatu bo nie chce posprzątać podłóg w kuchni albo dlatego,że do niej nie donosisz na innych.

Boss

Kupiłem dom za pośrednictwem Agencji Nieruchomości Tyszkiewicz,ktorą reprezentowała Pani Hania Homa.Wszystkie formalności związane z zakupem domu,były załatwione szybko za co serdecznie Pani Hani dziękuję.Serdecznie polecam usługi Biura Tyszkiewicz w Chojnicach.Z poważaniem Kazimierz B.

Sebastian
@Boss

Jak oceniasz kontakt z Tyszkiewicz Nieruchomości i dlaczego wybrałeś akurat tę firmę? Jak to tu wygląda jeśli chodzi o prowizje? Liczę na Twoją odpowiedź, daj znać! :)

toKa

Byłam, pracowałam i mogę potwierdzić te negatywne opinie są prawdziwe.

Rafi
@toKa

A jak wypłacają kasę pod stołem umowa o dzieło gotówką?

Zostaw merytoryczną opinię o Tyszkiewicz Nieruchomości - Gdańsk

• Jak się pracuje w Tyszkiewicz Nieruchomości?

Zobacz opinie na temat firmy Tyszkiewicz Nieruchomości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tyszkiewicz Nieruchomości?

Tyszkiewicz Nieruchomości
2.8/5 Na podstawie 49 ocen.
  • Grunwaldzka 469
    80-309 Gdańsk