M-CARS Anna Kus Dealer BMW

Kraków

Opinie o M-CARS Anna Kus Dealer BMW

kiwka67 2016-03-07 09:54
Witam Cie serdeczne. Bardzo prosił bym Cie o kontakt mailowy na s.brotaj@emesipartnerzy.pl Chce się o coś zapytać na temat M-Cars. Pozdrawiam Sławek
Tomasz 2016-09-25 20:16
Ja uważam ,że jak ktoś potrafi pracować rzetelnie to jest ok. i zarobki również ok .
Tomasz
Lord 2017-02-07 15:58
Proszę o informację jak się pracuje w M- Cars. Jest ok?
Szuka 2017-03-24 20:53
Wystarczy zaobserwować, że oferty pracy od tego pracodawcy pojawiają się często, więc można wywnioskować, że coś tam jest nie tak. (usunięte przez administratora)Znający środowisko motoryzacyjne zapewne wiedzą, więc jeśli ktoś może niech coś napisze...
Misio 2017-03-29 05:37
Jest ok? bo różne opinie słychać? Pilne
Janusz 2017-04-09 14:16
Jak wygląda praca w serwisie? Mechanicy mają zapieprz czy jest dobry klimat?
Ktoś 2017-04-13 22:05
Żaden szanujący i znający się na fachu mechanik tu nie pracuje. Serwis w M-CARS składa się z większej ilości praktykantów, którzy dopiero się uczą. Sytuacja ta świadczy tylko o tej firmie, więc lepiej omijać szerokim łukiem te miejsce, tą firmę.
Fresh 2017-09-07 23:13
Ktoś się wypowie na temat stanowiska Mistrza serwisu w tej firmie? Widziałem że poszukują.
Pracownik mcars 2017-09-08 17:37
Fresh odpuść sobie to stanowisko, charowka jakich mało. Odpowiadasz za niedoświadczonych praktykantów którzy partacza robotę, plus sam musisz odwalic kawał roboty. Widzę po klientach wiecznie narzekającyh na ten pseudo serwis.
Pracownik mcars 2017-09-08 17:37
Zostaw swoją opinię o M-CARS Anna Kus Dealer BMW - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M-CARS Anna Kus Dealer BMW