M-CARS Anna Kus Dealer BMW

Kraków

Opinie o M-CARS Anna Kus Dealer BMW

Pracownik 2016-01-04 18:26:03
Niby prestiżowa marka a po roku pracy w M-Cars uważam że prezesi powinni zająć się Dacią albo sprzedażą rowerów. Zarobki porównując do innych mniej prestiżowych marek śmieszne, oczekiwania przełożonych olbrzymie. Pracownicy którzy zaczynali pracę razem ze mną zaczęli palić papierosy, nie śpią w nocy, cały czas nerwówka.
kiwka67 2016-03-07 09:54:08
Witam Cie serdeczne. Bardzo prosił bym Cie o kontakt mailowy na s.brotaj@emesipartnerzy.pl Chce się o coś zapytać na temat M-Cars. Pozdrawiam Sławek
Piotr 2016-09-24 23:02:20
Dramat nie polecam. Opinia powyżej jak najbardziej słuszna.
Tomasz 2016-09-25 20:16:37
Ja uważam ,że jak ktoś potrafi pracować rzetelnie to jest ok. i zarobki również ok .
Tomasz
Krzysztof 2016-10-17 21:11:50
Kto kolwiek miał coś do czynienia z tą firmą to doskonale wie i może potwierdzić, że ile by się nie zrobiło dla dobra firmy i jej rozwojowi to szef nigdy nie potrafi podziękować, wręcz przeciwnie ciągle narzeka. Jak też można zauważyć ciągle kogoś szukają do pracy, więc o czymś to musi świadczyć. Kto kolwiek pozna trochę tą firmę i od razu się zwalnia- każdy szuka dla siebie dobrego miejsca a tu na pewno nie znajdzie. Ileż można pracować w złej atmosferze, którą powoduje szef. Same wypłaty są w terminie, ale często obcinane nie wiadomo z jakiego powodu. Zbliża się okres zimowy, więc i zimno na salonie. W sobotę pracuje się za darmo co z godnie z przepisami prawa pracy powinien być dzień wolny.

Nie polecam, chyba że ktoś ma nóź na gardle, więc na chwile może się tu zahaczyć.
Zostaw swoją opinię o M-CARS Anna Kus Dealer BMW - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie M-CARS Anna Kus Dealer BMW