Opinie o FlosLek w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy FlosLek. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie FlosLek o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii kosmetycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FlosLek w Warszawa

REX WŁADYSŁAW ŁOKIETEK

Cześć, Pracuję w Floslek już bardzo długo; mogę podzielić się bardzo obiektywną opinią: 1. Kompetencje wszystkich kierowników działów są bardzo wysokie 2. Dostępność do właścicieli - pełna i bez ograniczeń 3. Atmosfera w pracy - profesjonalizm połączony z odrobiną domowego ciepła 4. Cele i zadania - stawiane są każdemu pracownikowi, są ambitne ale w pełni do zrealizowania 5. Socjal - niektórzy z biura rozbijają się autami służbowymi, dofinansowanie do pakietu medycznego i bonusy na święta (2x) 6. Wynagrodzenie - a znacie kogoś, kto powiedziałby, że mu starczy...? 7. Lokalizacja i czas pracy - miejscówa super (Piaseczno) a czas na podstawie kart wstępu 8. Koleżeństwo - zależy na jakie zasługujesz, ale jest kilku szalonych pozytywnie wariatów ;)

Casting couch
@Bobuś

Castingi są, bo biorą każdego jak leci, licząc że może ktoś zostanie. Nie oszukujmy się. Zarobki z innej epoki. Sposób zarządzania zależny o humoru Prezes. Firma niszowa, o słabej pozycji na rynku (mimo całkiem dobrych produktów). Jeśli firma się nie rozwija, to pracownik też nie ma szans na awans i rozwój. Przyjdą, popatrzą, idą gdzie indziej.

REX WŁADYSŁAW ŁOKIETEK

Magdalena
@REX WŁADYSŁAW ŁOKIETEK

hej a wiadomo skąd ta cisza na forum od takiego czasu? każdy podobnie pozytywnie widzi firmę i dlatego? z racji bieżącego okresu jest szansa, żebyś napisał co w tym roku było tu na święta? ile osób się załapało na prezent?

polonistka
@REX WŁADYSŁAW ŁOKIETEK

Polska język, trudna język? Czy Pan Łokietek rozumie znaczenie słowa obiektywna? Bo odnoszę wrażenie że ustalenie wartości logicznej tego wpisu jest możliwe wyłącznie na podstawie nie dających się zweryfikować stanów wewnętrznych osoby go piszącej. Co idealnie pasuje do definicji opinii subiektywnej. Czy inteligencja pozostałych pracowników jest na podobnym poziomie, czy to jednak wyjątek?

Asia

Czyli uważasz, że kontakt i dotarcie do właścicieli jest ciężkie? Może rozwiń, jak Ty to rozumiesz i jak faktycznie z tą kwestią jest, skoro wyśmiewasz napisane słowa. ;p Może jakiś przykład? Ja tu się rozpatruje nad nową pracą, przystanęłam przy tej firmie i każdy szczegół jest dla mnie istotny. ;)

Bobuś
@Asia

Specyficzny sposób zatrudniania na okres próbny. Uwaga na castingi, kilka osób na próbę na jedno stanowisko, potem narka.

@Bobuś

i ile ten okres próbny trwa? totalnie nikogo po nim nie zatrudniają? nie ma tu żadnych stałych pracowników? ;/ myślałem, żeby się tutaj przyjąć, ale bardzo zależy mi na stabilności...

Ekstrawagancki Romek Nowy wpis
@Bobuś

Potwierdzam, castingowe zatrudnienie i potem do widzenia, straciłem w ten sposób dobrego współpracownika... Ale w sumie na lepsze wyszedł ;)

Casting couch Nowy wpis
@Bobuś

Firma obecnie nie rekrutuje pracowników produkcyjnych? Byłem pewny, że trafię na jakies ogłoszenie, to duża firma, chyba trochę osób tu pracuje? Mało tu bardzo konkretów, możecie mi jednak pomóc i napisać chociaż widełki dla kontrolera jakości? Chodzi mi głównie o nfo czy biorą ludzi bez doświadczenia, na ile zmian pracujecie, czy na nadgodzinach można coś dorobić sobie?

Czy FlosLek oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Mary

Dobrze myślę, że na kontroli jakości przyjmują również Panie? :) Nic się nie zmieniło w tej kwestii? Może akurat potrzeba dodatkowych rąk do pracy? Moja mama byłaby zainteresowana, sami wiecie, jak to jest, lepiej dowiedzieć się u źródła jak wyglądają warunki i praca. No to jak wam się aktualnie tutaj pracuje? Jak kierownictwo, zarobki? Jest co liczyć na jakieś dodatki, socjal czy podwyżki/premię? To cięzka praca dla kobiety, czy jest okej?

Brałeś udział w rekrutacji do FlosLek. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Xyx

Czy ktoś pracował jako kontroler jakości? Na jakie wynagrodzenie można liczyć i jak z atmosfera w czasie pracy?

mixx

Pracował ktoś jako Specjalista produkcji mas kosmetycznych w Prószkowie i mógłby się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

@mixx

A to jest jakaś rekrutacja na to stanowisko? Będziesz miał już rozmowę czy dopiero złożyłeś cv?

mixx
@Anna

Złożyłem i zastanawiam się nad spotkaniem rekrutacyjnym.

Danuta
@mixx

A już zapraszali Ciebie?

KANDYDATKA

Gdzie/ u kogo najlepiej złożyć CV aby nie trafiło do kosza? Chodzi o prace w biurze, sekretariat, asystentka, administracja itd . Byłabym wdzięczna jakby ktoś podpowiedział jakich zarobków można się spodziewać.

Stefan
@KANDYDATKA

To kogoś teraz szukają? Bo jak nie to faktycznie CV może trafić do koszta. Najlepiej zanieś bezpośrednio i wywiedz sie czy rekrutują. Jakbyś coś wiedziała to napisz.

Pakownia

Porażka. Panie pracujące na pakowni uważają się za lepsze i mądrzejsze od reszty świata. Zero samokrytyki i kultury osobistej. Na każde pytanie typu "czy dobrze wykonuję to zadanie" można oczekiwać odpowiedzi w zakresie "domyśl się lub powinnaś to wiedzieć". Na porządku dziennym są chamskie komentarze na temat zachowania czy ubioru (gdyby jeszcze miały odwagę powiedzieć je w twarz :)). Wszystko co robi się inaczej (nie wolniej, nie gorzej lecz po prostu inaczej) jest złe i trzeba potępić, bo tak i koniec. Atmosfera nie do zniesienia. Dorosłe kobiety, które mają wygórowane mniemanie o sobie, a konkretny brak jakiegokolwiek obycia . Z całego serca nie polecam.

Ola
@Pakownia

Zgadzam się, ze wszystkim. Uważają się za bardzo silne i najmądrzejsze bo dojeżdżają i obgadują innych a jak sobie kogoś upatrzą to zrobią tak żeby cię wyrzucili tj. Nastawienie brygadzisty przeciwko danej osobie,który jest raczej jak kumpel niż jako szef. bardzo smutne, słabe, zawistne, zakompleksione osoby, a na każde pytanie dotyczące pracy odpowiedzi są dokladnie takie "domyśl się" a górze (usunięte przez administratora) nie przeszkadza pomimo zgłoszeń

Chciałabym zapytać czy istnieje możliwość zatrudnienia na produkcji?

aaaa
@Ania

Tak szukają.

Karol

Zabawne są te pytania zadawane przez boty serwisu gowork mające jak myślę inicjować dyskusję. Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie FlosLek? Czy w FlosLek zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym? Pracuję tu od 7 lat, nie spotkałem się jeszcze z tak elastycznym i uczciwym podejściem do pracownika. Mimo że momentami atmosfera jest aż domowa, to poprzeczka jest zawsze na odpowiedniej wysokości. To co ktoś napisał o braku możliwości rozwoju czy awansu - wszystko zależy od nastawienia, zdolności i chęci pracownika.

htuk
@Karol

Ohoho! Rozumiem Karolu ze po tych siedmiu latach masz wysokie stanowisko i conajmniej 12 tys.netto ?? Bo piszesz jakby odrealnione frazesy.Dobrze wiesz ze we Floslek zarobki sa na poziomie 2-3tys.zl ewent 4tys.jesli wyrabiasz premie.Czyli pensje na żywność,rachunki.Trzeba byc bardzo zdesperowanym zeby oceniac to jako poprzeczke na odp.wysokosci.Albo po prostu nie miec w zyciu zadnych potrzeb poza fizjologicznymi...

byly pracownik

Dzien dobry.Dzis z okazji dnia matki dostalam kosmetyki od corki marki FL.Przypomnialy mi sie stare czasy,bo kiedys tam pracowalam.Jakie bylo moje zdziwienie ze sa jakies nowe formuly kremow..?! szkoda ze firma zatrzymala sie w czasie,bo konkurencja juz dawno brnie i nie zwalnia.(Irena E. )Za moich czasow Ci ambitniejsi odchodzili z FL.jakby wyczuwali przyszlosc.No ale,zle tez nie bylo,bo jak tu piszecie wyplata byla w terminie.To pamietam.Ale tez brak mozliwosci awansu,rozwoju.Wiec mam nadzieje ze FL.jeszcze nabierze wiatru w zagle!

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w FlosLek. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

wintek

a ja tam lubię floslek :) to najlepsza firma w Polsce.

Waldi

Niespecjalnie.Tu robisz swoja robote,pensja jest na czas i tyle.To jest na plus.Natomiast jesli jestes mlody ,masz apetyt na rozwoj... to nie tedy droga :) Ale!nie mozna powiedziec zlego slowa na Floslek pod kątem ogolnym i jako pracodawca :)

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie FlosLek?

Waldi

Co masz na mysli piszac" liderow z zewnatrz firmy "? Firma juz posiada swoich liderow,mysle ze ciezko Ci bedzie zostac tam liderem jesli o tym myslisz....

Dawid

A jakie macie działy w firmie?

xxx
@Dawid

Firma podzielona jest na strefy:Biała-produkcja:Wsadownia,Tubiarki,Dozownia.Szara-Pakownia.Czarna-Magazyn.

Co jaki okres czasu w FlosLek można ubiegać się o podwyżkę?

X

Wcale

NIco

Czy ktoś mógłby wyrazić opinie na temat działu Utrzymania Ruchu?

Kuba

@ajjjjjno W dobrej firmie szanse na rozwój maja osoby kompetentne i chcące pracować

ajjjjjno
@Kuba

W dobrej firmie..Czyli we Floslek wg.Ciebie?

Czy w FlosLek zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Mery

Tak najpierw na miesiąc potem na trzy mc później na pół roku.

@Mery

@Mery A umowa o pracę na czas nieokreślony w FlosLek jest możliwa? Będę wdzięczna za informację.

@Ewa

Naprawdę chcesz umowę na czas nieokreślony za 2.500 zł podstawy ?

Tak taka umowa ciągnie się rok

magazynier

Witam, Mam pytanko jak wygląda praca magazyniera?

PaulinaJ

witam. jak czytam te niepochlebne opinie o Floslek to nóż się otwiera w kieszeni. Pracowałam tam w biurze długi czas i jeżeli ktoś narzeka na tę firmę to chyba nie pracował nigdzie indziej i nie ma porównania. Firma naprawdę przyjazna kobietom, współpracownicy pomocni i z poczuciem humoru, atmosfera casualowa, daje się odczuć że ludzie pracują dla jednego celu. Oczywiście trzeba pracować i pracodawca w zamian za solidną pracę daje solidne wynagrodzenie i inne benefity pracownicze. Ja osobiście nie mogę powiedzieć nic negatywnego i szczerze stwierdzam, że jest to najlepsze miejsce w jakim pracowałam.

...
@PaulinaJ

Tak, tylko wypowiedź jest na temat biura, a nie działu produkcyjnego( a sporo wypowiedzi na dział produkcyjny), jest to niestety różnica. Nie wypowiadam sie na temat pracy w tym biurze , ale jezeli chodzi o produkcje To nie mam WCALE dobrej opini.(zmarnowany czas, szargane nerwy, niestety dzięki pracownikom produkcyjnym).

maggaM
@PaulinaJ

Witam, jest to miejsce do którego nie chce sie wracać. Firma przyjazna kobietom - owszem, jeśli się zarzynasz. Pomocni? - hahaha, tyko jeśli chcą czegoś dla siebie, zero bezinteresowności. solidne wynagrodzenie? - ech. Brak słów. Jeśli solidne to 3000 netto w zamian za kompetencje, doświadczenie, zaangażowanie to dużo - życzę powodzenia. Benefity? - standardowa opieka medyczna, reszty brak. Powyższa Pani opinia niepokojąco pozytywna, ale dlaczego? nic pozytywnego w tej firmie przecież nie ma.

Hanna
@maggaM

Trzeba pamiętać, że inni mogą mieć zupełnie inne zdanie, nawet jeśli mówimy o tym samym pracodawcy. Dlatego rolą pozostałych jest po prostu uszanowanie tego. Widzę, iż nie widzisz żadnych pozytywnych stron związanych z pracą w FlosLek. Nie wspomniałaś jednak nic na temat proponowanych tam umów. Czy nowy pracownik podpisuje od razu umowę o pracę na czas niekreślony czy może jakiś jej inny rodzaj? Proszę Cię kilka słów wyjaśnienia w tej kwestii.

Zostaw merytoryczną opinię o FlosLek - Warszawa

• Jak się pracuje w FlosLek?

Zobacz opinie na temat firmy FlosLek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FlosLek?

FlosLek
1.9/5 Na podstawie 78 ocen.
  • Geodetów 154
    05-500 Warszawa