Opinie o Omega Ochrona w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Omega Ochrona. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Omega Ochrona o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Omega Ochrona w Katowice

Były przedstawiciel Nowy wpis

Pracowałem rok temu jako przedstawiciel handlowy w oddziale w Katowicach przez niecałe 3 miesiące. Miał być samochód służbowy, nie było. Do klientów jeździło się komunikacją miejską. 2000 zł netto podstawy na 2 umowach z osobnych spółek. Do dyspozycji biuro, które wyglądało jak z lat '90, telefon (stara cegła) i komputer stacjonarny ze starym monitorem CRT, który włączał się kilka minut, a na nim zainstalowany Windows XP. Jeżeli chodzi o pozyskiwanie klientów. Zero szkoleń wdrożeniowych, poczytaj dokumenty, które są w biurze i wszystkiego się dowiesz. Dzwoniło się po firmach budowlanych, galeriach itd. żeby wejść tam z ochroną. O współpracy decydowała stawka, którą nasza konkurencja zawsze miała niższą. Każdemu zależało tylko i wyłącznie na stawce, ponieważ ktoś musiał tam tylko stać i "pilnować". Firma, która zatrudniała ochroniarzy za najniższe możliwe wynagrodzenie- wygrywała... proste :) Oczywiście firma Omega nie miała najniższych stawek, więc zazwyczaj nie było o czym gadać :) Po drugie, nawet gdyby stawka nie miała znaczenia, to wizerunek tej firmy jest bardzo słaby w porównaniu do konkurencji. Ponieważ firma Omega ma w swojej ofercie usługi sprzątania, to postanowiłem przejść na sprzedaż właśnie tych usług. Udało mi się znaleźć klienta, który był gotowy na podjęcie współpracy z nami, więc zadzwoniłem do centrali, żeby dali więcej szczegółów współpracy itd. Usłyszałem, że sprzątanie mają tylko na terenie Warszawy, ale że mogę znaleźć podwykonawcę, który może podjąć taką współpracę na terenie Katowic, ponieważ jestem handlowcem i to należy do moich obowiązków :) Co ciekawe na terenie Warszawy też ogarniał im to podwykonawca, my byliśmy tylko pośrednikami. Stwierdziłem, że niepotrzebna mi jest firma, w której mam ogarniać usługi i jednocześnie je sprzedawać, bo wtedy są mi do niczego potrzebni.

Mieczysław Nowy wpis

@marta.00 Bardzo mi przykro, że nie dostałaś odpowiedzi na swoją aplikację. Ale może firma Omega podkreślała, że skontaktuje się tylko z wybranymi osobami. Nie było takiej informacji? Napisz nam coś więcej.

marta.00 Nowy wpis

Nie kompetentni i nie slowni .Rekrutują potem milczą , nawet po złożonym kwestionariuszu osobowym.

Irek Nowy wpis

Czy aż tak dobrze się tu pracuje, że nie macie potrzeby pisać na wątku? Szkoda, szukam pracy.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Omega Ochrona się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Mateusz

Orientuje się kt os czy są przyjęcia w katowickim oddziale Niekwalifikowany 2olat bez orzeczenia? Kiedyś PRACOWAŁEM i nich i chciałbym wrócić.

An

No ja Wam powiem, że praca jest dość dobra, generalnie

apollo

Co tu niektórzy wypisują to śmiechu warte ja pracuję w tej firmie ochroniarskiej jako pracownik ochrony na budowie w Katowice Brynów i dobrze mi się pracuje cisza i spokój firma budowlana spoko idzie z nimi się zawsze dogadać wypłaty na czas zawsze po 26 a co najlepsze to dziennie jest katering obiad z dwóch dań kosztuje 12 zł tanio i smacznie kierownictwo w ochronie spoko a wszczegulności pań Antek S

luis33

Piszesz bzdury, pracuje w Omedze 2 lata i jeszcze mnie nie oszukali stawki są takie jak wszędzie umowa zlecenie jestem emerytem i cz 3 miesiące dostaje pismo do ZUS i płaca 201 a nie jak to w innych Agencjach 59 wyplata zawsze na czas

bodzio

Spoko firma,można zarobić przyzwoite pieniądze i atmosfera też nie należy do najgorszych,nie ma wyzysku człowieka jak w innych firmach.

Basia

Bardzo solidna firma, stawki za godzinę pracy dla agenta ochrony chyba jedne z lepszych w kraju!

Olek

Firma godna polecenia,wypłata na czas,koordynator w porządku i zmiany też człowiek może sobie dopasować,bo praca jest.

jaa

Tak 5-7,marzenie ! 4 zł i jeszcze z całość biorą 9 zł,tak sobie.

smok

Witam, jestem pracownikiem Omegi, czytam te posty i nie ze wszystkimi się zgadzam, jeśli chodzi o stawki to są różne albo się zgadzasz na daną stawkę albo nie, na pewno dużym atutem firmy są terminowe wypłaty dzisiaj to bardzo duży atut, pracuję już dłuższy czas i nie zdarzyło się jeszcze żeby wypłata się przeciągnęła. Ponadto firma daje możliwość zostawania po godzinach i dorobienia sobie, mnie się dobrze pracuje więc nie wiem skąd się biorą takie dziwne sytuacje na które narzekacie.

iwa04
@smok

Tylko za wynagrodzenie (za miesiąc lipiec)trzeba czekać nie do 10go każdego miesiąca tylko do 31-go sierpnia lub 1-go września

marian
@iwa04

To fakt wypłata jest tak późno,ale tylko pierwsza bo każda kolejna jest już normalnie za poprzedni przepracowany miesiąc i najważniejsze,że jest i jest na raz cała a nie jak nie w niektórych agencjach na raty albo widzisz ją za trzy miesiące albo wcale.

Krzysztof

pracowałem jako przedstawiciel to nie jest sprzedaż bułek żeby kontrakty szły natychmiast potrzeba czasu firma płaci z obsuwami kilku dniowymi wszyscy kopią pod sobą dołki praca za minimalną na umowie zleceniu o żadnych prowizjach za pozyskanie klienta zapomnijcie zwrot za paliwo hmm śmieszna kwota fluktuacja pracowników w firmie daje pod rozwagę. Prezes powinien się ogarnąć i z taką polityką kadrową jaką stosuje daleko nie zajedzie, dlatego zastanów się zanim podejmiesz pracę

Pracuś

Marku, nie ma co wzmacniać opinii o firmie czy jej wizerunku na rynku zwłaszcza gdy bazuje ona na przychodzie nie licząc się z opiniami załogi i zdrowym rozsądkiem. Żałuję, że "prezesiki" tego typu jak istnieją. Nie ma pojęcia o zarządzaniu ludzmi. Odradzam

MAREK

Właśnie zostałem zwolniony , bezpodstawnie!! Firma z która chciałem współpracować. Moja poprzednia wypowiedz miała na celu rozwój firmy i nie jest prawdziwa za co wszystkich przepraszam. Firma nie wypłaca i oszukała mnie na duże pieniądze, obiecując wypłatę i do tej pory jej nie otrzymałem. Odradzam.

MAREK

PRACOWAŁEM I UWAŻAM, ŻE PRZESADZASZ. PO PROSTU SPORO WYMAGAJĄ A TRAFIA SIĘ TAKI A NIE INNY GARNITUR LUDZI... ROZLICZAJA SIĘ WŁAŚCIWIE I NA CZAS. ODNIOSŁEM MIŁE WRAŻENIA. NIE MAM ZŁYCH UWAG.

Zostaw merytoryczną opinię o Omega Ochrona - Katowice

Omega Ochrona