Opinie o ideale-jobs-GmbH w Köln

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ideale-jobs-GmbH. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie ideale-jobs-GmbH o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ideale-jobs-GmbH w Köln

marinero

Witam,moja niedoszła praca.Przed podpisaniem umowy wszystko w najlepszym porządku aż nie możliwe. Po podpisaniu dokumentów i odesłaniu mailem kontakt się urwał na tydzień do czasu gdy przyszła do mnie wiadomość o podpisaniu dokumentu stwierdzającego że na moją prośbę chcę przesunąć czas zatrudnienia.Gdy napisałem że nie będę podpisywał bzdur,ponieważ to wina ideal jobs że nie wyjechałem w terminie,pani z biura stwierdziła że niestety ale muszą podziękować mi za pracę.Totalne wykorzystywanie naiwności przyszłych pracowników.Niestety naprawdę odradzam wszelkie kontakty z tą agencją,aż boję się pomyśleć jak mógł bym być traktowany na miejscu brrrrrr.

Tomasz
@marinero

Z czego wynikał fakt, że kazali Ci podpisać dokument z prośbą dotyczącą przesunięcia czasu zatrudnienia? O jaski okres czasu chodziło?

Robson
@Tomasz

wiekszosc firm oferuje przesuniecie umowy o prace bo nie maja w danym terminie pracy. Ja tez mialem taka sytuacje w Berlinie , nic sie nie zmienia, tyle ze pojechalem tydzien pozniej

Tomasz
@Robson

Liczę, że napiszesz jakie warunki zatrudnienia zastałeś na miejscu i czy miałeś kontakt w koordynatorem projektu i pomoc w załatwianiu istotnych spraw na miejscu. Także standard zakwaterowania jest ważny, więc czekam na Twój wpis.

Pokrzywdzony

Proponuję sobie odpuścić , my musimy dochodzić swoich praw przed sądem i urzędami niemieckimi. Zresztą był post na tej stronie z numerem kontaktowym żeby zasięgnąć informacji na temat, widzimy że pracodawca go usuną.Ale nic straconego , na internecie jest inna stronka założona tej firmie z danymi do kontaktu.Poszukajcie ,dalej szukamy osób pokrzywdzonych.

@Pokrzywdzony

Witam. Można wiedzieć w czym był problem? Mam zamiar wyjechać do pracy za pośrednictwem tej agencji , nie chciał bym się w pakować w kłopoty. Z góry dziękuję za odpowiedź

Pokrzywdzony

W paru miejscach.Nie będę się tu rozpisywał na forum bo to nie ma sensu.

John

Nie polecam! (usunięte przez administratora) na pełnej lini z kasą i dietami ! Nie polecam !!!

Robson

za ile godzin nie dostales wyplaty ? Kontaktowales sie z firma w tej sprawie ?

Pik

mam teraz taki przypadek z firmą ideale-jobs erfurt bo podpisałem umowę ma 11.11.2019 i czekając na telefon wysłali pismo do podpisania że praca zaczyna się od 18.11.2019 wczoraj dzwoniłem oczywiście pani znalazł MOJĄ UMOWĘ i obiecała że wie o co chodzi i zadzwoni za 10 minut.Do tej pory nikt nie zadzwonił więc nie polecam tej firmy jak i opinie o niej nie są dobre

Dariooo

(usunięte przez administratora) Wyslali mechaników na pomocników hydraulika. Majster po 4godzinach pracy powiedział że chciał fachowców nie pomocników. Przed wyjazdem mówiłem (usunięte przez administratora) że nie mam pojęcia o hydraulice.(usunięte przez administratora) powiedziała że to nie ma problemu. 3 dni bez pracy A za hotel po 25e trzeba płacić. Następny wyjazd 700km pod szwajcarie. Pomocnik dekarzA.majster wyzywa od polskich świń zero zabezpieczeń na budowie nic. (usunięte przez administratora)

Spawacz

Witam, nie wybiera się ktoś do Niemiec jako spawacz przez ideal joob?

@Spawacz

Udało Ci się dostać na stanowisko spawacza przez firmę ideale-jobs-GmbH? Jeżeli tak to daj znać, jak w Twoim przypadku wyglądała rozmowa kwalifikacyjna.

@Witold

Wszystko załatwione przez telefon i maila super kontakt z Panią z firmy. Też starasz się o praca jako spawacz w ideal? Odezwij się może razem pojedziemy z tego co wiem to potrzebują teraz spawaczy.

Micheal

Dzień Dobry Nie polecam tej firmy, najgorsza w jakiej pracowałem jako spawacz MAG oszukiwanie na dietach ,wypłacali jaką chcieli i to zawsze zaniżoną (umiem liczyć i na pewno się nie myliłem) zawsze pieniądze się nie zgadzały . omijajcie tę firmę!!!

@Micheal

Skoro doświadczyłeś sytuacji, które niekorzystnie wpływały na poziom Twojego wynagrodzenia, to zastanawia mnie, czy próbowałeś ustalić z pracodawcą, dlaczego w taki sposób rozliczał Twoją pracę? Ciekawi mnie, co było powodem, że Twoja pensja wyglądała inaczej, niż było to ustalane.

Pracowałem w firmie Ideale ponad 4 lata i powiem tak, dopóki pracujesz jest nawet oki są problemy z urlopami bo zawsze jest jakieś ale a najlepiej byś brał wolne z nadgodzin . Na święta standardem jest tydzień urlopu a reszta wolnego z nadgodzin takie wnioski urlopowe przesyła firma i jak nie podpiszesz takiego wniosku to masz nieobecność nieusprawiedliwioną . Oczywiście firma zapewnia że urlop nie przepadnie ale to dobra bajeczka . Jak będziesz się zwalniać trzeba się liczyć że strata urlopu firma odbierze sobie dodatek świąteczny wainahtgeld, jeśli brało się zaliczki firma potrąci z ostatniej wypłaty koszty przelewów .

mesia666
@anonymous

Kolega ma rację, z urlopami cały czas problem, cały czas gadka przyda się za dwa miesiąc i odkładają. Jak chcesz się zwolnić, to najlepiej abyś na zeitkoncie nie miał nic, urlop w pełni wykorzystany i pójść na chorobowe, to od razu zwolnią.

Weronika

Rozumiem, że proces zakończenia współpracy z ideale-jobs-GmbH nie odpowiadał Ci. Napisałeś jednak, że pracowałeś w tej firmie przez pół roku. Jak oceniasz ten czas, który przepracowałeś u pracodawcy? Jesteś w stanie wymienić jakieś jego pozytywne strony?

Weronika

@Vera, jak długo trwała Twoja współpraca z ideale-jobs-GmbH? Czy od początku wyglądała ona w ten sposób? Proszę Cię o wypowiedź na ten temat ze względu na innych użytkowników.

Weronika

@Marcin, próbowałeś te wszystkie rozbieżności wyjaśniać wraz z ideale-jobs-GmbH? Może jest to kwestia niedopatrzenia? Jak poza tym, oceniasz swoją współpracę z tą firmą? Możesz liczyć na wsparcie z jej strony?

Igor

Tak bardzo skrajnie różne opinie, że zupełnie nie wiem co sądzić!!!Idealnych firm nie ma i wszędzie mogą zdarzyć się trudne momenty.

Weronika

@Oszukany, nie masz pozytywnej opinii o swojej współpracy z ideale-jobs-GmbH. Czy w kwestii nie otrzymania przez Ciebie wynagrodzenia zgodnego z zapisem umowy, którą przed pracą podpisałeś z tą firmą, został Ci podany powód takiego stanu rzeczy? Jakie warunki zatrudnienia skłoniły Cię do podjęcia współpracy z ideale-jobs-GmbH?

Weronika

@anonymous, nie otrzymałeś ekwiwalentu pieniężnego za niewykorzystany urlop od ideale-jobs-GmbH? Jakie obowiązki pełniłeś w tej firmie i jak przedstawiały się pozostałe warunki w oparciu o które współpracowałeś z tym pracodawcą? Proszę Cię o zamieszczenie informacji tego typu na tym forum.

Zawiedziony89

Witam, pracowałem tam 5 tygodni i same problemy. Z pracą, kwatera, kosztami. Czy wie ktoś jak to jest z chorobowym? Firma wyplaci pieniądze za okres choroby?

Zona pracownika
@Zawiedziony89

Nie za żadne chorobowe Ci nie wyplaci za krótki okres pracy .

ciekawski

Jak to wygląda w realu? Jaki standard mieszkań, czy praca jest ciągła po 8 godzin? Co możecie powiedzieć o oddziale w Erfurt?

Roman Giertych
@ciekawski

omijać z daleka dobra rada

Andrzej Grabowski

Młody waszawiaku pewno jesteś pachołkiem tej firmy ,a może cię pogonili z Wawy bo narobiłeś wałów??

Weronika

@Waldi długo pracujesz w ideale-jobs-GmbH? Jakie warunki zatrudnienia zostały Ci zaproponowane przez pracodawcę?

Zostaw merytoryczną opinię o ideale-jobs-GmbH - Köln

• Jak się pracuje w ideale-jobs-GmbH?

Zobacz opinie na temat firmy ideale-jobs-GmbH tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ideale-jobs-GmbH?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 4 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ideale-jobs-GmbH?

Kandydaci do pracy w ideale-jobs-GmbH napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ideale-jobs-GmbH