Opinie o Green Capital City Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Green Capital City Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Green Capital City Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Sieci TAXI
Sieci TAXI Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Green Capital City Sp. z o.o. w Warszawa

SK Nowy wpis

Aplikowałam na Regionalnego Kierownika sprzedaży, dostałam zaproszenie na rozmowę. Pojechałam przeszło 100 km w 1 stronę i się okazało, że jestem na rozmowie na doradcę. Menagerka zielona albo taką udawała, wielce zdziwiona. Okazało się, że nie mają rekrutacji na kierowników, ponieważ kierowników nabór prowadzą ze stanowisk doradcy. Dziś znowu zobaczyłam inną ofertę Ogólnopolskiego Kierownika, czyli do zarządzania zespołem kierowników, ale jak dla mnie to też ściema.

Stachu Nowy wpis
@SK

Ta firma to jedna wielka ściema, pod każdym względem. Rekrutacje z czapy, rekrutujący również, cały czas kogoś próbują znaleźć, jedynie co sie zmienia to nazwa danego stanowiska. Omijać szerokim łukiem, strata czasu. Zdaje sie że w dziale do którego aplikowałaś, nie ma juz komu pracować, ludzie albo pouciekali, albo zostali pozwalniani. Z tej całej ekipy "doradców ds mikroinstalacji" w lipcu zdaje się została jedna osoba na placu boju.

Jola Nowy wpis

dają zapisy w umowach, że jak nie zrobisz konkretnej ilości sorzedazy - nie wypłacą Tobie absolutnie nic! Uciekajcie puki czas! Jolka.

Stefan Nowy wpis

Czy firma dobrze funkcjonuje? Jak się tu pracuje, napiszcie kilka informacji.

rybka

@nioe_ma_strony ależ oczywiście że firma posiadam swoją stronę internetową, i ona jest całkiem dobrze w google wypozycjonowana, nie wiem jakim cudem nie zauważyłeś jej. w każdym razie firma z ekologiczną energią w zgrabny sposób dąży do bycie liderem branży

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Green Capital City Sp. z o.o.? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
nie ma strony

no widze ze firam nie ma stroyn a takie pytania no ciekawa sprawa tylko tak na prawde to nie wiem dalczego wfirma upadla nikt nie nie napsial cos sie konkretnego stalo czy po prsotu zmiana planow osoby ktore zarzadzaly tym ? widac ze brak klauzuli o wyplaciniu do 10 czyms skutkowale jak tam teraz to wyglada - bo jestem ciekaw

renatka

najlepiej gdybyście podali jakiś link albo namiar na źródło gdzie o tym wszystkim co się pojawia w komentarzach można było poczytać. to by uprościło całą dyskusję. ja aktualnie szukam takiego źrodła w internecie ale znaleźć jakoś przyznam szczerze nie mogę. pomożecie szanowni forumowicze? zatrudnić się zawsze warto tylko niespodzianką moga być chyba warunki i realia w firmie

romek

dajcie znać jak sytacja u nich wygląda w firmie, bo nie wiem co już teraz zrobić konkretnie czy dobrze by było się u nich zatrudnić czy niekoniecznie? mam nadzieje, że teraz będzie tak jak mówisz... bo zastanawiam się teraz jak mam to zrobić, żeby dowiedzieć się konkretów, może ktoś o tym wie coś???

rew43

hej a jaka jest atmosfera w tej firmie ? co dla przełożonego jest najważniejsze ? czy delegacje sa wpisane w ta firmę w jaki sposób pracownicy są rozliczani za wykonane zadania? jakie kompetencje wymaga pracodawca od przyszłego pracownika czy istnieją szanse rozwoju byłbym bardzo wdzieczny za odpowedz dziekuje

romeo

ale w takim razie czy jest zapis do którego konkretnego dnia miesiąca GCC powinno wypłacić pracownikowi wynagrodzenie?

rajsa

Na innym forum GreenCapitalCity nie ma za dobrych opinii, dyskusja toczy sie na temat wypłacalności, podobno z umów zniknął zapis o konieczności wypłacenia pensji do 10.

kimi

Faktycznie, jest kilka ogłoszeń o pracę w GreenCapitalCity, może ktoś napisałby czy warto się do nich zaciągnąć?

obecny pracownik centrali

Od kilku miesięcy sporo się tu zmieniło, przede wszystkim Green Capital City i wszystko co z nim związane jest już za nami. Teraz jako Eco Car zaczynamy i odbudowujemy wszystko od nowa. Już mamy pierwsze sukcesy. Wypłaty są już na czas a nawet przed czasem. Jesteśmy w nowej siedzibie o niebo fajniejszej niż Mińska w końcu z Millenium Plaza mamy niezłe widoczki. Atmosfera w firmie jest przyjazna, pewnie dzięki udanym imprezom integracyjnym. Ogólnie aż miło do pracy wstawać

tadam

Tadam ! Znów niema wypłat :) Sypnęli po 400zł za październik i każdy z szacownego zarządu unika rozmów o pensji, znów wróciła sytuacja z lipca i sierpnia kiedy to nie wypłacali pensji przez 2 miesiące (!). Stan na dzień dzisiejszy to brak wypłaty i perspektyw że ona się pojawi przez najbliższe 2 tygodnie (a w umowie zapis że najpóźniej do 10 dnia każdego miesiąca). Ogólnie umowy są skonstruowane jak najbardziej na niekorzyść pracownika np. za niedotrzymanie terminu wypowiedzenia (nawet jeśli pracodawca nie wypłaca w terminie pensji) - kara 500zł :) Powodzenia życzę wszystkim, którzy przyjdą tu popracować.

majeko

majeko - 2012-10-04 08:19:15 ednak \'obecna pracownica\' napisala konkretnie, a \'dziki\'... nie wiem z czego sie usmial. Ale poniewaz smiech to zdrowie - popieram :) Hasło na dziś: Minuta smie (usunięte przez administratora) przed wejsciem do taksowki, zamiast 15 minut gimnastyki :)admin, czytaj ze zrozumieniem, bo bede musial wolniej pisac...

dalajlama

Człowieku z choinki się urwałeś?! Czemu oszukujesz ludzi, potencjalnych pracowników tej nierzetelnej firmy? Nie będzie ci głupio jak ktoś przyjmie się a potem sprawdzi na własnej skórze że piszesz nieprawdę? Ja też jestem pracownikiem i żadnej podwyżki nie było od kwietnia (usunięte przez administratora) a kasy jak nie było tak dalej niema !! Po 2 miesiące ludzie siedzą i wyją pod drzwiami księgowej bezczeluchu! A przychodzi się do tej roboty tylko dlatego bo są wtedy JAKIEŚ szanse na to że skapnie ze 200zł, jakby się człowiek zwolnił to nie wiadomo kiedy kasę by oddali..

majeko

dziki

Uśmiałem się jak to przeczytałem :) Czyżby marketing napisał tego posta? Przyznać się szybciutko :P

obecna pracownica

Witam. sluchajcie jednak ta firma nie jest taka tragiczna jak pisza byli pracownicy.. byly opoznienia z wyplatami, ale bylismy informowani o tym, ze takie opoznienia beda i wyplacali ratami pieniadze. Teraz sa wyplacone na czysto a pazdziernikowa ma byc na czas, co bylo powiedziane dwa miesiace temu, ze problemy beda, ale sie skoncza,,, z tego co wiem pieniadze juz sa wiec nie ma sie co martwic.. atmosfera jest przyjazna w firmie, nikt nie patrzy na siebie krzywo, raczej w porzadku ludzie... rodzinne powiazania? nie wiem nic o tym wiec mysle, ze to wyssane z palca... a byli pracownicy nigdy nie napisza nic dobrego :) pozdro

Dociekliwy

Czy na stronach www.gowork.pl Eco Car System GreenCapitalCity Eco Car System Sp. z o.o. to nie jest ta sama firma ?

ciekawy

Czy GreenCapitalCity a(usunięte przez administratora)system to ta sama firma ?

Zostaw merytoryczną opinię o Green Capital City Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Green Capital City Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Green Capital City Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Green Capital City Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Warszawa

Green Capital City Sp. z o.o.