GreenCapitalCity

Opinie o GreenCapitalCity

anonim 2011-11-17 11:28:03
Firma której zarząd jest nie poważny, ogólnie przyjmują i nagle zwalniaja bez powodu, żydza na wszystkim, biuro i jego wyglad pozostawiaja wiele do zyczenia, pracujacy tam ludzie są 100 razy bardziej rozgarnieci od tych którzy prowadza ten biznes, nie wspomne o tym ze zatrudniona jest tam cała rodzina włącznie z druga zoną pierwszego wuja po ciotce ;-) czyli reka reke myje NIE POLECAM brrrrrrrrrrrrrr
Pracownik marketingu 2012-05-24 19:20:53
Potwierdzam powiązania rodzinne i traktowanie pracowników jak zło konieczne. Dziwią się, że pracownik nie chce pracować za darmo w ramach \"przyuczenia\". Normą jest zwlekanie z umowami. Jeśli decydują się na zatrudnienie to podsuwają do podpisania dokumenty ze wsteczną datą na innych warunkach. Najchętniej zatrudniają na murzyna i z uśmiechem na ustach odpowiadają, że nie zapłacą za porzucenie pracy.
Kompetencje kadry i kultura firmy na niskim poziomie. Ogólnie jeśli na takie szumowiny szkoda czasu.
ciekawy 2012-08-14 22:57:43
Czy GreenCapitalCity a( usunięte przez administratora )system to ta sama firma ?
Dociekliwy 2012-08-16 22:59:43
Czy na stronach www.gowork.pl

Eco Car System
GreenCapitalCity
Eco Car System Sp. z o.o.

to nie jest ta sama firma ?
obecna pracownica 2012-10-01 12:08:13
Witam.
sluchajcie jednak ta firma nie jest taka tragiczna jak pisza byli pracownicy..
byly opoznienia z wyplatami, ale bylismy informowani o tym, ze takie opoznienia beda i wyplacali ratami pieniadze. Teraz sa wyplacone na czysto a pazdziernikowa ma byc na czas, co bylo powiedziane dwa miesiace temu, ze problemy beda, ale sie skoncza,,, z tego co wiem pieniadze juz sa wiec nie ma sie co martwic.. atmosfera jest przyjazna w firmie, nikt nie patrzy na siebie krzywo, raczej w porzadku ludzie...
rodzinne powiazania? nie wiem nic o tym wiec mysle, ze to wyssane z palca...

a byli pracownicy nigdy nie napisza nic dobrego :)

pozdro
dziki 2012-10-02 20:33:30
Uśmiałem się jak to przeczytałem :) Czyżby marketing napisał tego posta? Przyznać się szybciutko :P
majeko 2012-10-04 08:19:15

ednak \'obecna pracownica\' napisala konkretnie, a \'dziki\'... nie wiem z czego sie usmial.
Ale poniewaz smiech to zdrowie - popieram :)

Hasło na dziś:
Minuta smie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] przed wejsciem do taksowki, zamiast 15 minut gimnastyki :)
dalajlama 2012-10-05 09:03:43
Człowieku z choinki się urwałeś?! Czemu oszukujesz ludzi, potencjalnych pracowników tej nierzetelnej firmy? Nie będzie ci głupio jak ktoś przyjmie się a potem sprawdzi na własnej skórze że piszesz nieprawdę? Ja też jestem pracownikiem i żadnej podwyżki nie było od kwietnia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a kasy jak nie było tak dalej niema !! Po 2 miesiące ludzie siedzą i wyją pod drzwiami księgowej bezczeluchu! A przychodzi się do tej roboty tylko dlatego bo są wtedy JAKIEŚ szanse na to że skapnie ze 200zł, jakby się człowiek zwolnił to nie wiadomo kiedy kasę by oddali..
majeko 2012-10-08 02:12:15
majeko - 2012-10-04 08:19:15

Ale poniewaz smiech to zdrowie - popieram :)

Hasło na dziś:

admin, czytaj ze zrozumieniem, bo bede musial wolniej pisac...
tadam 2012-11-18 16:52:02
Tadam ! Znów niema wypłat :) Sypnęli po 400zł za październik i każdy z szacownego zarządu unika rozmów o pensji, znów wróciła sytuacja z lipca i sierpnia kiedy to nie wypłacali pensji przez 2 miesiące (!). Stan na dzień dzisiejszy to brak wypłaty i perspektyw że ona się pojawi przez najbliższe 2 tygodnie (a w umowie zapis że najpóźniej do 10 dnia każdego miesiąca). Ogólnie umowy są skonstruowane jak najbardziej na niekorzyść pracownika np. za niedotrzymanie terminu wypowiedzenia (nawet jeśli pracodawca nie wypłaca w terminie pensji) - kara 500zł :) Powodzenia życzę wszystkim, którzy przyjdą tu popracować.
obecny pracownik centrali 2013-07-26 16:18:45
Od kilku miesięcy sporo się tu zmieniło, przede wszystkim Green Capital City i wszystko co z nim związane jest już za nami. Teraz jako Eco Car zaczynamy i odbudowujemy wszystko od nowa. Już mamy pierwsze sukcesy. Wypłaty są już na czas a nawet przed czasem. Jesteśmy w nowej siedzibie o niebo fajniejszej niż Mińska w końcu z Millenium Plaza mamy niezłe widoczki. Atmosfera w firmie jest przyjazna, pewnie dzięki udanym imprezom integracyjnym. Ogólnie aż miło do pracy wstawać
kimi 2014-04-03 19:38:48
Faktycznie, jest kilka ogłoszeń o pracę w GreenCapitalCity, może ktoś napisałby czy warto się do nich zaciągnąć?
rajsa 2014-04-13 14:05:20
Na innym forum GreenCapitalCity nie ma za dobrych opinii, dyskusja toczy sie na temat wypłacalności, podobno z umów zniknął zapis o konieczności wypłacenia pensji do 10.
romeo 2014-04-21 14:11:32
ale w takim razie czy jest zapis do którego konkretnego dnia miesiąca GCC powinno wypłacić pracownikowi wynagrodzenie?
rew43 2014-12-16 22:12:17
hej a jaka jest atmosfera w tej firmie ? co dla przełożonego jest najważniejsze ? czy delegacje sa wpisane w ta firmę w jaki sposób pracownicy są rozliczani za wykonane zadania? jakie kompetencje wymaga pracodawca od przyszłego pracownika czy istnieją szanse rozwoju byłbym bardzo wdzieczny za odpowedz dziekuje
romek 2015-02-19 17:26:28
dajcie znać jak sytacja u nich wygląda w firmie, bo nie wiem co już teraz zrobić konkretnie czy dobrze by było się u nich zatrudnić czy niekoniecznie? mam nadzieje, że teraz będzie tak jak mówisz... bo zastanawiam się teraz jak mam to zrobić, żeby dowiedzieć się konkretów, może ktoś o tym wie coś???
renatka 2015-03-10 18:20:48
najlepiej gdybyście podali jakiś link albo namiar na źródło gdzie o tym wszystkim co się pojawia w komentarzach można było poczytać. to by uprościło całą dyskusję. ja aktualnie szukam takiego źrodła w internecie ale znaleźć jakoś przyznam szczerze nie mogę. pomożecie szanowni forumowicze? zatrudnić się zawsze warto tylko niespodzianką moga być chyba warunki i realia w firmie
nie ma strony 2015-03-29 07:11:00
no widze ze firam nie ma stroyn a takie pytania no ciekawa sprawa tylko tak na prawde to nie wiem dalczego wfirma upadla nikt nie nie napsial cos sie konkretnego stalo czy po prsotu zmiana planow osoby ktore zarzadzaly tym ? widac ze brak klauzuli o wyplaciniu do 10 czyms skutkowale jak tam teraz to wyglada - bo jestem ciekaw
rybka 2016-05-20 10:42:59
@nioe_ma_strony ależ oczywiście że firma posiadam swoją stronę internetową, i ona jest całkiem dobrze w google wypozycjonowana, nie wiem jakim cudem nie zauważyłeś jej. w każdym razie firma z ekologiczną energią w zgrabny sposób dąży do bycie liderem branży
Zostaw swoją opinię o GreenCapitalCity - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GreenCapitalCity