Opinie o Unimax S.A. w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Unimax S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Unimax S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Unimax S.A. w Kielce

Hej, widziałam to potwierdzenie, że występuje umowa o prace już nawet na okresie próbnym, w tej aktualnej ofercie dla PH również widnieje o niej wzmianka. Zastanawiam się mimo wszystko czy nie ma możliwości na zatrudnienie się na innej formie, na przykład B2B? tak byłoby mi wygodniej

Opinia o Grupa Unimax S. A. W związku z tym że znowu ukazało się ogłoszenie do pracy w księgowości, chce ostrzec wszystkie osoby, które mają pracę, ale chcą ja zmienić. Ja tak zrobiłam i niestety dzisiaj jestem bez pracy, bo nie spodobała się "jego wysokości królowej" Najglowniejszej księgowej Dorota Sz... A jej podwładna zresztą też główna Katarzyna K... Żebym się zwolniła sama stosowala w stosunku mojej osoby - nie boję się uzyc tego słowa .. Mobbing, Oczywiście jak tylko zorientowałam się jakie jest tam (usunięte przez administratora) szaczelam jej szukać Praca po godzinach i w soboty to tam norma i charytatywnie, bo nie masz możliwości ani odbioru tych godzin ani nie są zapłacone. A jak się temu sprzeciwialam usłyszałam że jestem leniwa i że mnie zwolni. W sumie dotrzymała słowa Jeszcze jedna uwaga - program i praca jak w średniowieczu., wszystko trzeba robić ręcznie. Dlatego nie polecam i proponuję to firmę omijać dużym łukiem. Żałuję że nie przeczytałam opinii w internecie zanim podjęłam tam prace.

Ona

Jakbym czytała historię o sobie, identycznie zostałam potraktowana parę lat wcześniej. Nie polecam księgowości, a szczególnie (usunięte przez administratora) SZ.

Future

Wiele się zmieniło od czasu tego wpisu w księgowości - naprawdę wiele. Atmosferę kreują przełożeni i zależy ona tylko od nich i tego, jakimi są ludźmi na co dzień.

@Future

Wiele się zmieniło mówisz. Tzn co konkretnie?

Observer Nowy wpis
@Dorota

Koncepcji i pomysłów było wiele, ale w końcu wyłoniła się idea pracy jakiej jeszcze nie było. Metodą prób doprowadzono do stworzenia czegoś zupełnie nowego. Nowa wartość powstała jako synteza różnorodnych sprzecznych ze sobą wartości. Aby osiągnąć nową wartość, najpierw pozwolono doprowadzić do konfliktu między tym, co fizyczne, a tym, co duchowe. Jeżeli natura, więc fizyczność, jest czymś pierwotnym, czyli tezą, to praca jest jej antytezą, a synteza tym, co pragniemy osiągnąć. Gdy ktoś z nas jest np. średnio zorganizowany, reprezentuje wysiłek fizyczny czyli naturę tkzw. parę w gwizdek, więc tezę. Jeśli ktoś z nas jest np. dobrze zorganizowany, reprezentuje wysiłek umysłowy , czyli konkretną pracę, więc antytezę, a gdy przy tym się jeszcze emanuje pozytywnie swym światłem , reprezentuje również duchowość. Chcąc stworzyć nową koncepcję pracy na miarę nowych czasów, zmniejszono w niej udział wysiłku fizycznego na korzyść antytezy czyli wysiłku umysłowego i duchowego. I tak powstała nowa strategia syntezy, doprowadzając do nowej koncepcji pracy.

Czy nowo zatrudnione osoby w Unimax S.A. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Inspektor PIP

Tak

@Inspektor PIP

Na jakich warunkach?

Inspektor PIP Nowy wpis
@Dorota

Nie można publicznie udostępniać takich danych.

Inspektor PIP Nowy wpis
@Dorota

To jeszcze ja – Inspektor PIP, bo w zeszłym miesiącu nie pisałem, bo byłem chory. Mam zwolnienie

Dawid

Czy w Unimax S.A. w Kielcach jest duża rotacja pracowników? Czy faktycznie jest tak, że firma nie płaci za nadgodziny?

Leon
@Dawid

Najgorsza firma jesli chodzi o magazyn,zapiebsz gorzej (usunięte przez administratora)

Witold
@Leon

Napiszesz to jeszcze raz? Bo coś ucięło niestety/. Jednak z tego co widzę to narzekasz na ogrom pracy, a jak z kasą? Płacą dobrze?

Karta
@Witold

Jak dla mnie zarobki były okej

Leoś
@Leon

zapiebsz - co to jest ?

@Leoś

Raczej miało być "zapieprz" podejrzewam. ;p Dalej tutaj tyle roboty jest czy coś się może polepszyło?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Unimax S.A. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Pracownik magazynowy.
logo firmy KIEROWCA KAT C
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Kacper

Cześć ! Chciałabym się dowiedzieć jaki ubiór wymagany jest podczas pracy w hurtowni i czy jest on sponsorowany przez pracodawcę? I czy w ogóle zapewniony jest ekwiwalent za pranie? Widzę te negatywne opinie ale wole przekonać się na własnej skórze, może nie jest aż tak zle?

Jak wygląda sprawa grafiku w Unimax S.A.. Czy pracodawca idzie na rękę?

Zenon

A jak wygląda pytanie zadane przez bota ?

Antonio

Jak wyglonda praca w Niemczech. Jaka kasa na rękę ile godzin, warunki mieszkaniowe i jakie ciężary trzeba dźwigać na ocynkownia.

Nie wiem co się dzieje w Firmie Unimax ale to tragedia. Filia w Łodzi się sypie, pracownicy odchodzą a zarząd nic z tym nie robi. Panie prezesie może by tak pogadać z byłymi pracownikami tak od serca i zapytać o co chodzi? Czemu odchodzą? Bo przyczyna jest i wszyscy wiedzą jaka.

mg

a co masz konkretnie lub kogo na myśli

Dawid
@mg

Pracujesz w firmie i mógłbyś dodać swój punkt widzenia na atmosferę i relacje z przełożonym? Każda informacja będzie istotna.

Mg
@Dawid

Oczywiście każdy może dodać swoje zdanie, ale skoro Ty znasz filę Łódź bardzo dobrze przekaż proszę kilka cennych informacji

Małgorzata_też były pracownik

Jest takie jedno powiedzenie "wszędzie dobrze gdzie nas nie ma", a ile osób tyle będzie opinii (szkoda tylko, że przeważnie anonimowych w internecie) Czy dorosłą, myślącą osobę można zmusić do pracy? Chyba raczej nie:) To proste-jeśli komuś nie odpowiada atmosfera, współpracownicy czy inne warunki u danego pracodawcy to najprościej, zamiast narzekać jest ją zmienić na inną. A jeszcze ciekawszym może się okazać założenie i prowadzenie własnej firmy-wtedy zostaje się prezesem, dyrektorem i kierownikiem dla samego siebie-bardziej komfortowej sytuacji to już chyba człowiekowi nie potrzeba. Osobiście musiałam zrezygnować z przyczyn prywatnych, a jeśli chodzi o pracę w tej firmie polecam-wypłata zawsze na czas, struktury poukładane, nie czułam się jakoś "gnębiona" przez przełożonych i myślę, że trzeba też niekiedy dać coś od siebie a nie tylko mieć wymagania. Pozdrawiam

@Małgorzata_też były pracownik

Nie miałem kontaktu z firmą, więc jej nie ocenię, ale "wypłata na czas" i "nie czułam się jakoś gnębiona" to nie są raczej powody do chwalenia firmy.

młody
@Małgorzata_też były pracownik

"wypłata na czas" hahaha - hojna ta fimra

Martyna

Jakie są obowiązki głównej księgowej?

Doris
@Martyna

Poczytaj sobie stosowne ustawy.

Księgowa

Widziałam dzisiaj ogłoszenie na stanowisko Głównej Księgowej. Napiszcie proszę, czy ktoś odchodzi, czy też poszukują na nowe stanowisko do której z nowych spółek.

Bartosz

@Były pracownik Ale ten wątek dotyczy Kielc, gdzie pracuje się dobrze natomiast nie dotyczy Łodzi.

Ile jest zmian w Unimax S.A.?

Jo

Zmian czego : odzieży roboczej, rękawiczek czy zmian roboczych ?

Joanna

Nie jesteście pozytywnie nastawieni do firmy. Miałam zamiar starać się o pracę!

@anonimowa, jeżeli Unimax nie płaci za nadgodziny, to w takim razie pracownik może je odebrać w tygodniu? Co Twoim zdaniem wpływa na to, że te nadgodziny ciągle występują w dziale księgowości? Tak jak napisałaś od deficytu pracowników? Rozumiem, że to oznacza, że można ubiegać się o zatrudnienie w tym obszarze firmy. Czy mogłabyś przedstawić warunki zatrudnienia jakie pracodawca proponuje na rozmowie kwalifikacyjnej?

bylapracownica
@Karolina

Nadgodziny są przez to, że marnuje się tam czas na pierdoły i nieistotne rzeczy. Zresztą wystarczy zobaczyć ile tam jest osób a ile dokumentów. W normalnych firmach tą robotę robiłoby maks 10 osób a nie 20. Co chwila ktoś tam płacze po kątach. Polecam szukać czegoś innego, takiego zaścianka nie widziałam.

Zniechecona

Nie polecam. Z 8 godzin regulaminowych robi sie 9 lub 10. I tak co dzień...za darmo. Chodzi o ksiegowosc...

anonimowa
@Zniechecona

Potwierdzam, nadgodziny w ksiegowosci są na porządku dziennym dlatego ciągle kogoś szukają...

MISZCZU
@anonimowa

Czy jesteś pewna, że ta spółka to czysty Unimax S.A ???? Unimax-ów w Kielcach jest kilka, każdy ma na końcu S.A , ale różne litery z przodu przed słowem Unimax.

Księgowa
@Zniechecona

Czy moge zapytac o zarobki w księgowości? Pojawiło sie ogloszenie i zastanawiam się czy wysyłać cv. Rozumiem że z powodu nadgodzin jest duza rotacja pracownikow?

Byly pracownik
@MISZCZU

Jeżeli podlegasz pod główną księgową i to jest P. Dorota S....rz to nie polecam . Miła ale to tylko pozory aby osiagnac swój cel - ja Ci tu słodze a Ty pracuj. Daje wiecej obowiązków, dokumenyy czy umowy jak sprawdzasz z poprzednich lat ciagle sie nie zgadza. Nadgodziny nie płatne . Choć mówi, ze mozesz sobie dzień wolny odebrac ale kiedy jak nie ma czasu na to bo w papierach siedzisz.. i tak mydli oczy. W sobotę pracujesz chociaż na umowie nie masz tego i oczywiscie charytatywnie. Dużo pracownikow odchodzilo , w czasie wykonywanej mojej pracy w ciagu miesiąca odeszło ...3-ech . To coś świadczy. A jak jestes osobą niepelnosprawna to i tak każą Ci podpisac zaswiadczenie ,że chcesz oczywiscie dobrowolnie pracowac 8 godzin. Jak chcesz urlop to oczywiscie- tak ale jak przyjdzie twój termin to najpierw "śmietanka" idzie na urlop a tobie wmawiaja, że nie ma kto pracować i gorący okres ...później dostaniesz ... Jeżeli jestes zatrudniony tam przez Wakat to lepiej uciekaj bo tak Cię wyrobia , jednego pracownika napuszczaja na drugiego i mówią ktory lepszy to zostanie i takim sposobem jeden naiwniak podpisal , że byl na urlopie a nie był. Można im przyznać i dać Oskara za wciskanie kitu .

Rozczarowany

Słabo - brak lojalnosci wobec wieloletnich pracownikow, wiara w obietnice komiwojażerów z innych firm handlowych. Nie polecam

Ulka

Jeśli ktoś chce zarobić więcej to jest taka możliwość!

Kuba

czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? jaka macie atmosferę w pracy?

kandydat

Fajna praca to i żartować można. Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę? jaka atmosfera?

@Ja niestety nie za bardzo rozumiem, co masz na myśli. Możesz rozwinąć trochę pytanie? Może też możesz się odnieść do wcześniej postawionego przeze mnie pytania o atmosferę w pracy. Jak ją oceniasz?

Zostaw merytoryczną opinię o Unimax S.A. - Kielce

• Jak się pracuje w Unimax S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Unimax S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Unimax S.A.