Trumpf Polska Sp. z o.o. Sp.K.

Opinie o Trumpf Polska Sp. z o.o. Sp.K.

zyczliwy 2012-09-03 12:05:36
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Dla tego kto slabo sie zna na tematyce przemyslu ciezkiego to moze miec wielkie watpliwosci czy sie wiazac z ta firma, czy wchodzic w jej struktury. Otoz mam nadzieje, ze moja opinia zostanie zapisana na tym portalu i ludzie beda mogli cos wiecej sie dowiedziec o tej firmie. A wiec zacznijmy:
1) zasada pierwsza i najwazniejsza dla czlowieka ktory jest wtrakcie rozmow na stanowisko Inzynier serwisu:
praca bardzo ciekawa ale niewdzieczna(usunięte przez administratora) 2) przyjac do swiadomosci, ze sie betonu glowa nie rozwali i nie przyjmowac sie zbytnio telefonami od szefa serwisu czy prezesa, ze serwisant sprzedaje nastepne maszyny swoim wygladem i postawa. To jest nieprawda. Bedziesz sie wykladal i pocil ale cala twoja praca zostanie przekreslona jedna klotnia pomiedzy biurem a klientem i wszystko sie wyleje na ciebie.
3) pomagac dzialowi czesci i realizacji gdyz tam ludzie tez sie musza napocic zeby sprzedac nie tanie czesci i zrealizowac nierealne budzety wystawione przez zarzad.
4) byc bardzo asertywnym.
Jest to firma ktora ma pare dobrych punktow ale negatywy niestety przewyzszaja.
powodzenia i zycze powaznego sie zastonowienia sie czy sie wiazac z ta firma. Jesli sie ubiegasz o stanowisko handlowca, to bedziesz holubiony przez przesa natomiast jesli na stanowisko serwisanta, toszkoda mnie ciebie, gdyz bedziesz winnowajca wszystkich niepowodzen i problemow firmy.
ver 2012-09-13 23:02:12
To chyba taka specyfika pracy. Przy pracy serwisanta trzeba być odpornym psychicznie i asertywnym. I należy umieć zachować zimną krew. I chyba nie zależy to od pracodawcy. w tym zawodzie jest tak wszędzie.
Amor 2015-02-12 19:07:25
Kolega "zyczliwy" ma absolutną rację ...

Potwierdzam, pracowałem a szczęśliwym dniem był dzień kiedy opuściłem Trumpf'a
hyh 2015-02-26 21:32:38
Dlaczego? Przecież firma Trumpf jest bardzo dużą firmą, ma swoje zasady, dobrze opłaca pracowników i organizuje regularne szkolenia. Nie wiem co może być złego w tej firmie. Może ktoś mi wytłumaczyć? A praca serwisanta rządzi się swoimi prawami i tak będzie w każdej firmie.
gvfbhgbn 2016-05-22 19:02:16
mnie bardziej niż zarobki interesuje jaka jest amtosfera?
Zostaw swoją opinię o Trumpf Polska Sp. z o.o. Sp.K. - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Trumpf Polska Sp. z o.o. Sp.K.