Opinie o Trumpf Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Trumpf Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Trumpf Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trumpf Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Firma rozwojowa ze stabilnym zatrudnieniem choć w kilku miejscach. Tak szybko się rozwija, że nie wiadomo gdzie Cię rzucą Annopol i Kobyłka niedługo to dwie nowe lokalizacje. Przełożeni mają gdzieś czy masz bliżej na Targówek czy na Annopol. Sami bez kwalifikacji, kompetencji brygadziści po znajomości. Zwłaszcza brygadzista bez włosów. Nie nadaje się do kiwrowania ludźmi. Nic nie wie i nie umie. Żałosne jest to, że na magazynie pracują osoby z podstawowym wykształceniem i mają większą pensję od tych z wyższym przez swój wiek nie mając doświadczenia. Trzeba to zmienić. Zero logiki w pracy na magazynie obowiązki są stawiane tak, że przychodzisz i robisz codziennie to samo do zajechania mając uprawnienia na wózki nie pojeździsz bo jeżdżą tylko (usunięte przez administratora) co dłużej pracują. Jak najdalej od tej firmy. Strata czasu.

Skoro są takie różnice w pensjach i skoro wam to nie pasuje, to czy ktoś o tym rozmawiał z kierownictwem? Wyższe stanowisko i staż pracy nie są tu dobrymi argumentami do podwyżek? W ogóle duże te różnice w zarobkach?

Halina

@Ciekawy udało Ci się dowiedzieć jak wyglądają warunki zatrudnienia na stanowisku inżyniera sprzedaży w Trumpf Polska? Czy ktoś z Was pracował lub pracuje w tej firmie i mógłby się podzielić swoimi przemyśleniami na ten temat? Każda opinia się przyda.

Olga

A co głównie się zmieniło? Domyślam się, że wysokość pensji, ale co jeszcze. Jakie z wejścia dają umowy, początkowo jest okres próbny?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Czy Trumpf Polska Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Natalia Nowy wpis

Co tu się dzieje w tej firmie. Spada na psy!Tylko na pierwsze niechca płacić dodatku. Brak nadgodzin. Ludzie się zwalniają za lepsza praca.Trzeba z stąd uciekać. Pozdrawiam.

Niezadowolona Nowy wpis

Przyjmując się do pracy miałam nawijane na uszy jak to wspaniale nie jest. Hajsy dobre, praca łatwa, fajne podejście do pracownika, benefity, no cuda wianki. Początki były super, muszę przyznać. Ale to co się dzieje teraz ciężko mi pojąć. Wydaje się jakby specjanie robili wszystko, żeby sami nie musieli zwalniać, a to pracownicy się zwalniali. Osoby hurtowo mają nieprzedłużane umowy albo dostają wypowiedzenia, mimo ogłoszenia pewien czas wczesniej, że "cięcie etatów to tylko plotki". Ogólnie po zmianie kierownika wszystko zaczęło się psuć - chciałby zabłysnąć, a tylko pogrąży tę firmę. Nieistotny jest komfort pracowników ani chociaż ich pomysły zwiekszajace wydajność pracy. Co sobie wymyślą to ma być, nie ważne jak niesamowicie głupie te pomysły są. Po miesiącu wymyślą coś zupełnie sprzecznego z ich poprzednimi słowami a Ty tańcz jak głupi jak Ci zagrają. W skrócie: jak się chce brać na wyższe stanowiska ludzi po znajomości i bez kompetencji, to trzeba się liczyć z tym, że firma upadnie i pozostawi po sobie tylko niesmak.

qwerty Nowy wpis
@Niezadowolona

No dobrze ale chyba kierownik ma nad sobą kogoś wyżej. Nie widzą że te zmiany są złe dla wydajności w firmie? Hurtowe zwalnianie to znaczy ile osób poleciało? Przyjmują na to miejsce nowych czy te etaty są likwidowane?

Po ostatniej redukcji etatów popłoch wśród monterów. Nie ma już nadgodzin i pracujących sobót. Atmosfera podupadła. Mogłoby się wydawać że firma liczy aż pracownicy sami odejdą. Niestety obiadem na stołówce za 23zl nie można się najeść :/

No co ty:( Pech to pech, bo ja tu przyszedłem z myślą, że chce złożyć cv do firmy... czemu te redukcje nastąpiły? Dużo osób zwolnili? Są jakieś perspektywy, że jeszcze wróci wszystko na dobre tory czy raczej nie ma na co liczyć? PS z tymi nadgodzinami i pracującymi sobotami monter może tu dobrze zarobić?

Dlaczego doszło do redukcji etatów? Kogo zaczęto zwalniać? Co z atmosferą nie tak? :/ Daj znać, bo ja myślę nad złożeniem aplikacji.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Trumpf Polska Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Co obecnie dzieje się w firmie,?? Od początku roku tak duże zmiany że mam wrażenie że nawet kierownictwo nie ogarnia ponieważ robi się zamieszanie, atmosfera mało przyjemna , po zmianie osób zarządzających dzieje się coś niedobrego. Może jakieś jasne informacje dotyczące zwolnień które nie da się ukryć że są,

Iga

Zastanawiam się o co chodzi. 42 oferty pracy z listopada, a tutaj czytam, że firma raczej redukuje zatrudnienie. Chciałam zapytać o uposazenie, pakiet szkoleń i ścieżkę kariery dla stanowiska Customer Order Management Specialist... Czy wiecie o czymś, co nie wyszło poza firmę? Zwolnienia?

Mała

Hej. Poszukiwany jest brygadzista produkcyjny. Zastanawiam się nad rekrutacja pisze ze zdalna ale mowa to chyba o pierwszym etapie co? Jeżeli dobrze myśle napiszcie jak wyglada drugi etap rekrutacyjny. Zastanawiają mnie późniejsze awanse na wyższe stanowiska. Firma umożliwia wewnętrzne awanse ?

Hope
@Mała

W tej chwili firma raczej redukuje zatrudnienie

Jakie są warunki zatrudnienia w Trumpf Polska Sp. z o.o.?

Answer

W sumie standardowe: umowa o pracę (na początek okres próbny później nieokr.), benefity standardowe, elastyczny czas pracy, są bonusy ale podwyżkę trzeba wydrapywać

no_name
@Halina

handlowiec otrzymuje auto, telefon i laptop. Jest to jednak już standard na rynku. Widać, że niektórzy handlowcy są faworyzowani. Brak możliwości dalszego rozwoju, brak ścieżki kariery. Chcesz się rozwijać, musisz odejść!

@no_name

Dziękuje za informacje. Na pewno to, co napisałeś, da pewien obraz firmy osobom, które planują podjąć pracę w tym miejscu. Czy uważasz, że coś w firmie, ma szanse się zmienić? Jeśli tak to, co według Ciebie zmienić się powinno, by praca była satysfakcjonująca?

RK
@Halina

Wiele lat temu pracowałem. Nigdy więcej. Jeżeli chodzi o atmosferę narzuca ją prezesik. Jego paleta emocji w skali od A do Z wynosi A. Mobbing na całego. Moja opinia jest PRAWDZIWA.

@RK

Jeśli pracowałeś tam kilka lat temu nie jest to absolutnie rzetelna opinia - bardzo dużo się pozmieniało.

Olga

Internauta

Nie jestem i nigdy nie byłem pracownikiem firmy Trumpf a po raz pierwszy usłyszałem o Państwa firmie dzisiaj czytając artykuł w internecie opisujący jak Państwa firma podziękowała pracownikom za rekordowe zyski. Tym wpisem chcę tylko zasygnalizować jak łatwo można strzelić sobie w kolano nieprzemyślanymi decyzjami i jak bardzo negatywnie mogą one wpływać na wizerunek firmy. Jeśli jeden artykuł o totalnie nieznanej mi wcześniej firmie przyciągnął mnie aż tutaj...

xD

Fajne premie tam macie moze za kilka lat dostaniecie cale Merci Areczki. Firma zarobiła na was miliardy gratulacje.

Czar

Witam czy ktoś się orientuje ile trzeba czekać na odpowiedź po wstępnej rozmowie i przebytym teście w wewnątrz firmy.Poinformowano mnie,że odezwą się szybko ale nic do tej pory nie wiem.

Maja
@Czar

A ja mam inne pytanie, na czym polegał ten test wstępny? Możesz coś o nim opowiedzieć? I jak ogólnie przebiegła rozmowa ?

odpowiedź
@Czar

to zalezy od stanowiska, jakiej dokładnie rekrutacji?

Grażyna
@odpowiedź

Ja to bym się chciała dowiedzieć, jak to wygląda na stanowisku Inżyniera Serwisu. Jak wygląda wspomniany test - jest jakaś możliwa granica błędu? Czy pytania są bardzo trudne? W jaki sposób można się do takiego egzaminu przygotować? Ostatnie, jakie znalazłam oferty pracy, to właśnie na tę posadę i chętniej poznam trochę więcej szczegółów. Przy ogłoszeniu nic nie napisali... A może ponowią rekrutację w niedalekiej przyszłości:)...

Kiki

Jakie pytania na rekrutacji na Junior AP accountant? Jaka atmosfera panuje w pracy?

Nowy pracownik
@Kiki

Atmosfera jest super! Naprawdę mają dobrych HR, bo kadra jest dobierana bez zarzutu - w większości to kompetentni i fajni ludzie.

Czy w Trumpf Polska Sp. z o.o. odbywają się wewnętrzne rekrutacje?

Odbywają, jest wiele możliwości, jeśli chodzi o zmiany stanowisk zarówno poziomo jak i pionowo, jeśli chcesz zacząć rozwijać się w czymś innym.

Jakie godziny pracy obowiązują w Trumpf Polska Sp. z o.o.?

fakturaneta

8 godzinny system pracy z możliwościa rozpoczęcia od 7:00, 8:00 lub 9:00.

@fakturaneta

Która opcja jest przez większość preferowana?

fakturaaneta
@Honorata

Kazdy przychodzi jak chce no ale wiekszosc osob chce skonczyc wczesniej wiec przychodza wczesniej :)

@fakturaaneta

Pewnie od dnia tygodnia w sumie to zależy, w poniedziałki raczej później są? To generalnie w jaki sposób ludzie tutaj współpracują skoro mogą np., o te 2 godziny potencjalnie się mijać?

fakturaaneta
@Honorata

nie wiem skąd teoria ze w poniedzialki później, jesli jest spotkanie na 8;00 to wiadomo ze przyjdzie sie wcześniej. Oprócz tego to jeśli ktoś się mine o godzine maks dwie to nic nie przeszkadza.

AGG

Praca za 800 € na początek to kpina...

Krystyna
@AGG

Cześć, jak sam/a wspomniałeś/aś jest to stawka początkowa. Może po czasie gdy pracownik się sprawdzi można liczyć na podwyżkę? Jak myślisz, jest na to szansa? Może przedstawiono Ci podczas rekrutacji to jak wygląda wynagrodzenie w firmie przy dłuższej współpracy z firmą?

Xys
@Krystyna

Czyli pracownik ma klepać biedę na okresie próbnym?

Zdzisław W.
@AGG

Te 800 euro to brutto na początek ?

@Zdzisław W.

Raczej brutto skoro podkreśla klepanie biedy? :/ Ale potem raczej musi być lepiej, tylko ciekawe po jakim czasie?

Stefan

Czy ktoś ma wiedzę, czy firma szykuje regulacje inflacyjne w najbliższym czasie? Na okoliczność 100 lecia firmy...

@Stefan

Nikt nic nie odpisał ale zastanawiam się jak to się ostatecznie rozwinęło?

hyh

Dlaczego? Przecież firma Trumpf jest bardzo dużą firmą, ma swoje zasady, dobrze opłaca pracowników i organizuje regularne szkolenia. Nie wiem co może być złego w tej firmie. Może ktoś mi wytłumaczyć? A praca serwisanta rządzi się swoimi prawami i tak będzie w każdej firmie.

Szkolenia
@hyh

Kiedy te szkolenia? Przez 3lata ich nie zaznałem!

Na jakie zarobki można liczyć na stanowisku inżynier serwisu? Jaki samochód służbowy jest do dyspozycji? Dzięki i pozdrawiam.

Rafał
@Marcin

Jeśli już wybierzesz się na rozmowę do Trumpf Polska na stanowisko inżyniera procesu, to koniecznie daj znać jak przebiegała rekrutacja i jaką stawkę proponuje firma na początek. No i jak Twoje wrażenia, jak atmosfera na rozmowie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Trumpf Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Trumpf Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trumpf Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Trumpf Polska Sp. z o.o.?

Trumpf Polska Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 21 ocen.

Trumpf Polska Sp. z o.o.