Unimax S.A.

Kielce

Opinie o Unimax S.A.

Bop 2010-01-07 23:31:22
Witam
pracowałem w tej firmie i muszę powiedzić ze jest tam (usunięte przez administratora)(2000 netto za 10h +soboty) więc nie polecam
anonim 2010-10-19 07:36:29
firma idealna nie jest, ale nie ma co narzekać bo z nam o wiele gorsze przypadki. (usunięte przez administratora)
Artur 2012-02-19 11:55:50
(usunięte przez administratora) pracownicy to banda alkoholików, nic dziwnego że MITEX ich zwolnił.
anonim 2013-06-19 22:15:18
A teraz są na etapie zwolnień...
agent 2014-04-05 00:23:07
Jeżeli ktoś pracował już w branży instalacyjno-grzewczej to jest wiele innych firm gdzie idzie zarobić i niema krętactwa z wypłatami. W ostatnim czasie dużo osób dało wypowiedzenie w paru oddziałach tej firmy. Pakiet socjalny żaden. Żadnych podwyżek. Kwotę jaką się ustaliło na początku zarabia się cały czas.Wypłaty nie zawsze w pływają na czas.
anonim 2015-12-17 22:23:35
Widzę sporo starych negatywnych komentarzy, dlatego wyrażę moją opinię. Pracuję w firmie od ponad 1,5 roku i mam zupełnie odmienne zdanie o firmie. Super miejsce dla osób, które chcą się rozwijać. Z wypłatami żadnego problemu - obiecane pieniądze zawsze na czas. Można liczyć na docenienie pracy i fajne premie. A przede wszystkim duża samodzielność i możliwość realizacji swoich pomysłów, a także bardzo szybką decyzyjność w istotnych w handlu sprawach. Jak dla mnie jedyny minus to słaby pakiet socjalny, ale do przeżycia. Ogólnie polecam.
kj 2016-04-08 14:30:30
Witam
Chcę podjąć pracę w hurtowni instalacyjnej. Czy może ktoś więcej powiedzieć o warunkach pracy, płacy oraz sytuacji ogólnej firmy
ela 2016-05-13 12:44:47
wiesz co wczesniej poszukiwali przedstawicieli a teraz to nie wiem, wez do nich spruboj wyslac cv moze sie odezwa, wtedy bedziesz mial informacji od zrodla
Zostaw swoją opinię o Unimax S.A. - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Unimax S.A.