Opinie o RUN-CHŁODNIA w Włocławek

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy RUN-CHŁODNIA. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w RUN-CHŁODNIA o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RUN-CHŁODNIA w Włocławek

Wariant

Proźba do brygadzistow o równomierne rozkładanie obowiązków bo słabo wam to idzie a jak nie macie obstawy to zamknijcie jakąś produkcję a nie na wariata robicie i zacznijcie wreszcie myśleć bo to nie boli zwłaszcza Jola i Maciek a jak nie dajecie rady to brama bo nikt się nie będzie się narabial a inni będą leżeć.

Witam, chciałbym podzielić się opinią na temat Run Chłodnia ponieważ, to co ludzie tutaj wypisują to dramat i oszczerstwa. Jakiś czas temu złożyłem CV, dopiero później przeczytałem opinie, bardzo żałowałem złożonego CV, przez to co przeczytałem na GoWork. W każdym razie podjąłem pracę w Run Chłodnia i jest to najlepsza decyzja jaką mogłem podjąć, praca jest wymagająca, kadra bardzo miła, szefostwo służy pomocą, jeśli jest jakiś problem to służa pomocą, w każdym trudnym momencie można na nich liczyć. Jeśli na danym stanowisku praca nam się nie podoba, nie czujemy bluesa, można zmienić stanowisko, na takie, gdzie będziemy się dobrze czuć. Dlatego jeśli ktoś jest zainteresowany pracą w Run Chłodni nie się nawet nie zastanawia ponieważ, praca jest super. Trzeba iść i się samemu przekonać, przekonałem się na własnej skórze, że niema co patrzeć na komentarze, bo nie są zgodne z tym co zastałem w firmie. Pozdrawiam

Ale poszła wazelina.;) widać od razu że to macie kogoś kto pracuje nad poprawą opinii. Ogólnie tk jest chyba najgorsza firma we Włocławku.. radzę omijać szerokim łukiem.

Prawo pracy

Przy pracy w chłodni pracownikowi na dwie przepracowane godziny należy się pół godziny przerwy, aby organizm mógł się zregenerować. Niewątpliwie każda praca w niskich i ujemnych temperaturach jest szkodliwa dla organizmu. Dlatego ważne jest stosowanie odpowiednich środków ochrony.

@Prawo pracy

Ja pracuje w takich warunkach od dwóch dni mój organizm nie wytrzymuje takiej temperatury mrozu zaraz się trzęsę z zimna i boli gardło.

Niezajoma

Witam czy już przyjmują czy będę przyjmować pracownik produkcji i od kiedy. I jaka teraz stawka .

Bartosz

Myślisz, że nie znalazłaby się tu osoba zadowolona z warunków? Co to za norma, o której piszesz i czy jest ona potrzebna, by premię otrzymać? A z tym sprzętem, to mają inny na wymianę, albo wiadomo, by mieli niedługo zakupić?

@Bartosz

Norma to jest towar który musisz przerobić od tego jest uzależniona premiera

Michaśka

I da się te normy zrobić w miarę łatwo? Duża jest kasa za ich wykonanie? Jakieś inne premie jeszcze wchodzą w gre czy tylko taka jest?

Na chwilę

A gdzie ty tam masz miła kadrę? Wymagająca chciałeś chyba napisać robić jak woły nawet do łazienki za często chodzić nie mozesz bo są pretesie i prosiłam o przeniesienie może po sezonie.Od poniedziałku do niedzieli po 10 godzin za 4600 tak ciężką praca i tylne nadgodzin to jest żart.Gdzie w Biedronce zarabiasz 4500 przy normalnych godzin pracy to jakaś pomyłka .Bez stresu wyzwisk.Kobiety dźwigając szykujące hale sprzątające na cieszę prać w tym zakładzie wykonują kobiety . A poproś któregoś pan o pomoc to otrzymasz taką wiązankę że uszy więdną nawet jak stój i się opiera o ścianę to on w tej chwili ciężko pracuję .Kobiety muszą mężczyzn zastąpić na ich stanowisku ale odwrotnie to nie działa.Nie wiem może tylko ja trafiłam na taką zmianę ale więc na pewno tam nie pójdę.Miałam dużo zarobić tak obiecywali ale wypłata to był żart.Nie wiem ile się zarabia na normalną umowę ale sezon nie jest opłacalny za tylne nad godzin strata czasu nerw i zdrowia i słuchania chamskich odzwek panów i dyskryminacji pierwszy raz spotkałam się z takim chamstwem w pracy

Ona
@Na chwilę

Ciesz się że tylne zarobiłaś stali pracownicy nawet 4000 tysiące pensja nie wyniosła . Ciężką pracą ale stali pracownicy mają bardzo niską podstawę pesji tylko premią wyrównują do najniższe krajowej co premia miała być nie ruszana a i tak za zwolnienie czy dzień na żądanie zabierają ci z premi tylne są wartę obietnice prezesa

X

Premia jest uzależniona indywidualnie od Twojej pracy. Oczywiście jeśli wykonujemy plan brygadzista/kierownik może dołożyć.

Marti

A jak pracuje się. A stanowisku utrzymania czystości po produkcji?

Pracownik Nowy wpis

Nie polecam szczerze Nowy wpis

Współczuję ludziom którzy tam pracują . Doniosiciele i ci co trzymają palec w (usunięte przez administratora) szefostwu są nagradzanii. (usunięte przez administratora) i chora atmosfera do wytrzymania tylko dla desperatów . Kłamczuchy i hipokryci pod płaszczem religii robią przekręty i machloje . Żal porażka i jedno wielkie dno . Nie polecam nikomu nawet największemu wrogowi.

Dariusz

@PracodawcaMam pytanie ,czy po 50 roku życia można ubiegać się o pracę do zakładu czy raczej kandydaci powinni być młodsi?

Pracownik Nowy wpis
@Dariusz

Spokojnie możesz się starać o pracę formie przetwarzają starsi ludzie wiele już na emeryturze jak masz chęci i siły do pracy to innych przeciw skazań nie widzę

xxx Nowy wpis

Ja właśnie widziałem, że taki operator maszyn dostaje pakiet szkoleń przygotowujących do pracy na stanowisku. Ile takie przeszkolenie trwa i czy ludzie są są skłonni do pomocy w tym pierwszym etapie? Ja jeszcze nie miałem styczności z takimi obowiązkami, wiec mam lekkie obawy.

@pracodawca

Widziałem ogłoszenie na dział utrzymania ruchu. Jest sens wysyłać cv? Doświadczenie jakieś mam, chęci do pracy też, tylko jeśli wakat jest za najniższą krajową, to strata czasu mojego i rekrutera.

Judasz

Dostaniesz 3700, posiedzisz 2 min dłużej na przerwie to zabiorą premie. Maszyny to stare złomy, a ze starego pałacu nie zrobisz

Nie
@Judasz

Nie tylko za dwie minuty dłużej za L4 też premię zabierają choć nie powini i to za 3 dni zabierają 500 zł a premi masz od 1000 do 1300 a podstawę wynagrodzenia 3300 do 3500 na umowę o pracę .To wymysł nowego dyrektora i dzięki takim decyzja ludzie od chodzą i nie ma kim ich zasypiać.A skoro detektor podejmuję i zarząd takie decyzje to niech staną za tych ludzi co odeszli

Ryszard

Liczę że ktoś się wypowie o stanowisku magazyniera. Chce aplikować i widzę że robota na trzy zmiany Zależałoby mi na wolnych weekendach albo chociaż dwóch w miesiącu. Da rade tak ustawić grafik?

Magazyn
@Ryszard

Poza sezonem praca od poniedziałku do piątku na pierwszą i drugą zmianę z małymi wyjątkami na trzecią.

Czy w RUN-CHŁODNIA możliwa jest od razu umowa o pracę na czas nieokreślony na stanowisku Tokarz?

Odpowiedź

Od razu na czas nieokreślony raczej nie.

@Odpowiedź

Cześć, super, że ktoś odpowiada, bo mnie tez interesuje to stanowisko. Ale jak nie od razu jest dla tokarza UoP na czas nieokreślony, to po jakim czasie jest na to szansa. Jak możecie, to dodajcie, ta pierwsza umowa, jaki okres opiewa.

Trzeba

Dopytać się na rozmowie kwalifikacyjnej.

Kadytad
@Odpowiedź

Czy to prawda że do pracy można przychodzić pod wpływem alkoholu.I jak cię nawet złapią to nie ma z tego tytułu żadnych konsekwencji .Tak mi kolega mówił że na jego zmianie wyszyscy są po niby ostatniej szansie i tak już od 20lat

Snajper

A czy czasem nie puszczanie osób nie trzeźwych na teren zakładu nie leży w zakresie waszych obowiązków?Tak samo osoby wychodząc w stanie nie trzeźwym nie należy zgłaszać takiej osoby?Nie wiem jakie zasady panujące są waszej formie ale w naszej po to jest niewiececej ochroniarz na portierni.

Nie

Ta firma zrobiła się tak żenująca co trzy nowe ogłoszenie że jeszcze właściciel nie zauważył że nikt już z tą firmą nie chcę wspòłpracować . Włocławek w cale nie jest dużym miastem każdy ma znajomego co pracował lub pracuję w tej firmie.I wie czym grozi praca ani tam miła atmosfera ani godziwej zapłaty za ciężką pracę zero dodatkòw do pesji ani brak możliwości rozwoju .Nie kompetentni kierownicy brygadziści i bardzo nie sympatyczni pracownicy i do tego bardzo dużo ludzi pod wpłwen alkoholu w pracy chronieni przez kierowników i brygadzistów

Hala1

Bede pisać maila dodatkowa premie za naprawę plettera. Jeśli maszyny chodzą gorzej po remoncie jak przed to po co naprawiać. A kierownik działu technicznego tylko chodzi obiecuje gruszki na wierzbie i się śmieje a robota wygląda jak wygląda.

@Hala1

Te gruszki na wierzbie to premie? Co jeszcze obiecują a nie ma odzwierciedlenia w realnym zatrudnieniu. Dużo jest takich sytuacji że tylko obiecanki cacanki?

Ola

Obiecanki cacanki zacznie egzekwować swoję prawa kto im na to pozwala? Czemu pracujecie na popsutych sprzętach czemu nie rości swoich praw czemu sami sobię przerwy skracanie.Pamietajci że jak pojawi się inspekcja pracy tak samo jak pracodawca dostaniecie mandat za nie stowani przepisów prawa pracy.Ale nie lepiej ujadać na forum niż się odezwać za ile sprzedaliście honor za 3200 ludzi bez godności bo tylko tacy tam pracują

Chłodni ma co chciała zamiast dać ludzią podwyżki tak jak prosili to teraz szukają nowych pracowników.Janusze biznesu brak ludzi macie ilu ludzi musicie teraz za trudnić w zamian za tych doświadczonych pracowników i za szkole wolicie z wydajnościòwki zrezygnować bo co nowi nie wyrabial . Reszta doświadczonych też odejdzie kwestia czasu.Strefa brzeska oferuje lepsze warunki pracy atmosferę i zarobki.

Wszędzie płacą więcej niż w chłodni za ciężkie warunki pracy w mrozie.Nie ma elektryków nie ma mechaników wszystko popsute zwykli pracownicy są zmuszani do napraw na łamanie przepisów bezpieczeństwa pracy.A w ogłoszeniach o pracę podają nie prawdę i codziennie ciepłe posiłki to nie dodatek tylko obowiązek prawa pracy . Jakie premię skóra masz jedną i to jest wyrównanie do najniższej krajowej.A jakie więcej do dodatki premia świąteczna wszystkie większe zakłady ją płacą paczki dla dzieci i na dziedziecka też wszystkie zakłady dają i nie tylko.

Katy

Pracując na chłodni firma zapewnia Wam ciepłą odzież roboczą czy sami musicie sobie to ogarnąć? Jakie są łamane przepisy, chodzi Ci przykładowo o uprawnienia do obsługi prądu itp? A jak ktoś nie dostaje tej premii to ile wynosi jego podstawa, ta premia jest płacona w każdym miesiącu?

Bo ciągle się ogłaszają i piszą nie prawdę w ogłoszeniach.Żeby nie kłamali jak ludzi proponuję wejść na fora innych firm i poczytać o zarobkach i jakie dodatki mają.

@Katy

Niby zapewniają ogrodniczki i spodnie ocieplane.Ale nie ma czapek rękawic ciepłych.Jednorazowe bawełniane rękawiczki które wysyłają do pralni . Praca na zepsutym sprzęcie .Ludzie bez przeszkoleni stawiani na maszynach.

Co jaki czas firmie są podwyżki? Czy istnieje takie premię jak stażowe czy są wypłacane wczasy pod gruszą. I ile ta premia wynosi bo w ogłoszeniu jest tylko wzmiank o premiach

My

Ciekawe zmian chcą wprowadzić chyba pan derektor nie wiem ile się w chłodni zarabia jak za chorobowe chcę peremie obcinać i w nie których przypadkach o 100% ciekawe z czego dołożą do najniższej krajowej jak premiera są wyrównaniem a pracowników nie może dostawać pesji poniżej najniższej krajowej chyba że z własnej pensji będzie dokładał pracownikowi do minimum wyplaty

Praca na 3 zmiany,przynajmniej tak jest napisane w ofercie dla kontrolera jakości. Za pracę w nocy jest jakiś dodatek bo nie ma o tym wzmianki? Jest zapewnienie o codziennie ciepłym posiłku. Od pierwszych dni zatrudnienia pracownikowi należy się taka dieta?

Tak i tak.

Dodatek nocny oczywiście funkcjonuje oraz posiłki darmowe przysługują od pierwszego dnia pracy.

Czy firma prowadzi w tej chwili rekrutację.Na czym polega praca i jakie jest wynagrdzenie na rękę na miesiąc i czy jest możliwość pracy nadgodzin żeby dorobić ewentualnie?

@Zainteresowany

Widziałam ostatnio ogłoszenie że szukają pracowników do chłodni na wysokiej dwie zmiany od 6do 14 i od 14 do o22

@Zainteresowany

A tam nie ma trzech zmian? I wiesz może na jakie stanowisko? Dziękuję za odpowiedź

@Zainteresowany

Potrzebują na magazyniera są dwie zmiany od poniedziałku do piątku

A po co

A kiedy naprawią światło przy stołówce? Od lat nie ma kto tego zrobić.Zęby Idzi sobię wybić ciemno schody popsute nie równe .I kiedy pani kucharka przestanie przypalać jędze i krzyczeć na ludzi miało być lepiej a jest znacznie gorzej .A może tak nie zapowiedziane kontrolę przez derektora w tędy zobaczy jak pracuje się na halach i kierownicy nie będą się tak spinać żeby wyglądało że wszystko sprawnie na halach i działa .Czeszcze kontrolę w kuchni niech też patrzą czym ludzi karmią

Lucy
@A po co

Do kogo należy wymiana takiej zepsutej żarówki? Jest jakiś pracownik gospodarczy, czy zwykli pracownicy mogą to zrobić, tylko nie ma żarówki na wymianę? A i czym właściwie ludzie sa karmieni? Bo widzę o tym wątek, ale co to za jedzenie??

Była pracownica

Czemu szefostwo nie podwyszy pensje dla bardzo dobrych pracowników. Przecież kierownictwo zarabia więcej kasy nisz pracownik na dziale .Od paru lat nic tej sprawie nie robią innych zakładach podnoszą stawki za pracę i dają premie .A chłodnic nic takiego się nie dzieje .Może czas pomyśleć o ten sprawie.

@Była pracownica

Bo ich nie stać na podwyżki .A Kierownictwo zamiast dbać o dobrych pracownkòw to woli zatrudniać swojch ludzi.A poten sprzęty miesiącami leżą na warsztacie bo nie ma komu naprawić albo wracają zepsute.Elektrycy tak samo na nic czasu nie mają żeby naprawić a spróbuj się do nich dodzwonić.Liczy się sztua a że pijany albo co tydzień na zwolnieniu ważne że ilość zatrudnionych przez kierowników się zgadza

A ja tak pracuję za lepsze piniądze i nie ma nocek i ciepło jest odpowiedni strój robaczy prawo pracy i bezpieczeństwo pracy jest przestrzegane.Kierownicy ludzcy nie (usunięte przez administratora) i nie są przeciwko załodze robią wszystko że ludzią się dobrze pracowało za odpowiednię piniądze.A chłodni nawet na podwyżki nie stać i odpowiednie narzędzia pracy nie mówiąc że nawet na ubranie odpoeiednie.

Brygadzista

Jeśli wam się nie podoba to dowodzenia nie będziemy wiecznie się męczy z nie robami pasożytami i pijakami na wasze miejsce znajdzi się 20 chętnych po co do tej pracy przychodzici znacie inną . A podwyżek i tak nie będzie dla nie robòw.

Joanna

Tylko że brygadzista to funkcja oni muszą tak samo pracować jak zwykły pracownik i jeszcze więcej mieć umiejętności mieć od zwykłego pracownika powini umieć obstawić swoją osobą każde stanowisko na halach produkcyjnych tylko w chłodni przyzwczaili się podpierać ściany lub chować przed kamerami bo do pracy dwie lewe ręce.Co roku powini być sprawdzani przez derektora co umieją robić na produkcji tak samo jak kierownicy i za kozdego zatrudnionego pijaka czy lesera które co dostaję umowę na L4 leci powini przed derektorem odpowiadać to oni są odpowiedzialni za ludzi który wnioskuje żeby w pracy dostali umowę więc niech odpowiadają własną pracą i premiera za każdego przyjętego przez nich pracownika.

Magda
@Brygadzista

To gdzie te 20 osób na jedno miejsce? Bo gdy wychodzę z pracy to nie widzę kolejki ludzi składających podanie. Puknij się w głowę pseudo brygadzisto. Weźcie się do pracy. Niech każdy brygadzista stanie na każdym stanowisku i zrobi normę. Pięć minut to każdy potrafi a 8 godzin pięć dni w tygodniu to już żaden. Chować się po kątach to każdy potrafi. Pozdrawiam wszystkich pracowników.

Ciekawie że przed urlopę tylu ludzi się rozchorowało i to same najlepsi pracownicy co nagrody za pracownika roku dostają podwyżki większe niż po zostali ten nagrody i podwyżki to za tę zwolnienia L4 podostawali.Raptem przed świętami tyle łudzi chorych w zakładzie .

Zainteresowana

Oooo, to ile osób jest na L4? I czy jak tak wiele ludzi jest na zwolnieniach, to ci, co pracują, mają nadgodziny wymagane, aby wyrobić obowiązki tych chorych? A i ciekawi mnie, ile takie nagrody dla pracownika roku wynoszą? Jakie to kwoty mniej więcej?

Jan

A ja życzę wszystkiego dobrego a najlepiej zamiany pracy z modrzejszym kierownictwem i brgadzistami żadnego (usunięte przez administratora) jak w chłodni za najniższą krajową.I bez (usunięte przez administratora) co całą rodzinę do pracy wciągają a nic nie robią albo co dwa tygodnie na L4 powodzenia ludzie

Zagadka

Kto w przerwie światecznej odchodzi z zakładu? Ten tydzień to czas na znalezienie nowej pracy drumet i azoty szukają pracowników.Podwyżek nie będzie w styczniu i jak zwykłe wszystko zrobią żeby ludzi wychjać.Dajcie znać kto jeszcze odchodź

@Zagadka

Ja już nie pracuje od grudnia i to bardzo się cieszę z tego powodu .Mrozie dostałam zapalenie płuc nie mogłam dość do siebie został mi katar .I tak w styczniu zrobią wielkie porządki po zwalniają ludzi . I zrobią ogłoszenie że potrzebują ludzi do pracy i tak kółko to po co kierownictwo zwalnia ludzi .I chce przyjmować nowych ludzi .A ludzie wcale nie chcą tam pracować i mają rację.

@Niezajoma

To jest rotacja ci co się nie nadają do pracy i nie robią normy tych co za często chodzą na L4 lub z jakiegoś innego powodu nie ma ich w pracy.Ta trzeba ciężko pracować plus dodego zimno.Mojm zdaniem to jest cięższa praca niż na budowie jak dla mnie i gorsze warunki.I dużo niższa płaca z tego zakładu to nawet kobiety ciężej pracują niż faceci na budowach a niektóre to jak woły więcej dźwigają tam niż panowie wszystkie maszyny ogarniają aż dziwne że nie zarabiają tyle co ci panowie co z reklamą w kieszeni stoją albo ościane opierają.Podziw dla tych pań z chłodni bo nawet tak ciężko na budowę się nie robi jak nie które panię tam zasowają.

Rotacja to będzie jak w styczniu firma wynagrodzeń nie podniesie .Nikt za 3600 nie będzie pracował w tak ciężkich warunkach skoro za zwykłą pracę w normalnych warunkach otrzymasz 3300 na rękę.Ja napewno nie będę pracować za tak niską pesje ty bardziej że inne zakłady już dały aneksy do umów o zwiększeniu pesji od stycznia.

Wszystkie firmy pesje podnoszą tylko nie chłodnia w dalamadr podnosi pesje o 500zl od nowego roku nawet anwis podnosi płacę o 400zl do ręki tylko jak zwykle zarzad chłodni płac nie podnosi.Biorą dotarcie państwowe i sklep co chwila otwierają a zarząd podwyżek nie daję . Ciągle gadają że firma nie rentowna że dochodów nie przynosi że nie ma na podwyżki to po co ten zakład trzymają jak nie umieją na nim zarabiać i na podwyżki nie mają ludzie za bóg zapłać mają pracować.

Zostaw merytoryczną opinię o RUN-CHŁODNIA - Włocławek

• Jak się pracuje w RUN-CHŁODNIA?

Zobacz opinie na temat firmy RUN-CHŁODNIA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 121.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w RUN-CHŁODNIA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 10 to opinie pozytywne, 57 to opinie negatywne, a 28 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy RUN-CHŁODNIA?

Kandydaci do pracy w RUN-CHŁODNIA napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

RUN-CHŁODNIA
3.1/5 Na podstawie 449 ocen.
  • Wysoka 14
    87-800 Włocławek