logo New Orleans Gentlemen's Night Club

New Orleans Gentlemen's Night Club

Opinie o New Orleans Gentlemen's Night Club

nikol 2015-09-22 05:27:58
Bardziej dochodowe jest siedzenie w domu niz praca w tym klubie. Ludzie w pracy spoko, ale pracuje sie dla kasy, a nie dla fajnej atmosfery w pracy.
kozik 2016-04-09 19:39:35
Miejsce pracy dla wolontariuszy. Jeżeli jesteś uczciwy z trudem zarobisz 1000 pln miesięcznie .
boris 2016-04-23 18:59:54
W poprzednie firmie zaprzepaściłem swoje szanse na sukces przez konflikt z jednym z kierowników. Mam nadzieję , że tym razem uda mi się zrobić lepsze wrażenie na szefostwie.Chociaż jak widzę taką kasę @kozik to zaczynam się zastanawiać nad pracą tutaj .
Kaja 2017-01-16 14:59:21
Pracuję w tym miejscu już pół roku i jestem bardzo zadowolona. Bardzo miła atmosfera, fajny i zgrany zespół, wypłata zawsze w uzgodnionym terminie, a jeśli ktoś uczciwie wykonuje swoją pracę to zarobki są naprawdę wysokie.
Dora 2017-01-17 14:52:28
Pracowałam w New Orleans przez kilka miesięcy i bardzo dobrze wspominam pracę tam. Atmosfera jest fantastyczna, zarobki na naprawdę wysokim poziomie - oczywiście jeśli ktoś się do pracy przykłada. Grafik mogłam sobie dopasować do swoich potrzeb, mieliśmy też zapewnione ubezpieczenie medyczne. Słyszałam o tym, jakie są warunki w innych klubach i New Orleans jest jednym z miejsc wyróżniających się naprawdę dobrym podejściem do pracownika.
Ana 2017-01-18 15:03:02
W New Orleans zostałam zatrudniona pomimo niewielkiego doświadczenia i jestem bardzo zadowolona. Dbają o swoich pracowników, ubezpieczenie i zapewniona super opieka medyczna. Fajne miejsce i naprawdę atrakcyjne warunki pracy, a wypłata wysoka i zawsze na czas.
Nina 2017-01-19 12:30:18
Pracowałam w New Orleans tylko kilka tygodni jako kelnerka, ale bardzo miło wspominam pracę tam. Jeśli ktoś się stara i wykonuje swoją pracę dobrze i z zaangażowaniem to wypłata była naprawdę wysoka. Ogólnie ludzie w klubie są bardzo mili i tworzą fajną atmosferę. Gdyby nie przeprowadzka do innego miasta to na pewno dalej bym pracowała w New Orleans, bo w dzisiejszych czasach ciężko o tak dobre warunki jak tam.
Zostaw swoją opinię o New Orleans Gentlemen's Night Club - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie New Orleans Gentlemen's Night Club