Z.P.M.Lichawa

Sędziejowice

Opinie o Z.P.M.Lichawa

Robson 2013-01-01 21:17:41
Bylejakie zarobki, kasa żedu 1400-1800zł Nie szanuja pracowników wielu bardzo dobrych odeszło takich którzy pracowali ponad 10lat
WSXQAZ 2013-02-06 21:52:57
Pracowałem ponad 10 lat i odszedłem bo praca tam straciła dla mnie sens a nie chciałem się zrazić do przetwórstwa mięsa. Popieram przedmówce słaba kasa wymagania na maxa i nie szanują nikogo. Ponoć wypuścili mega fachowca który znał się w zakładzie prawie na wszystkim a na koniec go zgnoili
Krzysztof 2013-06-15 23:17:49
Zarobki teraz właściciel pozmniejszał nawet kierowcy już odchodzą. Kasa rzędu 1300-1500zł nie licząc przydupasów. Wejdź na stronę napisz to Ci odpiszą że super zarobki to były Oni tam toną. Nawet na szkolenia już ich nie zapraszają - nie mają kogo
lala 2013-07-22 14:44:38
A na sklepach wcale nie jest lepiej. Robią nas na wadze jak się da ą manko płacą ekspedientki . Towar nieraz przemetkowany i po dobie do niczego się nie nadaje , a żeby na firmę oddać to już wielki problem.
zuza 2013-07-22 18:56:55
Jak siedzisz cicho to jest ok , a jak za dużo gadasz to aut >
Były Klient 2013-10-09 11:38:01
Kupowałem tam towar, ale jak zaczęły rosnąc ceny a spadać, jakość przeniosłem się do Czestkowa – przynajmniej w kaszance gryczanej nie ma kaszy jęczmiennej jak w Lichawie. I jeszcze coś słynny[usunięte przez admina] to taki pracownik dbający o mienie zakładu, że można przy nim kraść towar i nawet tego nie zauważy albo jest po prostu jest ….. ze tego nie widzi.
Bonus BGC 2014-10-17 16:17:44
Polecam prace w tym zakladzie.Zarobki nie sa wygurawane ale atmosfera jest ok
ppppp1 2015-01-14 17:46:25
jakby Bonus BGC mógłby podać więcej szczegółów dotyczacych zatrudnienia byłbym bardzo wdzieczny. A jak się ma sprawa z rekrutacja, gdzie mam szukac ofert pracy, może lepiej wysłac cv i czekać na odzew, jak myslicie? szukam pracy i nie wiem jak mam postrzegać tą firmę, wysyłać CV czy też nie....Jak jest na dzień dzisiejszy,jak można opisać atmosferę pracy w firmie i jak wyglada sprawa związana z rozmową kwalifikacyjną?
Bonus BGC 2015-03-17 23:06:46
Złoż podanie, powiedz ze chcesz zarabiac 1600 na reke i cie przyjmą. P.S.Dodaj ze jestes ekspertem w dziedzinie produkcji kielbas i wedzonek a u nich chcialbys zobaczyc jak to wyglada od podstaw. Zaproponuj im szybkie i bezkonkurencujne wdrazanie towaru na rynek z wielkimi sukcesami a premie miesieczną (ok.1500zł-2000zł koperta) masz gwarantowaną. Tam potrzebny jest taki człowiek i to od zaraz. Chcesz wiecej? Pisz,napewno pomoge.
dddddaaaaarrrrr 2015-05-21 17:15:38
zakład wędliniarski w lichawie to jak obóz koncentracyjny masz tak długo robić dopóki wytrzymasz
Romek 2016-02-14 07:04:05
Witam mieszkam w okolicy i mam pytanie Czy są przyjęcia do firmy i jakie zarobki obecnie są.
Zdom 2016-05-15 22:01:28
No wiecie co, nie ma co się zniesmaczać od razu, wiele czytałem o tej firmie i osobiście uważam, , że mogło być gorzej,a chyba wszyscy wiemy, że nie jest, że zmienia się cała formułą i jest tylko lepiej i lepiej, mało która praca tak się rozwija nie?
Zostaw swoją opinię o Z.P.M.Lichawa - Sędziejowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.P.M.Lichawa