biutro podrózy frajda

Opinie o biutro podrózy frajda

Basiaaaa 2011-11-16 21:52:06
Hotel polecam jak najbardziej, chociaż juz w nim nie pracuje. Ten rok był dla hotelu rokiem remontu i przejsciowym. Pracowałam przy remoncie i podczas wakacji. Własciciel jest w porzadku, a przede wszystkim mówi co mysśli, jest uczciwy do bólu. Woli stracić, ale zawsze wyjdzie z twarzą. Jestem miejscowym pracownikiem i wiem, co to znaczy nie miec pracy i co ja szanowac, w przeciwieństwie do pozostałych. dziwie sie wszystkim tym, którzy mieli prace od marca czy kwietnia i nie potrafili jej uszanowac. Jak pan P. był to pracowali, a jak tylko wyjechał to ..... szkoda mówić. Ale na szczęście nie wyjezdżał na długo. Myślę, że niewielu znajdzie tam prace z miejscowych, a szkoda. Mam nadzieje, że ja ja dostane, mam to obiecane. A odnosnie mojego przedmówcy - jaki bród - był sanepid wszystko sprawdził i chwalił nas jako pracowników, kuratorium było zachwycone, straż pożarna mimo złosliwosci też gratulowała obiektu i bezpieczenstwa. Wiec o co ci chodzi "stary pracowniku.." jestes złosliwy i tym sposobem blokujesz nam miejsce pracy. Powinienes byc dumny, że ktos chce zrobić cos dobrego na naszym terenie. Facet ma wizje, pomysł i checi, ale dzieki takim malkontentom jak ty, stracił duzo nerwów. Panie Pawle, nich pan tak trzyma i zawsze moze Pan na mnie i moich znajomych liczyć.
Zostaw swoją opinię o biutro podrózy frajda - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie biutro podrózy frajda