PAO Quest

Jelcz-Laskowice

Opinie o PAO Quest

anonim 2011-11-16 21:36
Cytat ze strony firmy Quest : \\\"Starannie wyselekcjonowana kadra posiadająca niezbędne uprawnienia, charakteryzująca się wysoką kulturą osobistą i umiejętniściami interpersonalnymi, jak również innymi zaletami, w zależności od potrzeb naszych Klientów (np. znajomość języków obcych). Nasi pracownicy są wizytówką naszych klientów.\\\" Kpina z klientów....takie słowa biorąc pod uwagę że to zakład pracy chronionej???? Ktoś sobie jaja robi z klientów
2013-10-08 18:54
Super firma
2013-10-08 18:56
Prezes i kierownictwo super
wiko36 2014-01-21 23:26
Firma do niczego zarobki już nie wspomnę
whilly 2014-04-10 22:23
kadra posiadajaca uprawnienia... Jak biorac do pracy nawet sie wymagaja swiadectwa o niekaralonsci.... Firma krza* i tyle :-) nie wspomne jak umowy sa wystawiane....
ja 2015-06-16 11:42
W każdej kwestii można się porozumieć, kasa zawsze na czas, ogólnie jestem zadowolony z pracy w tej firmie.
stefek 2016-04-22 21:30
@Krzysiek, wnioskuję, że tu pracujesz. Zastanawiam się jak ciężki jest proces rekrutacji, czy to jedno czy wieloetapowa rekrutacja. Będę zobowiązany za odpowiedź.
Zostaw swoją opinię o PAO Quest - Jelcz-Laskowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PAO Quest