Opinie o Banaszek Nieruchomości w Nowy Dwór Mazowiecki

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Banaszek Nieruchomości. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Banaszek Nieruchomości o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Agencje nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Banaszek Nieruchomości w Nowy Dwór Mazowiecki

Niezadowolony

Ktoś napisał komentarz, który dobrze świadczy o deweloperze że jest nie słowny i wszystko pięknie do momentu podpisania umowy. Każda ich inwestycja jest z dużym opóźnieniem, lecz przy spotkaniach handlowych pokazują, że wyrobią się, są przed czasem itd. Kpina, radzę uważać na zakup i współpracę z Tą firmą. Jedna wielka porażka - brak konkretnych odpowiedzi, nie mila obsługa. Przestrzegam przed zakupem! Jeszcze raz to powtórzę, NIE REALIZUJĄ INWESTYCJI NA CZAS!

Adele
@Kamil

Podbijam pytanie - odbiór wstępny techniczny do końca maja 2024 - ktoś był na budowie, że może potwierdzić, że jest znowu obsuwa?

Oprócz samych agentów i pośredników to są tu etaty typowo biurowe? Jeśli tak, to jakie wymagania są stawiane przed kandydatem? Osoby bez doświadczenia też są brane pod uwagę? Proszę o info w jakich ewentualnie godzinach odbywa się praca biurowa.

Niezadowolony

Kamil
@Niezadowolony

Weź mnie nie denerwuj mam odbiór do mają to się nie wyrobią?

Adele Nowy wpis
@Kamil

Amelia Nowy wpis

Jak tu z zatrudnianiem nowych agentów? Jakiś czas temu pisano tu, że nawet spoko się tu pracuje, nadal podtrzymujecie taką wersję? Nie narzekaliście na benefity, tylko, że każdy chciałby więcej. Może ktoś napisać co konkretnie oferuje firma swoim pracownikom? Ile dopłaca się za posiłki ?

klient Nowy wpis

Omijać tego Dewelopera szerokim łukiem! Kłamstwo na kłamstwie i nie wyrabiają się z niczym, opóźnienia około roku! Umowa deweloperska dla nich to śmieć, który jest nic nie warty, żadne terminy nie zostały dotrzymane i nic sobie z tego nie robią. Brak kluczy, odbioru na czas, przeniesienia własności, nasadzeń, nie ma nic! Jedno wielkie (usunięte przez administratora) nie polecam totalnie

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Banaszek Nieruchomości? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
Julia

Konkurencja Restauracji Borodino nie ma najlepszych opinii o nich! A wg mnie to sie nazywa zawiść a nie problemy …

Maciej

Siema! Rozglądam się za nową robotą, dlatego sprawdzam opinie pracowników. Mam nadzieję, że dowiem się więcej o firmach z Nowego Dworu Mazowieckiego. Mam prośbę, opiszcie jaka jest atmosfera w firmie Banaszek Nieruchomości? Czy firma dobrze traktuje pracownika? Czy w firmie można zamówić obiad, w którego koszcie partycypuje pracodawca? Pozdrawiam Maciej

Majka
@Maciej

Hej Macieju. Złego słowa nie napiszę na pracodawcę na publicznym forum. Ale benefitów mogłoby być więcej. W temacie organizacji dofinansowanych posiłków pracowniczych to doradzam firmę Geberit z Warszawy. Pracownicy (wiem to od chłopaka bo tam pracuje) zamawiają obiady przez specjalny panel dotykowy, a firma dopłaca im do każdego posiłku. Działa to trochę jak Pyszne, tylko że jest taniej. Powodzenia w nowym miejscu pracy. Majka.

Robert
@Majka

Szanowna Pani Maju. Zainteresowała mnie powyższa wymiana zdań więc dodam coś od siebie. Firma Geberit, o której Pani napisała w poście używa do organizacji posiłków pracowniczych systemu SmartLunch. Znam dostawcę ponieważ brałem udział we wdrożeniu. Wiele firm postanowiło zainwestować w dożywianie pracowników bo wpływa to na zadowolenie załogi. Pozdrawiam Robert

Kamil

Banaszek kupe dziada wielu ludziom jest winien ogromne pieniądze

mario

WIELKI PROBLEM Z PARKOWANIE.NA TYM SUPER OSIEDLU NIBY ZAMKNIETYM.LIPA.

sebastiankomarczynski

Byłem ostatnio z narzeczoną na kolacji w Restauracji Borodino. Wszem , jedzenie bardzo dobre. Pytając się obsługę , o informacje związane z problemami , obsługa poinformowała : ,,Żadnych problemów nie ma". A sądząc , po tym ,że pół Restauracji było zajęte - też tak twierdzę! Polecam tą Restaurację.

@sebastiankomarczynski

Cieszę się, że Tobie i Twojej narzeczonej smakowało. Mnie interesuje deweloperska część działalności firmy. Zatrudniają osoby z uprawnieniami zarządczymi? Proszę o info.

marek77

A mnie doszły dziś słuchy ,że Borodino jednak się nie zamyka!! Ma się bardzo dobrze - warto tam jechać i zjeść przepyszny obiadek. Borodino jest otwarte - więc plotki o problemach to tylko głupie plotki firm konkurencyjnych. Pani Gessler była ostatnio tam widziana - może to ona jest Nową Właścicielką tych rewolucji ???

banaszkowo

jeszcze kilka blokow i bedzie super baizel.teraz niema gdzie parkowac

@banaszkowo

Niezbyt rozumiem, o czym jest Twój wpis. Wyjaśnij, jak możesz. Dzięki. Jesteś klientem czy pracownikiem Banaszek?

Alicja

Paula, czy jesteś osobą zajmującą się pozyskiwaniem nowych osób do firmy Banaszek Nieruchomości, czy piszesz w imieniu innej firmy konkurencyjnej o podobnym profilu pracy? Kogo konkretnie poszukujesz? Będę wdzięczna za odpowiedzi.

Nowodworzanin

Dzieki takim firmom jak Banaszka Nowy Dwor tak pieknie wyglada. Moje sugestie dla Banaszek Nieruchomości: Oby tak dalej Lubię atmosferę w Banaszek Nieruchomości za: Miejsca na których budują,są mądrze zaplanowane

Saba

Super firma,najlepsza firma budowlana w Powiecie Nowodworskim Moje sugestie dla Banaszek Nieruchomości: Dobra firma ,najlepsza w NDM Lubię atmosferę w Banaszek Nieruchomości za: Jakość

Alicja

Bardzo dużo komentarzy na temat Banaszek Nieruchomości nie do końca jest zgodnych z oczekiwaniami użytkowników tego forum. Oczywiście wszystkie one mają sens jako cenne komentarze na temat jakości usług świadczonych przez tę firmę, ale osoby odwiedzające te strony najczęściej, a może przede wszystkim, chcą poznać opinię o konkretnej firmie jako pracodawcy. Czyli chcą wiedzieć jakich warunków pracy mogą się spodziewać po danym pracodawcy. Zatem zachęcam osoby, które mogą wypowiedzieć się jako pracownicy tej firmy do aktywnego udziału w dyskusji.

Gregor

Zastanawiająca jest ta cisza na forum!!

LIPA ,BRYNDZ . ZMIANA NAZWY NA BDC DEWELOPMENT MA COS ZMIENIC.

Igor

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Czy wszystko jest ok, tak dwuznacznie piszecie?

bisialski

www.nowydwormaz.sr.gov.pl/ogloszenia/komornicze/km_574_17.pdf i tyle w temacie

Alicja

A czy ktoś pracuje obecnie w Banaszek Nieruchomości i podzieliłby się informacjami na temat benefitów jakie są? I czy organizowane są jakieś szkolenia wewnętrzne? Takie informacje będą ważne dla osób, które zastanawiają się nad przyjęciem się do firmy.

zbigniew
@Alicja

omijac z daleka ...debowa lipa

Zostaw merytoryczną opinię o Banaszek Nieruchomości - Nowy Dwór Mazowiecki

• Jak się pracuje w Banaszek Nieruchomości?

Zobacz opinie na temat firmy Banaszek Nieruchomości tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Banaszek Nieruchomości
2.8/5 Na podstawie 151 ocen.

Banaszek Nieruchomości