Opinie o Altero w Zamość

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Altero. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Altero o rekrutacji.

Branże: Odzież, galanteria, biżuteria - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Altero w Zamość

byly pracownik1 Nowy wpis

Szansa zawsze jest. Tylko w sprzedazy o to chodzi zeby target byl taki zeby go docelowo nie osiagnac, zeby fima zarobila a nie koniecznie ludzie ktorzy na to pracuja.

byly pracownik Nowy wpis

Trzeba ich sadzic jesli da sie jeszcze co kolwiek zrobic. Mysle ze nie boja sie tego ze zostawili ludzi bez kasy. Raczej tego ze wyplacali na lewo kase a tu klania sie skarbowka. A wlasciciel zabawial sie z pracownicami - tragedia.

asica

Prawdopodobnie firma Aslan nie ma nic wspolnego z Altero....jest nowa pani prezes a zarząd wynajął nie ktore sklepy ( bardzo mało) kupuje w tym sklepie i miałam przygode z reklamacją poszłam do rzecznika i inspecji pracy aby to wyjaśnic...dostałam pismo po ok 30 dniach , ze firma Aslan nie ma nic wspolnego z Alero i mam nie nachodzic pracownic bo i tak nie pomogą ,sprawe mogę kierowac do sądu jak chce ale i po co jak Altero już nie ma.... Pracownice z Aslana ( bardzo mile panie) tez są w szoku ale nic nie mogą na to poradzic....jak by nie było to tylko pracownik.......

DobrzePoinformowany Nowy wpis
@asica

Zapewniam, że oba podmioty są ze sobą ściśle powiązane. Np. reklamacje są rozpatrywane przez firmę, która nadal posługuje się pieczątką ze stara nazwą. Ponadto, firma Aslan handluje obuwiem zakupionym przez firmę Altero. Faktury korygujące do reklamacji tego obuwia wystawiane są oczywiście do faktur zakupowych, które również były wystawiane na firmę Altero. Oczywiście cała operacja zmiany osobowości prawnej została przeprowadzona w bardzo sprytny sposób.

edek

Pod jaką nową nazwą się otworzyli ?

alien
@edek

Nazywają się teraz Aslan Sp. z o.o. ale logo nad wejściem dalej mają Altero . Jedną firmę likwidują drugą otwierają i tak dymają ludzi na reklamacjach.Ja od kwietnia nie mogę się doprosić zwrotu za reklamowane obuwie. Reklamacja uznana a i tak mają to gdzieś. Na e-mail odpisują kłopoty z płynnością finansową. Złodzieje i tyle w temacie.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Altero? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
smuteczek

Firma Altero zostawila tyle ludzi bez pracy a nawet bez ostatnich wypłat ogłaszajac upadłosc i twierdzac ze nie maja pieniedzy otwierają nowe sklepy pod inna nazwa WSTYD!!! WSTYD!!! WSTYD!!! nachapaliście sie :D to paiętajcie że KARMA WRACA

daisy

Pracowałam w jedynym z salonów. Z dnia na dzień nas zamknęli, a teraz czekamy aż nam łaskawie zapłacą za kwiecień ,a jesteśmy 3 sklepem w kolejce. To mówi samo przez się...

Moja przygoda z Altero zakończyła się jakiś miesiąc temu. Nie żałuje tych 4 lat. Czasami było ciężko, ale dużo się nauczyłam, mogłam rozwinąć skrzydła. Mnie firma potraktowała w porządku, nie mogę Im nic zarzucić. Mam nadzieję, że firma w moim mieście przerwa, ponieważ nie mam gdzie kupować butów;) pozdrawiam i trzymam kciuki

dostawca

Wyjdzie na prostą?????? czy wy sobie zdajecie sprawę skąd wasza firma weżmie miliony złotych na zatowarowanie tylu salonów w galeriach.......... brak torebek,portfeli,bizuterii,akcesori bama...... obuwie.... na to są potrzebne miliony...a ta firma ma długi !!!!

dfdfd

wszystkie sklepy uliczne zamknięte plus sklep w Rzeszowie zamknięty co pisze na facebooku firmowym. Sytuacja jest fatalna.Lepiej szukać pracy, nie rozumiem po co trzymać się tak kurczowo pracy za minimalną krajową, jak za minimalną krajowa ogłoszeń w necie jest na pęczki.

Jolp
@dfdfd

Panie Krzysztofie.......nieładnie

Czyste ZŁO!
@dfdfd

Potwierdzam to w pełni.

dostawca

Dziewczyny !!!!! jeżeli macie okazje ucikajcie z tej firmy......za parę dni ogłoszą upadłość nie dostaniecie nawet wypłaty !!!!! Znam temat pracowałem z tą firmą....pełno długów i nic więcej....... Zobaczycie wyrolują Was .....naiwne jesteście pracując w pustych sklepach.......

Monia
@dostawca

Pracuję w altero już trochę czasu, i wydaje mi się, że firma nie zostawi ludzi bez wypłat, także nie strasz. Widać, ze sytuacja nie jest kolorowa, ale może z tego wyjdziemy.

dostawca

Mogę potwierdzić te informacje. Problemy z płatnościami. U większości dostawców zablokowane zakupy.

gosc

No niestety ale altero upada sama byłam pracownikiem i z dnia na dzien dali nam wypowiedzenia i sklep zamkneli. Robią z nas glupoli.

jola

żartujesz? poczytaj jak wygląda ogłoszenie upadłosci firmy. Bardzo długi i kosztowny proces. Nikt się tym nie chwali tylko po cichu wychodzi, a jak już jest pozamiatane i posprzedawane to co jeszcze miało wartość to wtedy się ogłasza upadłość

możefrytkidotego

się uśmiałam ;D @Aśka masz racje nikt głupi nie jest szkoda tylko, że nikt nie jest szczery w stosunku do nas -mam na myśli górę ;/

Aśka

nie wiem czy jesteś pracownikiem Altero, ale jeśli tak to trzeba mieć choć trochę oleju w głowie a naprawdę nie trzeba być Alfą i Omegą żeby dodać dwa do dwóch.

Aśka

tak, cieszcie się, aż dostaniecie wypowiedzenie a firma ogłosi upadłość.....trzeba być ślepym i głuchym żeby nie widzieć co się dzieje.....

klientka

Sklepy się likwidują niema jak oddzyskac reklamacji uznanej ciekawe co pozniej z naszymi butami ktore kupilismy????????? kto nam to odda?

Nie stać ich na powiedzenie nam prawdy w oczy! Po tylu latach wspólnej pracy...dramat.

abccab
@pracownik

Prawda dużo kosztuje :(

olo

bankrut się zawija,

CV Piotrków

Cześć Dziewczyny, Czy to prawda, że zamykają sklepy bo firma bankrutuje? W moim mieście w Piotrkowie sklep parę miesięcy temu zmienił lokalizację i wystrój na nowy, a teraz dziewczyny mówią, że wogóle nie przychodzą do nich dostawy, zabrali kosmetyki. Pytam bo zastanawiam się czy wogóle składać do CV. Jak firma zaraz się zawinie tak jak Centro w którym wcześniej pracowałam tez do ostatniego dnia nikt nas nie uprzedził ,że zamykają sklepy i uciekli jako bankrut. Bo po waszych komentarzach nie wiem czy się nie zawijacie.

Zostaw merytoryczną opinię o Altero - Zamość

Altero