arla foods

Opinie o arla foods

antydoris 2011-11-16 13:43:29
No ale najwazniejsze, ze nie ma juz chorej dyrektor finansowej i jej wspolniczki edzi
aa 2012-07-12 19:16:51
I połowy działu handlu....;/
Waga 2015-01-12 20:44:04
Kiedyś OK. Teraz wystarczy sprawdźić ile spraw mają w sądzie pracy... Jeżeli jesteś desperatem to ryzykuj. Ja nie polecam pracy w dziale sprzedaży. W biurze to już całkowita porażka (Kłobucka).Gniazdo żmij.
dawno temu w odległej galaktyce 2015-03-27 08:39:03
Zgadzam się w pełni z przedmówcą ze szczególnym uwzględnieniem szefowej działu sprzedaży Pani Renaty W.
Jako żywo pachnie tam nepotyzmem ( kierunek północny wschód)oraz wybujałymi ambicjami na marnych podstawach w tzw marketingu.
Nie zawsze liczą się dobre wyniki ale mile widziane są osoby z Unilevera oraz dobrze bijące pianę wokół szefowej lub robiące śmieszne prezentacje np o wstawieniu 1 lodówki do sklepu i wróżenie z fusów jaki to nie wydarzył się sukces. Każdy kto ma zamiar zmienić pracę szybko staje się wrogiem publicznym nr1 , a jak już odejdzie może liczyć na uszycie mu odpowiedniego "garniturka" jako ten najgorszy, źle to świadczy o klasie managerów tej firmy. Podejrzewam że o większości tego typu spraw nie ma pojęcia Pani Prezes Renata M ( którą nota bene darzę szacunkiem) .Pozdrawiam.
markus 2015-06-26 14:37:11
bardzo szeroko rozumiany amatorszczyzm ze sporą dozą niekompetencji, jeśli nie musisz to omijaj tę "organizację"
Wieloletni pracownik 2016-09-06 23:14:11
Zdecydowanie nie polecam. Fatalna atmosfera i mobbing szczególnie za czasów Edyty i doroty-głównej księgowej i dyrektora finansowego. Całe szczęście inna wredna osoba wykręciła im taki numer że wyleciały z pracy z hukiem. Dużo zwolnień, ogrom pracy i można nabawić się depresji. Wynagrodzenia zgodne z tym kogo się lubi a nie z doświadczeniem czy wykonywanymi obowiązkami. Brak stabilności. Brak wspolpracy między działami. Jedyny plus ze jak się już nazapierdalalo po nocy to człowiek zdobył duże doswiadczenie
Zostaw swoją opinię o arla foods - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie arla foods