Opinie o GEZET Sp z o. o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy GEZET Sp z o. o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie GEZET Sp z o. o. o rekrutacji.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GEZET Sp z o. o. w Gorzów Wielkopolski

Karo

Dyrektor główny Hondy (K.L.) to jeden wielki (usunięte przez administratora) Uważajcie na tego człowieka. Wszystko Wam powie co chcecie i obieca, a jak przyjdzie co do czego, to zapada się pod ziemie.

Cos u Hondy komuś warunki nie podchodziły? A jak się handluje w Hyundaiu? Myślę o tej ofercie dla handlowca która jest wystawiona na stronie. opis jest standardowy tak jak dla innych salonów z tego co widzę, możecie wiec z praktyki omówić jak idzie sprzedaż i czy warto? mam rzecz jasna doświadczenie

Karo Nowy wpis

Kryśka Nowy wpis

Jakie szkolenia tu oferują? pisali jakiś czas temu, że jak jest się fachowcem to można fajna kasę ściągać, a jak do tego przeszkolą? Na stronie są oferty dla pomocników blacharzy i piszą właśnie, że jakiś pakiet jest. chłopak bez doświadczenia po jakim czasie fajnie zacznie zarabiać? Jakieś certyfikaty tu dają?

Anonimowo

Praca totalnie dla desperatów mających nóż na gardle. Zatrudniają na działalności. Księgowość we własnym zakresie. Godziny pracy tragiczne. Do tego praca w weekendy. Twierdzą, że szukają ludzi na stałe a średnio co kilka miesięcy te same ogłoszenia o pracę. Śmiech na sali. Pensja podobna do tej na kasie w Lidlu, jak nie zrobisz premii w Lidlu wyjdzie Ci znacznie lepiej i stabilniej :). Jeszcze ubranie robocze dają, haha.

@Anonimowo

O matko, to w jakich godzinach pracuje się w tej firmie, skoro uważasz, że są tragiczne? Same nocki? Czy może całkiem sporo tych godzin? Rozjaśnij. Jeśli chodzi o pracę w weekendy, to czy każdy z nich jest pracujący? Czy może jeden/dwa w miesiącu?

Qba Nowy wpis
@Anonimowo

Dokładnie tak jest jak piszesz. Ta firma tj jakas totalna porażka, ogłoszenia wracaja jak boomerang, widać mają pecha bo kogo by nie zatrudnili to za chwilę szukają kogoś nowego na to stanowisko. Podejrzewam więc że osoby odpowiedzialne za rekrutacje muszą pozostawiać wiele do życzenia. Ogólnie wygląda to jak jedna wielka amatorka. :)))

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie GEZET Sp z o. o.? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Młodszy Księgowy/Księgowa?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Zbyniu

Na jakie zarobki może liczyć doradca handlowy w salonie Forda w Gorzowie? W niedawno znalezionym ogłoszeniu jest mowa o atrakcyjnym systemie wynagrodzeń. Wie ktoś może, ile podstawy oraz ile i jakie premie można uzyskać na początek współpracy?

bolek
@Zbyniu

jak jestes fachowcem i znasz prace to bez wysilku mozesz wyciagnac do 5000

Kuba 1983

Aplikowałem na stanowisko: Doradca serwisowy w salonie KIA. Odbyłem wiele rozmów o prace ale ta było przede wszystkim mało merytoryczna, 2 Panów raczej takie luźne spotkanie, z którego nic nie wynika. Po drugie jeśli szuka się pracy i przez dłuższy okres wchodzi się na serwisy z takimi ogłoszeniami widać, że co chwilę są odnawiane ogłoszenia na te same stanowiska, co świadczy o dużej rotacji. Nie polecam. Pachnie to wszystko amatorką.

Irena

z tego co widziałam na forum w ostatniej z opinii padło pytanie o zarobki dla lakiernika lecz bez odzewu, jak teraz widziałam oferty na pewnym portalu to w zasadzie nie ma ich wskazanych. ciekawią mnie mimo wszystko warunki pracy na stanowisku Doradcy Centrum Likwidacji Szkód, jest obecnie dostępne a z opisu wynika, że zarobki są podobno atrakcyjne. co ostatecznie się na nie składa? i czy ktoś opowie o interakcji z klientem z perspektywy tego stanowiska? jak w tym roku przebiega?

Ile zarabia sie jako lakiernik ?

BGI

Witam, Salon sprzedaży Zielona Góra, Sulechowska. Rozmowa kwalifikacyjna, jakiś czas temu. Uczestnicy: ja, Pan "menejdżer" + pani, chyba Ania, ojjj wysoko postawiona, tak ją przedstawili, ale po tym, że nie może spojrzeć w dół, bo za darta głową też wnioskuję, że ma chody w centrali. Rozmowa merytorycznie dramat. Pytanie jak przystało na absolwentów marketingu z lat 90-tych: jak zachęcisz klienta do kupna samochodu..."że co??!!" - se myślę. Serio? Dodatkowo, mieli świetną zabawę, pan chyba chciał ugrać nie tylko pobyt na rozmowie z panią centrali, ale przedłużyć go o pobyt nocny. Harcował słownie przy niej jak byczek przed jałówką. Nie wspomnę o lekceważącej pozycji na fotelach obu Państwa, aczkolwiek, cóż się działo podejścia d stołem, tego nie wiem... Totalna żenada, koleś który dostał po 15 latach spędzonych w aucie jako przedstawiciel zakrętek, fotel na piętrze i najważniejsza Pani w całej firmie...

Jola

Witam I zarazem przestrzegam z korzystania z serwisu Hyundai w Gorzowie Wlkp Psują a nie naprawiają Samochód przechodzi serwis roczny i nie informują ze jest wyciek a jak pokazałam zdjęcie to stwierdzili faktycznie tylko po co go myli Ludzie przed każdym serwisem musicie pojechać na podnośnik i do prywatnego zaufanego mechanika aby on sprawdził samochód a tam trzeba pojechać aby tylko zapłacić A przegląd lakieru za który się płaci dodatkowo to robią na brudnym samochodzie Masakra przestrzegam mi popsuli samochód a nie naprawili i ciagle zapraszają aby zobaczyć tylko co?Aby dalej coś innego popsuć Nie oszczędzajcie jedzcie do innego serwisu jak jest jakiś problem bo tu będzie wiekszy

Dawid
@Jola

Witam, moje auto stoi 2 tydzień i jeszcze nie jest zdiagnozowane, jak pytam o auto zastępcze i diagnozę to słyszę tylko nie wiem i niemam pojęcia. Jak kupowałem to było wszystko super a teraz jest wielki problem. Nie polecam salonów gezet Gorzów. jedno dobrze im wychodzi KŁAMANIE!!!

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu GEZET Sp z o. o.?

Srutitutu

Trzeba być sługusem

pytający

Skoro siedzisz tam kilka lat i nie dostajesz pieniędzy, to czemu nie zmienisz pracy???

Bąk
@pytający

Taka Prawda za 10 lat pracy dostałem nawet nie od szefa tylko od podrzędnego pracownika bombonierkę kupioną na szybko w drogerii R 6x6 czekoladek żenada ,

Były Gezeciarz
@Bąk

Firma nie szanuje pracowników , ucinają podstawę pomimo wykonanego planu , zwalniają jak chcą , płaczą że pieniędzy nie ma a kupują hurtownię materiałów budowlanych , inwestują w apartamenty nad morzem , a pracownikowi premii 500 zł utną . W całej sieci marketing to żenada, zero informacji o promocjach , zero wkładu w szerszy zasięg promocji . Pracować robić plany ale brak pełnej gamy modeli samochodów, serwis najdroższy w regionie przy niskiej wykrywalności usterek . Obsluga i kierownicy robią co mogą ale jeśli nie ma wsparcia zarządu to nic nie są w stanie zrobić. Brak inwestowania w narzędzia na serwisie i wykwalifikowanych mechaników . Słabe zarządzanie kadry managerów . Jeszcze nie znam kogoś kto odszedł lub został zwolniony i ma sentyment .

@Były Gezeciarz

Zgadzam się z tobą w 100%. Zwalniają jak leci, a później szukają nowych osób do pracy. Nie polecam tej firmy.

Michał Stankiewicz

W placówce nazywającej się Serwisem Autoryzowanym Opel miałem dwie wizyty, żadna z nich nie zakończyła się pomyślnie. Umówić się na jakąkolwiek wizytę jest bardzo ciężko, bo można dzwonić dwa dni, a i tak nie można się doczekać telefonu zwrotnego. Byłem umówiony w celu akcji serwisowej klapy bagażnika w Oplu Insigni. Przy pierwszej wizycie zostały rzekomo przeczyszczone odpływy wody w dachu i sprawdzony moduł sterujący klapy. Stwierdzono i powiedziano mi, że jest sprawny, co wykluczało dalsze kroki akcji serwisowej, którymi były wymiana modułu i programowanie. Logiczne, bo po co wymieniać sprawne na nowe. Zaproponowano mi, żebym umówił się na kolejną wizytę, na której zdiagnozują błąd, który wyklucza działanie klapy bagażnika. Zgodziłem się. Po miesiącu oczekiwania udałem się na taką wizytę, na której stwierdzono, że uszkodzony i naprawiany był moduł klapy bagażnika. Próbowano mi wmówić, że naprawiałem go na własną rękę, nie udało się, więc zgłosiłem się do nich. Przystałem na to, że był naprawiany, bo został mi pokazany, lecz dopiero za drugim razem. O naprawie nic nie wiedziałem, a nawet gdybym wiedział, to nie poszedłbym po pomoc do serwisu, bo i tak zostałbym odesłany z kwitkiem i wstydem przed ludźmi tam pracującymi. Następnie próbowano mi wmówić, że moduł nie był zalany, tudzież nie kwalifikuje i nie kwalifikował się do wymiany za pierwszą wizytą. Po drugiej wizycie już nawet nie chodziło mi o wymianę, bo i tak by go nie wymienili, tylko o udowodnienie Pani z recepcji i Panu "mechanikowi", że owy moduł nosi ślady zalania (śniedzi i plam). Pan zajmujący się reklamacjami, stwierdził, że jest i był zalany, ale w takiej sytuacji jaka miała miejsce i tak nic nie zdziałam. Jedyny człowiek, który kulturalnie podszedł do klienta, wytłumaczył na spokojnie, podziękował, przeprosił i przekazał, że nie ma pojęcia, czemu jego koledzy nie przekazali mi na pierwszej wizycie o niedziałającym module i śladach zalania. Wydane około 300 zł i zmarnowane około 3h na to, żeby dowiedzieć się, że moduł był sprawny za pierwszym razem, a za drugim już nie. Nie polecam i będę omijał ten "serwis" szerokim łukiem.

m j-k z Chojny

Kompetentna i profesjonalna obsługa przez Pana Konrada Kozłowskiego !!! :) Bardzo sympatyczna i kompetentna Pani Małgosia !!! Wielkie dzięki za wszystko ! Polecam ten Salon !

Kazik

Czy firma oferuje stroje robocze?

greg

Kupiłem nowy samochód Hondę HRV Sport z wgniotem na drzwiach. Spredawca tak szybko wydał auto, że nie zauważyłem usterki(Szczecin). Po naprawie są już dwa wgnioty. Nikomu nie polecam tego sprzedawcy. Z serwisu nie skorzystam bo nie mam do nich zaufania.

KbKs
@greg

To pewnie te po gradobiciu nie do końca zrobione w zeszłym roku było ich jakieś 400szt w tym trochę mniej hmm ciekawe czy informują o tym klientów ?

Ile jest zmian w GEZET Sp z o. o.?

Gezetowicz

w zasadzie jedna od 9 - 17

Bartosz

Co słychać w firmie? Tak dobrze się pracuje i nie ma juz chęci do pisania?Warto starać się o pracę?

Edyta

W sieci pojawiła się informacja, że GEZET Sp z o. o. poszukuje księgowej - czy ktoś z forumowiczów może podzielić sie informacjami na temat tego stanowiska? Jakie warunki zatrudnienia są gwarantowane? Jak wygląda kwestia wynagrodzenia? Każda merytoryczna informacja będzie cenna dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

mmm

To jeszcze lepiej jak masz umowe cywilno prawna, bo nie obejmuja ce w niej jakies 2tygodniowe okresy wypowiedzenia i inne zobowiazania, odchodzisz i tyle

Zostaw merytoryczną opinię o GEZET Sp z o. o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w GEZET Sp z o. o.?

Zobacz opinie na temat firmy GEZET Sp z o. o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

GEZET Sp z o. o.
1.8/5 Na podstawie 96 ocen.
  • Kasprzaka 1
    66-400 Gorzów Wielkopolski