Ancla Consulting

Skawina

Opinie o Ancla Consulting

G0ph3R 2015-12-18 12:56:58
meclia - ja dostałem tą pracę w październiku, ale ciągle szukają kolejnych pracowników i w styczniu będą zatrudniać kolejnych, więc napisz do nich maila. Robota nie taka ciężka, tylko trzeba umieć się ogarnąć i z ludźmi dobrze obchodzić. A wynagrodzenie niezłe, jak się ma sukcesy - za listopad 3 dni temu zgarnąłem niezłą sumkę.
Radek Miller 2015-12-21 11:42:43
Ja zrealizowałem dla nich na razie tylko jedno zlecenie jako Podwykomawca i wszystko było Oki. Mają straaaasznie wyluzowanego szefa ale w tak pozytywnie/ Chociaz nie każdemu to może pasować we współpracy bo są ludzie wolą jak jest formalnie.
zydokomuna !!! 2015-12-22 08:52:46
hinos duzo sie mowi bo ich prezes jest powiazany z ta banksterska partia na N i gdzie by jaki wniosek skladali to zawsze im pzrejdzie nie dlatego ze jest dobzre napisany tylko dlatefgo ze sa poukladani politycznie !!!
M. Tadla 2015-12-23 11:18:14
Ja byłam na rozmowie rekrutacyjnej w październiku, ale mają duże wymagania. Myślę, że ciężko tam trzeba pracować.
gauntsghost 2016-01-03 03:20:21
W tej firmie też handlowca szukają. Byłem na rozmowie o pracę na to stanowisko i jak się dowiedziałem ile tam można wyciągnąć na miesiąc to musiałem szczenę z podłogi zbierać. Ale to tylko dla tych co się roboty nie boją. Ja mógłbym i chciałbym bardzo u nich pracować ale czekam na odpowiedź. Bo wybiorą najlepszego.
gauntsghost 2016-01-05 14:02:03
A to ja nie wiem, bo na stronie www w Kariera mają coś innego. :) Ja im wysłałem CV i mi powiedzieli, że preferują aktywnych ludzi.
Zainteresowany 2016-01-11 15:02:10
Gauntshit, ale gdzie to znalazłeś ? Na www.ancla.pl/kariera nie ma nic o stanowisku handlowca !!!
kirys 2016-03-12 11:52:37
Oni są teraz strasznie zarzuceni pracą. Nawet proces rekrutacji zatrzymali do końca marca. Jak byłem u nich pod koniec lutego na rozmowie to widziałem, że piszą strasznie dużo tych projektów. Ale zespół wyglądał na sympatyczny, mimo zabiegania.
Schuffnar 2016-04-15 11:12:31
@ytu ale wcale nie dobiegła- dzwoniłem tam. Prowadzą teraz rekrutację na stanowisko na managera B2B.
anna 2016-05-04 15:46:46
orjentujecie się czy coś się w tej firmie dzieje w spr rekrutacji ? wygląda b. fajnie i chętnie bym z nimi współpracowała !
burn 2016-05-09 22:36:11
Super, że można u nich liczyć na stabilne zatrudnienie, ale zastanawiam się jakich teraz zarobków można się spodziewać. Podobno miały się pojawić jakieś podwyżki i dodatkowe premie, więc się wcale nie dziwię, że ich oferty pracy są teraz tak popularne. Dzięki
Zostaw swoją opinię o Ancla Consulting - Skawina
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ancla Consulting