brak logo

Tosta

Bydgoszcz

Opinie o Tosta

pracownik 2014-04-14 23:06
Niestety w firmie nadal dzieje się źle. Aż codziennie boję się co mnie czeka w pracy. Cały czas szuka się haków na ludzi. "Prezesik" pozbywa się z firmy wszystkich, którzy mogli by mu zagrozić, ewentualnie zastąpić na tym stanowisku. Śmieje się wszystkim w twarz, bo jeszcze niedawno to on miał wylecieć za nieróbstwo, a teraz sam zwalnia ludzi. Aż boję się iść jutro znowu do pracy.
1
Don Kojote 2014-05-06 11:14
Ludzie zastanówcie się co robicie! Facet was wywala z roboty, przenosi na poniżające stanowiska a wy mu jabłecznik z budyniem lajkujecie! Przestańcie się poniżać!
1
Pracuś 2014-05-06 11:46
Kadrowa obstawiła się swoimi znajomkami . Ciekawe kogo teraz ściągnie ? Może kierownika piekarni albo sekretarkę?
TezChcePonarzekac 2014-05-15 00:05
Sprzedaz nie idzie? A dzial handlowy na youtubie wiecej powinien czasu spędzać,albo prosząc sie o podstawowe rzeczy potrzebne do pracy. Firma sie sypie. Prezes nowy / stary rzady coraz gorsze. Kto na tym najbardziej traci? Pracownicy niższych szczebli badz sami klienci. Zamiast konkretnie zajac sie oferta/jakoscia produktow to wszyscy potrafia narzekac. Wszystkich wyzyskują, od pan pieczacych kurczaki po produkcje, fakturzystki itd. Żenująca ta cala sytuacja. Nadzieja to juz chyba dawno umarla,bo za chwile skończą sie budynki na sprzedaż zeby koniec roku jako tako zamknac. Odebrali ludziom co mogli.. Wielki kogiel mogiel. Opinie kazdy ma swoja,ale widać,ze przebijają negatywy :(.
2
Zwolniony 2014-06-09 10:33
Za pośrednictwem tej strony bardzo chciałabym podziękować obecnemu PREZESOWI, za to że mnie zwolnił. Chyba nie do końca jest zadowolony z tego posunięcia. Pozdrawiam Cię Arku...
pracownik 2014-06-22 23:53
Jestem zdziwiony... Jestem zdziwiony, że "prezesik" tak Was zastrasza, tak Was poniża a Wy nie reagujecie. Obserwujecie tylko sytuację licząc, że Was akurat nie ruszy, że może będzie dobrze. Wierzycie w to? Co nami kieruje strach czy naiwność? Czy po pół roku jego wielmożnego panowania rzeczywiście wierzycie, że będzie dobrze i sprawiedliwie zarządzał tą firmą? Ja wchodząc do firmy widzę tylko strach w oczach pracowników, w oczach koleżanek i kolegów. Ludzie muszą uważać co i komu mówią... ba nawet na to z kim rozmawiają. Boicie się rozmawiać... nawet w toalecie... bo ścianki są cienkie. Co to, zakład pracy czy obóz koncentracyjny? Pozwalacie na to, żeby gloryfikowanych było kilka osób, a reszta była traktowana jak bydło na rzeź? Czy ten cwaniaczek, który migał się od pracy przez tyle lat rzeczywiście jest takim szefem, jakiego chcieliście mieć? Rzeczywiście chcieliście żyć w strachu i atmosferze zawiści? Czy rzeczywiście chcieliście żeby firmą rządziła grupa w składzie: "prezes" leser, fałszywa kadrowa, która "wykolegowała" swoją koleżankę, cwaniaczek księgowy, handlowiec marnej jakości i niezniszczalny dział a-t, w którym to teraz jest centrum dowodzenia? Ile osób jeszcze pozwolicie im wykończyć licząc na to, że akurat nie padnie na Was? Póki co, "prezesik" jedzie tylko na krytyce poprzedników, ale niech pokaże co sam zrobił lepiej, co usprawnił? Łatwo jest obwiniać kogoś podczas gdy nie może się obronić. Aaaa zapomniałem... wyniki są teraz dobre... tak, a czy ktoś sprawdził cyfry, które są wam podawane? Jeśli księgowy tak umie liczyć i księgować jak wygląda, to nie wróżę świetlanej przyszłości. Rzeczywiście widzę, że na Schulza same zmiany na lepsze... Wszystkim się lepiej powodzi, pracownicy dostali podwyżki (szczególnie ekspedientki i handlowcy), jest więcej pracy, że aż piekarnia się "nie wyrabia", co chwila dotrudniani są nowi pracownicy i pozyskiwani nowi kontrahenci... Dobrze, że "prezesik" sprzedał budynek z magazynem za "dwa miliony" teraz to tylko żyć, nie umierać! Dobrze, że nie ma już poprzedników... bo z nimi to było strasznie... ;-)
2
xyz 2014-07-31 19:36
Pani ,,DYREKTOR" do-od roboty...
4
ŻABA 2014-08-01 23:22
WITAM WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW TOSTY:))) GRATULACJE ZA ZATRUDNIENIE DYREKTORA MARKETINGOWEGO!!!!! W DZISIEJSZYCH CZASACH GDZIE KAŻDA ZŁOTÓWKA JEST WRĘCZ NA WAGĘ ZŁOTA POZWALAMY SOBIE NA TAKI LUKSUS..... W NAJLEPSZYCH CZASACH TEJ FIRMY NIE PAMIĘTAM DYREKTORA D.S MARKETINGU,ALE WIDOCZNIE STAĆ NAS NA TO.?WSPÓŁCZUJE WSZYSTKIM PIEKARZOM I CIASTKARZOM ,ŻE PRZY TAKIEJ KONDYCJI FIRMY ZATRUDNIAMY DYREKTORÓW................... MOŻE LEPIEJ ZAUFAĆ STARYM PRACOWNIKOM ,KTÓRZY MAJĄ SZEROKIE KONTAKTY NA ZEWNĄTRZ FIRMY I WIEDZĄ Z CZEGO CHLEB JEST ROBIONY.DO ROZWAGI OBECNEMU ZARZĄDOWI!!!!!!
PANOWIE OBECNIE RZĄDZĄCY I TOMKU KTÓRY W TEJ FIRMIE PRACUJESZ JUŻ PRAWIE 100 LAT PRZYPOMINAM TO JEST SPÓŁDZIELNIA ,A NIE PRYWATNA FIRMA KAŻDY PRACOWNIK MOŻE WAS ODDAĆ DO SĄDU................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2
kurczakowo.pl 2014-08-20 09:46
WKS na leśnym strasznie dołuje. 5 meczy, 1 zwycięstwo, zespół prawie w grupie spadkowej. Nawołuje do pana OSUCHA! Proszę przenieść zespól na błonie!!! Tam ZAWISZA pomimo ch... postawy na pewno będzie miał się dobrze:)
2
Zawiedziony Pracuś 2014-08-24 19:37
Autko... ,nowy laptopik dla Dyrektorowej i piszecie ,że w Toście jest źle?! A swego czasu, bardzo nie mogła znieść widoku pracowników i byłych Prezesów Tosty...nawet kurczaków...
1
ciasteczko z dziurka 2014-09-04 23:22
Nowa dyrektor na chlebie sie nie zna ale za to na sprzataniu owszem, po sklepach jezdzi z biala rekawiczka zenada!Stara raszpla do szmaty sie nadaje a nie do zarzadzania!
Star Treck 2014-09-09 10:29
Dyra zawsze odstrzelona,a mężuś zatrzymał się w latach 90-tych. Żenada...
yyyyy 2014-09-09 19:15
NO TO AS RZĄDZIĆ ZACZYNA , SWÓJ SWOJEGO PRZYJMIE I KRYJE . DOCENIANY PRACOWNIK DO TEJ PORY , TERAZ JEST NIKIM . TOSTA PADNIE JAK TAK DALEJ PÓJDZIE .
pracownik 2014-09-10 23:48
Szkoda TOSTY, szkoda. Klienci odchodzą. Sklepów coraz mniej... Piekarnia produkuje dużo mniej niż przed rokiem. Wynik fatalny. Strata ukrywana przez ... "prezesika"... oj trudne czasy nadchodzą. ..
1
Zocha 2014-09-29 15:06
Przecież to żadna nowina. Prezesunio tak działa...
ona 2014-10-21 23:22
niestety z tej firmy pozbyto się wielu uczciwych pracowników...
1
kosmita 2014-10-24 21:45
Firma stoi jak górnik. Kadrowej wiecej nie ma w firmie niż jest. "Malwina" podobno często wychodziła do fryzjera a mówiła że idzie na szkolenie lub do zusu. Co chwilę sciemniala i po nieobecnościwwyrzucają swój wniosek urlopowy. Ciekawe.... ze zawsze ma tyle urlopu do wykorzystania... ale ma układy z księgowym. Przecież on podwozi ją codziennie do pracy... A kilka razy zrobiła przekręt i zrobiła sobe podwyżkę bez wiedzy prezesa. Głupi jej ufał. ..
2
kosmitka 2014-11-04 00:20
A najlepsze jest to, że "Mal-lina" działała zawsze na dwa fronty. Jak odwołali poprzedni Zarząd to namawiała wszystkich pracowników, żeby odwołali Radę Nadzorczą, zbierała podpisy na liście, przekazywała dalej wszystkie informacje, jakie słyszała od ówczesnego "infomagika". Robiła wszystko, żeby nie powołali go do zarzadu. Wszyscy od niej wiedzieli, że jeszcze przed odwołaniem starego Zarządu "infomagik" chwalił się, że zostanie powołany na "prezes-sika", ze niby wszystko już było ustawione. Najpierw tak go obrabiała, a teraz tak mu kadzi... tyle tylko, że cały czas informacje sprzedaje i wynosi. Wszyscy wiedzą o jego posunięciach od niej... zawsze miała długi język...
1
Zocha 2014-11-04 00:27
Poprzedni zarzad odwolali za to ze chcial za tanio sprzedac budynek W. a teraz jak nowy wladca sprzedal ja za taka sama kwote to juz niby jest ok? A te odsetki co urosly przez ten rok od milionowych kwot zadluzenia to kto pokryje pytam sie?
1
Gracz 2014-11-06 15:18
Przecież wszyscy wiedzą jaki z niej gracz... również w pracy nie może się oprzeć grania w różne gry komputerowe. Lawiruje ,że hej.Biedna:( ma tyle pracy w pracy... ha ha ha
Aniela 2014-11-11 21:28
Zmiany są złe, ale A. Gazda czy Nadolny to się chyba w grobie przewracają. Prezesi to co jeden to gorszy, rada nadzorcza powinna wybierać z zewnątrz bo inaczej to wciąz jest i będzie kolesiostwo. Szkoda firmy, która chyli się ku upadkowi. A ma ciągle wiernych klientów i dobry smak wyrobów
2
żaba 2014-12-05 21:29
nasze kochane kadrowe Grażynka i Renia :))) wiedza ,że ........... fajni dla ludzi i super experci dla firmy, czy P.Iwonka z działu finansowego pożyczki mieszkaniowe załatwiała super i jeszcze dzwoniła do pracowników ,żeby ktoś nie zapomniał wziąć takiej pożyczki nisko oprocentowanej to byłi ludzie oni naprawdę służyli pracownikom ,ale zachciało się zmian no to powodzenia sami się utopicie w tej nienawiści i zastraszaniu........!!!!!!
1
Pracownik!!!Jeszcze 2014-12-16 16:27
I znowu rolują Toste, w Tesco nasza lodówka z ich ...ciastem. Co na to Pani Dyrektor i handlowiec i Prezes? Czyli jak zwykle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
1
Bezsensowność 2015-02-10 20:30
Wierni klienci ? Dobry smak? Chyba nie jestem na bieżąco. Chleb z dziurami o wielkości pięści, kwaśny, albo 'wczorajszy', ciasto z włosami, robakami, trawą, piaskiem .. Cuda na kiju.. Próbują ratować własną markę, czy swoje ciepłe posadki ? Firma schodzi na psy, kontrole by sie przydały, ale na sklepach firmowych [franczyzach itp.] ale ciut wyżej ..
Kumpel 2015-03-26 20:11
No i As porządził!!!!
Ile to ?
co dalej? 2015-03-28 06:19
NO I CO ZADOWOLENI??? I co teraz GENIUSZE??? Czy tak trudno zrozumieć, że EKONOMIA nie ma kumpli? To też jest trudne dla Rady? Jesteście z Siebie zadowoleni? i powiedzcie = co dalej planujecie NO BO CHYBA JAKIEŚ PLANY MACIE? Czy tylko sobie dla kaprysu porządziliście?
1
Łukasz 2015-03-29 11:10
W minionym tygodniu odwołano w Toście pseudo prezesika, co jest bardzo dobrą wiadomością dla wszystkich (byłych i obecnych) pracowników. Jestem przekonany, że każdy kto go zastąpi będzie z pewnością o niebo lepszy. Mam nadzieję, że nie będzie już takiej psychozy, zastraszenia i terroru w firmie. Jak wiecie mnie również próbował zniszczyć, ale ostatecznie wyrokiem sądu musiał wypłacić mi odszkodowanie i poprawić świadectwo pracy, w którym chciał nabruździć. Uważam, że został potraktowany tak, jak na to zasłużył. Koledzy i koleżanki z Tosty - trzymam za Was kciuki. Łukasz A.
5
Ja 2015-04-03 12:14
A prawda jest taka że Arek Z. uratował dzisiaj firmę przed ostateczną kompromitacją i gdyby nie kolejne rozgrywki wewnątrz firmy to nadal byłby Naszym Prezesem. Uważam że powinien zostatać przywrócony na poprzednie stanowisko i dalej prowadzić firmę w tym kierunku w ktorym zaczął. A wszystkim obrażonym przypominam że czasy "czy się stoi czy się leży" dawno się skończyły i trzeba umieć liczyć by się liczyć
Pies Pluto 2015-04-03 20:59
Przestań (usunięte przez administratora) właśnie za panowania Arusiusiunia zaczeło się na nowo leserstwo i złodziejstwo! Ludzie robią co chcą, jeszcze troche by posiesiał na tym stołku to i by ten stołek mu podprowadzili! W jakim kierunku?! Upadku chyba!
2
Stary Pracownik 2015-04-07 18:51
Taka psychoza, zastraszanie i terror to też metody poprzedniego prezesa, kto nie był dobrym znajomym prezesa i miał duży staż pracy w Toście był zastraszany, terroryzowany i na końcu dostał wypowiedzenie.
2
córka 2015-04-09 13:41
to naprawdę smutne, że Wy pracownicy daliście się wystrzelić jak kaczki... ale jeszcze smutniejszy jest absolutny brak lojalności pomiędzy pracownikami... zamiast iść z tematem do mediów, narobić szumu, ratować firmę i swoich jakby nie było znajomych, z którymi przepracowaliście nieraz kopę lat, to każdy jak Judasz... robił wszystko byleby go nie ruszyli, niech odstrzelą koleżankę, kolegę byle tylko jeszcze nie mnie... niezła recepta na sukces - mam nadzieję, że odbije się wam to czkawką i przeżyjecie to samo, co ci zwolnieni pracownicy - stres, poniżenie i wyrzucenie na zbity pysk ...
7
żaba 2015-04-20 20:57
nieeeeeeeeee Budnik członkiem zarządu ha ha ha
1
żaba 2015-04-20 21:01
zgadzam się z" córką" nasza wina ,nasza bardzo wielka wina .....trzeba było walczyć o firmę ,a nie poddawać się ,i kłócić miedzy sobą racja!!!! pozostał smutek i katastrofa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2
nowa 2015-04-26 13:02
Praca w Toscie to porażka. Człowiek się stara jak może i dostaje wypowiedzenie. Nie polecam!!!!!!!!!!!!!!!
1
wujek 2015-05-14 22:09
No tak, ale jest jeden dział, o którym nikt nic nie mówił, a nie nikomu nie życzę, żeby tam trafił, a sprawuje władze nad nim pewna "kobieta" uważa się chyba za boga, wszystko musi być po jej myśli, tylko bywa tak, że jej prlowskie myślenie jest błędne, a tylko spróbuj zwrócić jej uwagę, to będziesz obgadywany za plecami całymi miesiącami. O próbie wzięcia paru dni wolnych już lepiej nie mówić, trzeba się wręcz prosić aby dostać, a i tak się dopiero dowiesz w piątek, że poniedziałek masz wolny....
2
stary... 2015-06-03 18:50
Danie główne w postaci pseudo-prezesika było, deser w postaci kadrowej, księgowego i prawnika też. Teraz czas na pierwsze danie... rosół z kurczaków! Do dzieła! Trzymam za Was kciuki Alfredo i Marija ;-) zmiany idą w dobrą stronę...
1
misio 2015-06-08 18:03
...dobre sobie, zmiany idą w dobrą stronę, a dlaczego ciągle jest tylko gorzej?
4
zuber 2015-06-17 13:43
Jak ktoś szuka porządnego logistyka to zapraszam do tosty. ten chłopina zna sie na rzeczy
5
Piotr 2016-01-22 22:49
Witam przed świetami kupilem na ul grunwaldzkiej ciasto bylo tak stare ze musialem przyjsć oddac, gdzie pani kierowniczka twierdzila ze jest to świeza dostawa.Pod spodem byla pleśń..była wulgarna powiedziala ze nie musze przychodzić i kupowac..życze dalszego trucia klientów.!!
2
młoda 2016-02-15 21:12
robie zakupy na ul.planu 6 letniego mile panie jestem bardzo zadowolona z obslugi pozdrawiam
Mniam 2016-02-18 22:44
Ciesz się ze nie miałeś błota lub piasku.
Bogactwo dodatków od tosty plus bonusik pleśń
1
Baros 2016-05-02 09:24
Ja tez teraz gzaczynam prace ale na wuzku widlowym i czy tam jest zle czy ktos jaja sb robi
kapitan okruszek 2016-05-21 18:48
widzę że niektórzy tutaj nie doceniają pracy jaką mają. ale jak ktoś ma ambicje i chce to w i produkcji pieczywa, bułki tartej zrobi karierę
1
Jack 2016-11-24 14:45
Jest to miejsce gdzie mam wrażenie ludzie pracują za karę. Czują się bezkarnie i robią dosłownie co chcą, wg mnie połowa ludzi do zwolnienia, są wyuczeni ze robią tylko jedno, gdy mają coś zrobić więcej "od siebie " to Wielka obraza na cały świat. Zwolnić komuchów !!!
Jack 2016-11-24 14:46
Jest to miejsce gdzie mam wrażenie ludzie pracują za karę. Czują się bezkarnie i robią dosłownie co chcą, wg mnie połowa ludzi do zwolnienia, są wyuczeni ze robią tylko jedno, gdy mają coś zrobić więcej "od siebie " to Wielka obraza na cały świat. Zwolnić komuchów !!!
Stała klientka 2017-04-25 18:30
W zeszły piątek kupiłam znowu stary chleb w sklepie przy ul. Planu 6-letniego. Może stary to za duzo powiedziane ale na pewno nie był z tego samego dnia.
Waldi 2017-05-06 10:20
Od wielu lat jestem klientem Tosty.Na Bartodziejach kiedyś przez lata na Gajowej obecnie Bartosza Głowackiego.Jakoś pieczywa była zdecydowana lepsza od tych wielu prywatnych piekarń.Miła i pomocna obsługa.Niestety to już przeszłość jeśli dziś trudno obwiniać panie w sklepie o jakość pieczywa to już o brak kompetencji i znajomości tematu jak najbardziej.Obecnie jedna z pań wiecznie jest jakby obrażona na cały świat a druga do perfekcji opanowała sztukę wciskanie zwykłego kitu klientom co z etyką handlową nie ma nic wspólnego.
kasia 2017-05-06 20:38
Mówimy o firmowym sklepie tosty czy o sklep w którym sprzedawane jest wyzej wymienione pieczywo . Z tego co wiem na BARTOSZA nie ma sklepu firmowego
Sylvana 2017-05-16 13:16
Cezar a tak z rozumem wszystko ok?Chyba nie skoro wypisujesz takie bzdury .Widać po poziomie wpisu gdzie i kiedy zakończyła się twoja edukacja skoro nawet nie wiesz że nazwy państw piszę się z dużej litery!DNO i totalne zero !Gdzie tu merytoryka i logika?
1
Baltazar 2017-10-17 01:22
Miałem okazję pracować w tym miejscu jakiś czas. Wynagrodzenie jest niesprawiedliwe. Jedni zarobieni w pocie czoła za najniższą, a inni co chwilę fajeczka i patrzą beszczelnie jak inni zap... za stawkę stawkę znacznie wyższa. NIe polecam tego zakładu wyzysk i komuna.
Zostaw swoją opinię o Tosta - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Tosta