Opinie o MB Recycling Sp. z o.o. w Piekoszów

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie MB Recycling Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w MB Recycling Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Zbieranie odpadów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MB Recycling Sp. z o.o. w Piekoszów

Reuse Nowy wpis

Cześć, jak wygląda praca w dziale reuse na serwisanta IT w glogowie małopolskim? Zastanawiam sie żeby pójść na rozmowę ale słyszałem od znajomego który tam pracował, że jest jakaś (usunięte przez administratora) ludzi. Donosi do kolegi dyrektora,(usunięte przez administratora), a sam ma wiele na sumieniu a samego to już go wywalili ze wszystkich zakładów i nikt go nie znosi. Pracuje tam jeszcze taki? Jeśli tak to dajcie znać bo jeśli tak to nie ma po co się tam fatygować. Dzięki za informacje tak czy inaczej.

123 Nowy wpis
@Reuse

Serio, ale w jaki sposób ktoś może inwigilować pracowników? Chodzi o śledzenie tego, co dzieje się na sprzęcie służbowym?? Czy w tym dziale IT można pracować zdalnie i po prostu w ten sposób pracownicy są kontrolowani, co robią w trakcie pracy?

RW

Nie polecam firmy ani pracy w tej jednostce. Szczególnie jako serwisant IT, gdzie na rozmowie kandydat jest oszukiwany co do warunków i obowiązków przyszłej pracy. W rzeczywistości to zwykle złomowisko a sam serwis IT polega na sortowaniu odpadów, w kurzu i smrodzie. Poza tym lider wspomnianego działu to osoba która już od poczatku, nie mówi prawdy, oszukuje i wymusza na pracowniku pewne niechciane zachowania, poza tym swe stłumione emocje wyraża krzykiem, bo inaczej nie potrafi rozmawiać.

Kandydat Nowy wpis
@RW

Masz rację, a teraz tak dla zmyłki na olx, zamiast serwisant IT w ogłoszeniu napisano "serwisant sprzętu elektronicznego". Nie lepiej tak napisać rzeczywistą nazwę stanowiska pracy?! Osoba do sortowania, tak jak to zostało wyszczególnione już w samym ogłoszeniu. No bo co to za serwisant który by cokolwiek segregował/sortował i sprawdzał a nie naprawiał?! Co to za serwis?! To raczej osoba na produkcję. Ale być może się mylę. Być może jest przekonanie, że kandydaci czytają tylko nagłówki zamiast robić rozeznanie. A być może to tylko przyciągnięcie osób zainteresowanych nagłówkiem oferty. Pozdrawiam tych co czytają tylko nagłówki.

@Kandydat

A ile zarabia taki pracownik do rozdzielania tego sprzętu? Jest to praca, która oznacza jakieś niebezpieczne środowisko pracy np. bo z tych sprzętów wyleje sie coś niebezpiecznego? I jak to jest taka praca z elektronika w generalnie w kurzy i brudzie, to jak firma ochrania pracowników? Zapewnia jakieś akcesoria typu maski, gogle, odzież ochronną?

Hej, no i jak tam, już tego mechanika samochodowego nie potrzeba tam? Znajomy mi opowiedział, że taka oferta pracy była, ale chyba się spóźniłem coś, bo w ogłoszeniu mi wyświetla, że poszło do archiwum 19.10. Jak coś to nadal mają te godziny 7-15? Jakieś dodatkowe godziny są?

Jak teraz wyglądają terminy na utrzymaniu ruchu? Była jakiś czas temu na forum opinia odnośnie jakichś redukcji z powodu tego, że ktoś jednak nie wyrobił z planem. Jakie więc są teraz te bieżące? chce się upewnić, ponieważ wlanie szukają do siebie ludzi na ten dział, mam doświadczenie tylko chce mieć czystą sytuację. Atmosfera jaka występuje?

MB Recycling odział w Głogowie Małopolskim? Na utrzymaniu ruchu jest jeden pracownik nowo przyjety, drugi się zwolnił. Myślę, że chętnie kogoś przyjmą do pomocy. Firma ok, praca na utrzymaniu ruchu, to już zależy czego ktoś szuka. Maszyny dość często się psują, jest co robić. Ale czasami są dni, że jest spokojnie. Często lub raczej zawsze, pracownik utrzymania ruchu jest dosyć mocno "usmarowany" bo maszyny są dosyć zabrudzone, kurzem, prochem itp. Atmosfera spoko. W całej firmie atmosfera ok. Ale jest jeden dział reuse, który raczej nie jest lubiany "dzięki" tamtejszemu kierownikowi Wojtkowi, więc każdy trzyma się z dala. Poza tym wszyscy spoko.

Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko MECHANIK SAMOCHODOWY w firmie MB Recycling Sp. z o.o.? Jakie masz odczucia po spotkaniu z rekruterem? Podziel się swoimi wrażeniami i opisz pozytywne oraz negatywne aspekty rozmowy.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Poznań
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Praca w szklarni przy pomidorach
Lipsk
Gemüseproduktion Schkölen GmbH
logo firmy 475. Drwal
Bordeaux
Sidrom Sp. z o.o.

Widziałem, że dopiero co skończyła się rekrutacja na stanowisko mechanika. Był już ktoś na rozmowie i podzieli się info? W ogłoszeniu firma oferuje umowę o pracę i widełki 4200-5500 tyś. Macie dodatkowo jakieś premie? Podane widełki już je uwzględniają bo jest mała rozbieżność w nich? Nie ma też mowy o dodatkach w ogłoszeniu, jest coś dodatkowego typu pakiet medyczny albo multisport?

Ciekawy

Widzę, że sporo wpisów o tym, że ta firma nie płaci kontrahentom. A jak w takim razie jest z wypłatami wynagrodzeń? Na czas? Nie trzeba się prosić o swoje? Bo z tych opisów to słabo to trochę wygląda.

Pola

Mąż szuka pracy, mógłby podjąć pracę nawet jako placowy, chcieliśmy się tylko dowiedzieć czego można oczekiwać jeżeli chodzi o finanse. Wynagrodzenie na poziomie 4 tysięcy za tą pracę to realne oczekiwania?

MB Recycling Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko Technik utrzymania ruchu w Głogów Małopolski. Jeżeli dysponujesz informacjami dotyczącymi procesu rekrutacji, napisz jak on wyglądał. Takie informacje mogą okazać się cenne dla osób rozważających pracę w firmie.

Nie polecam wiązać się z tą firmą w żaden sposób. W ostatnim czasie dyrektor wręczył całemu działowi utrzymania ruchu wypowiedzenia ponieważ nie byli w stanie zrealizować jego chorych terminów, przez co musiał się tłumaczyć przed zarządem. Ludzi wykańczają psychicznie, bez skrupułów, jestem byłym pracownikiem z oddziału w Głogowie.

Magdalena

Jak dzieli się praca przy hybrydzie na etacie dyrektora personalnego, znalazłam ogłoszenie i tam jest napisane, że to typ pracy stacjonarnej, zdalnej i hybrydowej? Czy to dzieli się jakoś po równo czy też może można sobie wybrać ? Jakie na początek dają wynagrodzenie na rękę?

Zniesmaczony

Firma ma chyba jakieś problwmy finansowe bo zalegają mi z fakturą już kilka miesięcy. Z tego co czytam o nich to chyba standardowa ich metoda. Dać wysoką ofertę, potem reklamować odpady a na końcu nie płacić w terminie. Pierwszy i ostatni raz się dałem nabrać. Omijam z daleka.

Gabriela
@Zniesmaczony

Napisałeś, że firma MB Recycling od kilku miesięcy zwleka z wystawieniem Ci faktury i z tego powodu nie polecasz współpracy z nimi. A czy kontaktowałeś się w tej sprawie? Otrzymałeś jakieś wytłumaczenie tej sytuacji?

Ekolog
@Gabriela

Droga Pani, zalegać z fakturą to skrót myślowy, który znaczy tyle, że nie otrzymałem pieniędzy za sprzedany towar. To dostarczający odpady wystawia fakturę, a nie odbierający, którym w tym przypadku jest MB Recykling. Pozdrawiam.

Iza

Skąd to wiesz, masz też z nimi jakieś doświadczenia? Może po prostu umknęła im ta faktura czy coś, błędy i przypadki się przecież zdarzają.

@Zniesmaczony

A jakie odpady Pan sprzedaje?

Komandos

Witam chciałem się dowiedz co myślicie o pracy dyrektorów obecnych jak i poprzednich w MB recykling Piekoszów. Z góry dziękuję za informację

Jasiek

Pewnie trzeba wymagać pewnych zabiegów od firmy żeby zabezpieczyć ludzi w pracy!!

Ala

@martyniuk właśnie, też mnie interesuje to czy pracownicy mają jakieś zabezpieczenia?

Martyniuk
@Ala

Brak rekawiczek mydła papieru toaletowego toaleta o ile można tak to nazwać wiecznie zapchana.. smród syf a stołówka to zbiorowisko bakterii zapomnijcie o środkach do odkarzania dłoni puste butelki leżą po wodzie utlenionej bo moze ktoś z domu resztę przyniósł wszystko najtańszym kosztem a kierownik nawet się tym nie interesuje tylko udają głupków jak prezes przyjedzie kto nie ma wyjścia zostanie niewolnikiem tej pracy ... dorobić można ale nie na stałe

martyniuk

witam ktoś coś napisze na temat warunków szkodliwych dla czlowieka bo napewno występują .. w tej pracy

Karol

@Kierowca, dziękuje za zaangażowanie. Myślę, że najbardziej interesującą kwestią jest proces rekrutacji w tym miejscu. Żaden użytkownik nie wypowiedział się jeszcze w tym temacie a jest to ważne dla wielu użytkowników forum. W szczególności informacje odnośnie procesu przebiegu rekrutacji mają znaczenie dla osób, które planują podjąć zatrudnienie w firmie. Powiesz nam jak najlepiej przygotować się do takiej rozmowy? O ile jesteś sobie w stanie przypomnieć jej przebieg.

Karol

Witam serdecznie, czy może na forum znajdzie się jakiś obecny bądź były pracownik MB Recykling i zechciałby napisać parę plusów na temat pracy w tej firmie? MB zapewne ma jakiś pracowników, w końcu dalej funkcjonuje, stąd też mój wniosek, że może pozytywnie myśląca na temat tej firmy grupa osób, jeszcze nie zabrała zdania w tym temacie.

Kierowca
@Karol

Pracowałem 1,5 roku w tej firmie , ...co byś chciał wiedzieć.?

Transport dla MB Recycling.

Po raz kolejny firma zalega z płatościami. Jestem usługodawcą transportu dla tej że firmy. Ostatni raz świadczyłem usługę.Odradzam serdecznie współpracę z ta firmą.

Maria Antonina
@Transport dla MB Recycling.

DPJ?

Kordian Zauski

MB RECYCLING to jedna wielka kompromitacja. Kierowników więcej niż psów, a jeden głupszy od drugiego. Największym nieudacznikiem jest NIJAKI Karol K.! Oszust i cwaniak z kompetencjami babci klozetowej. Nic od niego nie zależy, jest jedynie przedłużeniem kciuka Jakuba B. Na oddziałach (usunięte przez administratora) bo osób decyzyjnych jest więcej niż wykonujących. Na sortowniach nie chcą już pracować ani więźniowie, ani Ukraińcy. Pracownicy co miesiąc prowadzą walkę o terminowe wypłaty, albo zaległe należności typu, fv za paliwo albo warsztaty, bo flota to szprot, którym strach na drogę wyjeżdżać. Można było by się wiele rozpisywać np.na temat poszanowania pracownika, jego pracy i organizacji pracy, ale ludzie z kadry są tak przesiąknięci bylejakościa, że zostawię to pod osąd tych, którzy przez chwilę zobaczyli i posmakowali tego kieleckiego syfu. Kto chce mieć spokojną głowę, bez ciągłego i meczącego kontaktu z idiotami najwyższego sortu, odradzam współpracę z nimi.

Dupa.

Witam państwa. Jestem mocno wzburzony opiniami na temat firmy pana H.B jako były pracownik tej firmy miałem zaszczyt w niej pracować jako kierowca bundeswery 16 miesięcy i złego słowa powiedzieć o nich nie dam. Byłem traktowany z należytym szacunkiem dla murzyna. Mogłem sobie spokojnie pracować po 13 a i 14 godzin dziennie . No umówmy się proszę państwa takich możliwości rozwoju skoliozy kręgosłupa nie dostaniecie w żadnej innej firmie. Z rewelacji których miałem szczęście doznać to zmiana koloru skóry z białej na czarną. Nawet otrzymałem godziwy przydomek biały murzyn. Wszyscy kierowcy którzy przewinąć się przez tę firmę bo to nie uniknione będą zachwyceni jakością pracy. Świetnie zgrana logistyka. Bez najmniejszej skazy. Każdy problem rozwiązywany na bieżąco przez wysoko kwalifikowana kadrę kierownicza. Przyjemna atmosfera. Całkiem bez stresu. Oooooo wszelkiej naprawy aut od ręki . Nowoczesna niemiecka flota aut. Bardzo logicznie ustalony kierunek tras. Wysxystko plynnie po drodze. Np Gniezno,przemysł .Szczecin. to jest myślenie a nie jak winnych firmach. Kasa zawsze tego samego dnia jak co miesiąc. Nagminne podwyżki. Nagrody.szkolenia wszystko czego dusza zapragnie. Jeden maleńki minus. Nie pożyczaj piedziedzy kierownikowi..... Są niewielkie problemy z odzyskaniem ich. Ale ja go rozumiem. Rodzina dzieci kredyt we frankach. Aaaaaa niech ma. Chciałem serdecznie podziękować za zwolnienie mnie z dnia na dzień bez przyczyny. Ale ja się cieszę szczęściem innych. Samolubnym było by nie dać innym baranom popracować w tej firmie. Na szczęście z jak że hojnych wynagrodzeń żyje szczęśliwie do dziś. Miło wspominam cudowna współpracę w waszej firmie i błagam chociaż kartkę na święta wyślijcie. Kocham całą kadrę zarządzająca i obiecuje że nigdy o was nie zapomnę

Dupa

Dziwie sie opunio dawca.To cudowna firma. Ktora przede wszystkim szanyje swoich pracownikow.zrozumialem to tuz zaraz po bonach towarowych do lidla na swieta. Bartek to kochany czlowiek i taki wyrozumialy. Skarb wrecz!!!!!!!!!!????????????? I dobre slowo powie i nowe opony kupi Bog nie czlowiek .Slawmy go ponad niebiosa.dzieki Ci o Panie

Zostaw merytoryczną opinię o MB Recycling Sp. z o.o. - Piekoszów

• Jak się pracuje w MB Recycling Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy MB Recycling Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

MB Recycling Sp. z o.o.
2.1/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Czarnowska 56
    26-065 Piekoszów