Opinie o BPO-TEAM business process outsourcing w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy BPO-TEAM business process outsourcing. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BPO-TEAM business process outsourcing na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BPO-TEAM business process outsourcing w Wrocław

RT5642

Najpierw, na zachętę na (gambę) BPO-TEAM ustala jakąś tam stawkę na godzinę, co dziwne, zapewniając przy tym, że wystarczy im podać liczbę przepracowanych godzin i się w ten sposób rozliczą. Po czym, już przy zawieraniu umowy dowiadujemy się, że nie, że wygodniej ryczałtowo za dzieło (przy okazji wzrasta zakres prac) i według ich najlepszych chęci i fachowych algorytmów kosztorysowych stawka wynosi 18 zł/h netto. Wg. wstępnych ustaleń wychodziło by 24,50. Trzeba wszystko uzgadniać; sposób rozliczenia stawkę i zakres pracy na podpisanym papierze, zanim się weźmie za robotę, bo potem jest już tylko bardzo niemiło, całą uprzejmą współpracę szlag trafia, natomiast stajesz się dla BPO-TEAM (sorry za wyrażenie) gnojem. Zorientowawszy się o co tu idzie szybko odpuściłem. W moim przypadku oferta dotyczyła uszczelnienia elementów konstrukcyjnych szklanego dachu w uciążliwych warunkach m in. na wysokości. Nie dają gwarancji, i słusznie, że szyby na zadaszeniu wytrzymają twój ciężar, więc zalecają pracować jakoś tak, korzystając z 7 cm szer. elementów konstrukcyjnych dachu, na których właśnie ma się tę pracę wykonać. Tego typu szyby są bardzo mocne ale nikt rozsądny chyba nie powierzy swojego życia/zdrowia w ręce ich "nieistniejącego" podobno już producenta. Z takich powierzchni można korzystać TYLKO kiedy jest atest, właściwy z nim montaż i eksploatacja. Zajęcie w godzinach zanim słońce rozgrzeje miejsce pracy pow. 50 stopni. Potem staje się to niemożliwe choćby z technologicznego powodu. Dodam przy tym, że wykonanie takiej pracy w warunkach komfortowych wyceniane jest na ok 20-25 zł za metr bieżący. W tym przypadku wychodzi 3,5 zł. :) Reasumując: ok 112 godzin (wg mojej wyceny) do spędzenia na szklanym, rozgrzanym dachu, zanim słońce... czyli w godz. 5:00-10:30 wcześniej jest ciemno, potem piekło do zmroku. Praca na wysokości, bez zabezpieczeń (lub we własnym zakresie - ale wtedy mamy do czynienia ze zleceniem wysokościowym). Do zgarnięcia 2050 zł netto um. o dzieło - sporo jeśli znajdzie się mistrz który - wyczyści z błota i liści, odtłuści i nałoży silikon na prawie 600 mb konstrukcji w krótszym czasie (m. in. wąskie słabo dostępne szpary). 600 m długości to tak dla zobrazowania jest tyle, że niejedna wioska jest krótsza, 20 razy wys. 10 piętrowego wieżowca, 6 min żwawego marszu i w opisanym przypadku ok. 100 tub silikonu do wyciśnięcia. Ewentualnie można, jak ktoś potrafi, odpierniczyć fuchę w kilkanaście godzin, ale to tylko dla turbo-fachowców. Stawki usług wysokościowych kształtują się od 80 do 200 zł za godzinę. Mimo to silikonowanie przy tak dużym zleceniu można by za 8,-10,-/mb zrobić ale jest jeszcze czyszczenie zabierające więcej czasu niż silikon, a chcą płacić 1/3 tego co za sam silikon. Nie polecam. Niekompetencja w zakresie przedmiotu zlecenia, nieuczciwość w rozmowach i na koniec kompletny brak kultury. Moim zdaniem łowcy frajerów. Polecam natomiast 15 zł/godz spaceru z psem, ale to już nie z BPO-TEAM.

Zostaw merytoryczną opinię o BPO-TEAM business process outsourcing - Wrocław

BPO-TEAM business process outsourcing