Opinie o Accenture Technology w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Accenture Technology. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Accenture Technology o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Accenture Technology w Łódź

TechMajster

Najgorszą rekrutacja w jakiej kiedykolwiek brałem udział. Późnym popołudniem na dzień przed rozmową na Teams dostałem info, że bezwzględnie wymagana jest kamerka po czym na samym spotkaniu włączoną kamerkę miałem tylko ja. Na wszystkie pytania z mojej strony istniała tylko jedna odpowiedź - "to zależy". Nie dowiedziałem się absolutnie nic. Za sprawy techniczne na rozmowie odpowiadał człowiek, który według LinkedIn miał 2 lata doświadczenia a tytułował się seniorem :) Myślę, że trochę to mówi o tym jaki jest tam średni poziom doświadczenia wśród pracowników co jasno pokazuje, że raczej niczego się tam nie nauczysz jeśli już coś umiesz. Generalnie moja opinia - na podstawie tego jak przebiegała rekrutacja - nie jest najlepsza.

He
@Dokurobej

Mowi, że to, że w nazwie stanowiska jest słowo senior, nie znaczy, że pracownik jest seniorem. I odwrotnie - jak jest za długa kolejka do awansu a za mało miejsc, to możesz być seniorem na stanowisku regulara przez lata, jak nie ruszysz tyłka i nie zmienisz firmy.

Student

Długo się zastanawiałam nad dodaniem opinii - od ukończenia praktyk minęło mi już trochę, jednak... Co wspominam z tego stażu? Beznadziejnego scrum mastera (zero realnej pomocy, zero dostępów, doszło do sytuacji gdzie w trakcie feedbacku zostało mi zarzucone że nie zgłaszam się do zadań - ciężko, żebym się do nich zgłaszała, skoro widzę je przez 15 minut daily, bo nie mam dostępów). Jako praktykant zostałam po prostu pozostawiona sama sobie - teraz myślę, że zespół był nieprzygotowany na taką osobę, nie wiedzieli co ze mną zrobić przez pierwszy miesiąc, a później zarzucili mnie zadaniami z którymi nie wiedziałam jak sobie poradzić, ani nie było nawet kogo się zapytać o jakąkolwiek wskazówkę. Dodatkowo trafiłam na stosunkowo nową technologię, więc ciężko było znaleźć cokolwiek sensownego samemu. Jedyne co miło wspominam to klienta i testerów. Niemniej, to doświadczenie sprawiło że zupełnie porzuciłam myślenie o pracy jako programista. Zanim ktoś zarzuci że no, najwyraźniej się nie nadawałam - nadal pracuje w branży IT, więc widzę jak są traktowani nowi, świeży programiści i zupełnie nie są pozostawiani samym sobie, jak to miało miejsce w moim przypadku w Accenture.

Accenturozaur !
@Student

Dokładnie tam tak jest radź sobie sam, nieraz ktoś coś podpowie ale generalnie to nie są zbyt chetni do pomagania (nie mają czasu) swoje zadania muszą realizować no wiadomo. No bo niby jaki by mieli interes w tym żeby oprócz swoich zadań poświęcać jeszcze czas na innych ? Nie są to proste tematy i często jest to trudno samemu ogarnąć.

Gemon

Czy biuro oferuje owoce, napoje, przekąski czy jedynie kawę i herbatę?

@Goofy

Pracownicy warszawscy mają dużo wyższe wynagrodzenia od łódzkich. Na tych samych stanowiskach.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 55 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Accenture Technology odbywa się w siedzibie firmy?

Czy w polskim Accenture zdarzają się zwolnienia?

Gemon

Czy biuro oferuje owoce, napoje, przekąski czy jedynie kawę i herbatę?

Co
@Gemon

Masaże, soki wyciskane z owoców prosto z drzewa rosnącego w pobliskim sadzie a dodatkowo dwa razy w tygodniu sushi…

Skippy
@Co

Nabijasz się, a faktycznie czasem mamy organizowane masaże i świeże soki. Zdarzają się też drożdżówki, lody czy pizza. Owoce często są dostępne w naszych kuchniach.

Goofy Nowy wpis
@Skippy

Czym różni się standard łódzki od warszawskiego?

Nick Nowy wpis
@Goofy

Czy w Accenture Technology zatrudniani są obcokrajowcy?

Wybujany student

Zastanów się czy ty nie jesteś żałosny, że Ci nie odpowiedzieli. Polecam trochę pokory.

Tester manualny

Rekrutacja w Katowicach, ale stanowisko zarządzane z Łodzi. 1. Bardzo sprawny kontakt z HR - rzeczowa rozmowa i szybkie umówienie spotkania. 2. Profesjonalna osoba rekrutująca podczas 1,5 h rozmowy technicznej w biurze. Pomoc w przypadku problemów. Pozytywne nastawienie do kandydata. Wysokie umiejętności miękkie rekrutera. 3. Bardzo szybka odpowiedź odnośnie decyzji. Bardzo pozytywne wrażenie stąd chęć oceny na portalu :)

- Ogólne otwarte, możliwość rozwinięcia. - Techniczne proste przy dużej dozie empatii w przypadku stresu

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
smiesznafiremka

ciezko opowiedziec cos wiecej o firmie, gdy nawet nie dostalem feedbacku ws. mojej rekrutacji xdd

niepolecam

zlozylem cv na praktyki jakis czas temu, do tej pory brak kontaktu, mimo ze nawet do nich pisalem, bez komentarza, zalosni ludzie z hr

Jaka jest kultura pracy w Accenture Technology?

Odp.

Zdalna, hierarchiczna, biurokratyczna. Jeśli chodzi np. o nadgodziny, to dużo zależy od projektu

Student

Sissi
@Student

W Accenture potęgą są maile. Zgłaszać trzeba, że czegoś potrzebujesz, np. passów, pomocy z zadaniami i wtedy magicznie zaczynają działać, bo wiedzą, że został ślad w skrzynce. Inne formy kontaktu mogą być negowane, ale brak odpowiedzi na maila == kłopoty dla odbiorców wiadomości, szczególnie jak się potem przekaże maila menadżerom.

Accenturozaur !

TechMajster

Lol
@TechMajster

Seniorem jest, żeby mogli mu zapłacić więcej niż pięć tysięcy na rękę. Tak działają widełki w korpo - sprzężone z levelami, więc często nie oddają faktycznego seniority.

Dokurobej
@Lol

Mówisz, że widełki w accenture zakładają "powyżej 5 tyś na rękę" dla seniora? Nie dość, że to typowe korpo uprawiające body leasing to jeszcze płacą naprawdę żałośnie.

He
@Dokurobej

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Accenture Technology?

Odpowiedź

W tej firmie dużo zależy od działu i od projektu. Np. atmosferę w moim dziale i na spotkaniach ogólnofirmowych odbieram pozytywnie, ale atmosfera w moim projekcie i ogólnie u klienta jest bardzo stresująca

Odp

W naszym dziale była fajna atmosfera, dopóki ludzie nie zorientowali się, że muszą rywalizować o sloty awansowe z kolegami z działu

@Odp

Bystry dział w takim razie, że potrzebowali czasu żeby się zorientować. A za zdziwienie tym faktem plus 100 do naiwności dla każdego.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Accenture Technology?

Odp

Po roku na czas nieokreślony

Czy rozmowa rekrutacyjna w Accenture Technology odbywa się również w języku angielskim?

Tak

Robert

Nawet nie myślcie ze na stażu będą was uczyć programowania. 12h zmiany, 365 roku bez przerw, ok. 3k netto. Smiech nie pieniadze. Staż tylko z nazwy a po prostu szukaja taniej sily roboczej. Rozmowa o staż trwa uwaga 1h i w tym czasie szukaja wszelkich sposobow zeby odrzucic kandytata. 0 entuzjazmu na rozmowie a dopytywanie o jezyk to jakis smiech. Rekruter gorzej mówi od osób z native w CV a zadaje pytania na które sam pewnie miałby problem odpowiedzieć płynnie. Nie polecam. Pytania techniczne, logiczne, weryfikacja jezyków 20 minut. To wszystko za 3k netto i 12h zmiany dziennie.

Bernardyn

Dzień dobry Jak nazywa się były szef Accenture ?

Babi

Wiecie może ile zarabia się na stanowisku PMO?

Urbanista

Wiecie może Państwo ile zarabia się na stanowisku PMO w Acceanture?

MamaMia

Nie wystarczy raz w roku wrzucić 10 zł do puszki "szlachetna paczka" żeby firma była dobrze postrzegana. Zło pleni się wszędzie trzeba się mu przeciwstawić. Niektóre "rzeczy" są złe i muszą być zakazane. Szczęście można odnaleźć tylko w miłości do innych ludzi a nie w materialiźmie pędzie do zdobywania majątku którego potem i tak nie ma komu zostawić bo z egoizmu woleliśmy żyć sami chociaż nie jesteśmy przeznaczeni do życia w pojedynkę. Pani Ma. tak poród jest bolesny ale to jedyny sposób dla Kobiety żeby była szczęśliwa i jej życie wypełniło się i miało sens. Jak słuchałem gadania że ciężko wstać o 8 rano to mnie skręcało dosłownie, ja jak była potrzeba to stawałem po 3 w nocy i bez marudzenia ! Jak doświadczycie zła do docenicie dobro, kościół jest dobrem, jego nauka jest dobrem. Wszystko jest tymczasowe, nasze życie a nawet świat w którym żyjemy też. Egoizm i hedonizm niszczy, wyrzeczenie się go jest warunkiem do bycia szczęśliwym. Każdy żyje jak chce wiadomo ma takie prawo mamy wolną wolę ale nie znaczy że trzeba to zachwalać. Jeśli ktoś nie będzie dobrym człowiekiem to nie jest nic wart (jak np. Trzaskow.) chciażby mówił 7 językami itd. Po czynach go poznacie a nie po słowach, powiedzieć można wszystko. Uprzywilejowane muszą być normalne rodziny wychowujące dzieci a nie inne środowiska które nie wiadomo czemu wymagają dla siebie jakichś przywilejów. Każdemu należy się szacunek ale większość decyduje wiadomo taki system...

Michałco
@MamaMia

Co xD

XD
@MamaMia

stary znowu nie wziął leków i się dorwał do kompa

Czy w Accenture Technology występują paczki/bony świąteczne?

Odpowiedź

Tak, na Święta było dodatkowe doładowanie do platformy benefitowej

k

Tak, można poszukać ogłoszeń o staż/praktyki w internecie

k

Obecnie jest to utrudnione przez pandemię, dlatego wszystkie spotkania integracyjne są "nieoficjalne", ale poza pandemią często były organizowane różne fajne imprezy.

Zostaw merytoryczną opinię o Accenture Technology - Łódź

• Jak się pracuje w Accenture Technology?

Zobacz opinie na temat firmy Accenture Technology tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 16.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Accenture Technology?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Accenture Technology?

Kandydaci do pracy w Accenture Technology napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Accenture Technology