Gabinet Okulistyczny Optomed Piotr i Joanna Jaworscy

Katowice

Opinie o Gabinet Okulistyczny Optomed Piotr i Joanna Jaworscy

anonim 2011-11-15 21:33:02
Gabinet w którym nie szanuje się pracowników albo nawet gorzej ..pracownika ma się za nic. Wypłaty jak się chcę kiedy się chcę i ile się chcę żadnych zasad i reguł. Kontrola PIP ujawniła liczne niedociągnięcia. Jeśli ktoś chciałby się pokusić o pracę w tej przychodni to Odradzam!!!!!
Pacjent 2016-01-18 11:00:29
Witam,

Byłem pacjentem OPTOMEDU- w Chorzowie. Co do fachowości okulistów- nie chcę się wypowiadać - aczkolwiek moim zdaniem ich fachowość nie wykracza poza standardy w tej branży medycznej. Bardzo mi się jednak nie podobało, jak lekarka w mojej obecności potraktowała pomoc medyczną ( moim zdaniem nie mając do tego podstaw) - używając słów , op. cit: " jak się komuś nie podoba...". Skoro mnie w tym momencie zrobiło się głupio- to jak mogła się czuć pracownica? Sytuacja, którą opisuje miała miejsce w Chorzowie. Natomiast w Katowicach byłem świadkiem, jak starsza Pani ze skierowaniem z NFOZ prosiła się o wykonanie terminowej operacji - żal mi się zrobiło owej Pani. Wnioski z tych 2-ch sytuacji wyciągnąłem. Od tych, którzy składali przysięgę Hipokratesa powinno się oczekiwać czegoś innego- powtarzam: " powinno się ".... Może się mylę, a może nie jest tak wszędzie ?
Zostaw swoją opinię o Gabinet Okulistyczny Optomed Piotr i Joanna Jaworscy - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gabinet Okulistyczny Optomed Piotr i Joanna Jaworscy