Opinie o ZMK KAZIMIERUK w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ZMK KAZIMIERUK. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ZMK KAZIMIERUK o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ZMK KAZIMIERUK w Poznań

kondzik

Mi ta praca odpowiada. To dobry pracodawca i jakoś nie mam do nich pretensji o nic, bo nie ma do tego podstaw. Stawka jest w porządku i pracuje się w zespole przyjemnie.

Miłek

Współpraca z tą firmą układa mi się naprawdę świetnie. Nigdy do niczego nie mogłem się przyczepić. Terminowość, rzetelność, profesjonalizm to zdecydowanie cechy, którymi się kierują.

Artur

Dobre warunki współpracy. Jak do tej pory dają radę i nie ma problemów żeby się w każdej kwestii dogadać. Jakościowo na pewno jedni z lepszych.

Remo

Dobrze wspominam pracę tutaj. Dobra kasa, ludzie tez spoko.

Operator Cnc

Na początku bałem się, że z moim średnim doświadczeniem nie dam rady..moje obawy okazały się niepotrzebne, bo rozmowa przebiegła bezproblemowo.. zaproponowano mi dobre warunki i myślę, że będzie ok z tego co mówili inni pracownicy

czy zaproponowane warunki będą dla mnie dobre

Czakor

Spoko robota, spędziłem tam 3 lata i to był dobry czas

Polecam. Jestem klientem od wielu lat i jak najbardziej jestem zadowolony.

Waldek

Współpracowałem z nimi i mogę polecić.

Azek

Profesjonaliści w każdym calu. Polecam!

Forti

Jest ok. Od początku jak pracuję jest dobrze, ludzie normalni, spin większych nie ma. Robi się swoje, płacą na czas.

Bero

Bardzo dobra firma do współpracy. Wszystko czego potrzeba jest w jednym miejscu.

Kolba

Każdy ma swoje zdanie więc myślę, że najlepiej samemu sprawdzić. U mnie się sprawdzili.

Klodi

Cieszę się że na nich trafiłem. Dają dobrą robotę, nie ma na co narzekać.

Darek

Robota zrobiona perfekcyjnie, bez żadnych pomyłek i poprawek.

Klient

U mnie współpraca ok, nie ma żadnych problemów. Wyrabiają się z wszystkim

reset

Wydaje mi się że najlepsi jakościowo w tej chwili, jeśli chodzi o tę branżę

Dobra firma do współpracy

Czesc jestem zainteresowany praca, jak mogę sie z wami skontaktować? Czy przez strone czy jakos inaczej?

hmm
@Paweł

chyba na stronie wszystkie dane są więc pewnie tak najlepiej, przynajmniej ja tak zmaierzam zrobic

Darek

Współpracuje kilka miesięcy i żadnych problemów mi z niczym nie robili.

Boxx

Dobra firma do współpracy

Jest sporo pozytywów jak widzę. Ogólnie jak oceniacie pracę? Możecie powiedzieć coś więcej? Czy ktoś startował a jednak się nie dostał albo za drugim czy trzecim razem? Jak wygląda sytuacja z kasą? Są nadgodziny?

Veez
@Marek

Każdy ma swoje zdanie więc myślę, że najlepiej samemu wypróbować pracy w takiej branży. Mi tam pasuje, bo zarówno system pracy jak i wynagrodzenie w pełni mi odpowiada.

Zostaw merytoryczną opinię o ZMK KAZIMIERUK - Poznań

• Jak się pracuje w ZMK KAZIMIERUK?

Zobacz opinie na temat firmy ZMK KAZIMIERUK tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 184.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZMK KAZIMIERUK?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 159, z czego 124 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 22 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZMK KAZIMIERUK?

Kandydaci do pracy w ZMK KAZIMIERUK napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ZMK KAZIMIERUK
3.3/5 Na podstawie 599 ocen.
  • Poznańska 8
    62-080 Poznań