Nowe zasady dotyczące cookies

Jesteś pracodawcą?
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o Thule

Pracowałeś w firmie Thule i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Marek K. - 2011-11-15 16:59:11 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Praca super, ale kiedy ruszymy z kopyta?...
zdjecie uzytkownika
takie nic - 2016-02-26 16:41:32 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
pracuje od niedawna, praca mi sie podoba, natomiast współpracownice zachowują się jak takie kwoki w swoim gnieździe. Na zadawane pytania nie odpowiadają, traktują nowe pracownice jak powietrze, odsuwają od siebie na każdym kroku, krzyczą, usmiechają się do siebie znacząco, gdy chcemy porozmawiać to udają, że nie słyszą, ZERO WSPÓŁPRACY, POMOCY, co to ma być.Mobbing!Swiata nie naprawicie, oj baby baby

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie Thule!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Thule

Twoj email:
Wiadomość: