logo expolinia

expolinia

Poznań

Opinie o expolinia

michal 2009-08-23 08:40:16
Panie Szymonie, to wszystko prawda. Jak Pan wytrzymał 3 miesiące?
Lepsza jest praca w kamieniołomach! Tam jest szansa, że bedą szanować człowieka.
teresa 2010-09-14 10:13:58
prosze napisac o co chodzi z ta praca w EXPOLINIA u [usunięte przez moderatora]
Ramas 2016-01-11 18:53:54
no cóż widać ze prawda w oczy kole skoro ktoś pousuwał opinie ,które były nie wygodne dla firmy . No nic pokażą się następne ..... i nikt ani nic tego nie zmieni. Mogę powiedzieć jedno , iż firma ta ma problemy chyba z kasą bo płatności kuleją i to bardzo mocno.
Michał 2016-07-08 09:31:32
Witam.Długo zastanawiałem się czy coś napisać.
Pracowałem w firmie 2 lata. Zawsze można liczyć na wiedze szefostwa ,kolegów z pracy,czy ekip montażowych.(k0palnia wiedzy i doświadczenia )Sama praca bardzo ciekawa, każdy projekt inny (tylko materiały te same ^^). Jest presja, ale takie są targi :) Czasem dostanie się opieprz - czasem obu stronom puszczają nerwy, ale suma summarum nikt nikogo nie zwalnia zdania na dzień. Zawsze starałem się spojrzeć z drugiej strony (jak coś zepsułem ile to kosztowało i jakbym zareagował jakby to ktoś mi tak nabroił ^^).
pozdrawiam ekipę
Zostaw swoją opinię o expolinia - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie expolinia