K.P.R.D.

Kielce

Opinie o K.P.R.D.

bolec 2010-06-09 22:54:58
Jest to najgorsza firma drogowa w jakiej pracowałem.
Zarobki są bardzo niskie,a pracuje się po 300 godzin.
Zakładają GPS-y i lokalizatory a ludziom płacą 1200-1300zł.
Kameleon 2010-06-22 13:59:09
Co Ty piexxxxx zależy czy mówisz o biurze czy o prac. wykonawczych, w biurze totalna sielanka. Zarobki bardzo dobre.
Dragon 2010-06-22 14:01:50
z tym że 1200-1300 to wychodzi za nadgodziny, nie pogrążaj się. Nie uprawiaj tutaj czarnego PR-u
zasysacz 2011-01-04 20:00:41
co ty piedxxxxxlisz na lesnej była pelna kultura
księciuniu 2012-07-24 09:30:33
Co ty pieprzysz nie mamy tu źle może i płacą c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] owo ale się nie narobimy. A te kierowniki może i nie najlepsze ale mogły by być gorsze.
Żbynio się nie czepiają. (usunięte przez administratora)Chyba kolego już długo tu nie pracujesz bo się sporo zmieniło. (usunięte przez administratora)
rik 2014-12-13 16:26:19
Dziadostwo zarobki fatalne a majstrzy tępy jak buc
as 2015-08-13 09:28:02
Najgorsza firma na świecie, w 2015r płacą 9,7zł brutto na godzinę, co nie jest zgodne z prawem, bo najniższa krajowa jest większa. Obchodzą to wykazując, że twoje ciężko wyrobione nadgodziny to premia, którą ci dają, a premia wlicza się do najniższej krajowej. Nadgodzin też wszystkich nie płacą, jak to powiedział jeden z dyrektorów nie ma co robić sensacji o kilka godz. Robią ludzi w ch, pan dyrektor każe przyjść w sobotę bo terminy gonią, a później przy wypłacie pani dyrektor udaje głupią i mówi, kto wam kazał pracować w sobotę i nie chce zapłacić.
duch 2015-08-19 19:05:29
ta firma żeruje jak pasożyt na zwykłych ludziach którzy są zmuszeni tam pracować
Mur 2015-10-02 21:14:01
Kprd zatrudnia 90% ludzi na umowy sezonowe wyciskając z nich ile tylko się da w sezonie a w grudniu daje kopa w d...i niech się martwią i zdychają z głodu.Największe oszczędności mają na zwykłych pracownikach dlatego że płacą 9.60 na godz.Nikomu nie polecam tej firmy z uwagi na bardzo niskie zarobki
as 2015-10-03 15:34:49
Umowa o pracę kolego, więc najniższa obowiązuje.
as 2015-10-03 15:38:11
Mur pisze prawdę, a są to zarobki brutto. Umowy na stałe mają tylko starzy pracownicy, którym nie dużo brakuje do emerytury, resztę przyjmują tylko na sezon i kop w d w grudniu.
Mur 2015-10-03 17:12:45
Wszystkie kwoty o jakich mowa to kwoty brutto więc jeżeli masz 9.70 na godz to kwota do ręki wynosi 6.88 więc stawka głodowa.Nadmienie również że niektórzy pracownicy od 7 lat nie mieli podwyżki a temat ten jest wogóle nie ruszany iszeroko omijany.Kilkanaście osób pracuje na stałe ,reszta nie ma na to żadnej szansy kierownictwo chyba myśli że są to ludzie drugiej kategorii więc ni ma tematu
Klaus 2015-10-04 13:01:43
Pracowałem w tej firmie żeby dostać 1800zl trzeba pracować od rana do wieczora i wszystkie soboty omijajcie tę firmę z dala
Kudej 2015-10-11 13:35:30
Jedno wielkie oszustwo najpierw karzą przyjść w niedziele obiecują kasę a jak przychodzi do wypłaty to nie płacą bo było za dużo ludzi. Nie przychodźcie w niedziele bo na pewno was oszukają mimo tego że i tak nie płacą za wszystkie godziny.
jaro 2016-03-10 13:17:50
Tak doświadczenie łapie i uczy się od dyrekcji jak pracowników wykorzystać i oszukać. To podstawa w tej firmie.
bubu81 2016-05-09 09:00:44
Firma kiepska ! Zarobki bardzo niskie! Pracuje bo nie mam wyjścia za minimalną!
Za dojazd na budowę i powrót nie płacą! Budowy oddalone od Kielc, tracisz dziennie minimum 2 godziny. Na dodatek Firma jest w bardzo złej sytuacji i tylko patrzeć jak padnie na dniach !!! Trzymajcie się z daleka!
Mati 2016-05-14 19:36:47
To co pisze bubu to prawda pracuje tam wiele lat ale to co się tam dzieje teraz to przechodzi ludzkie pojęcie.Wszystkie budowy stoją nikt nie pracuje tylko kilka osób utrzymuje te firmę wiec nie ma się co dziwić że prawdopodobnie upadnie widocznie prezesowi juz nie zależy. Szkoda ludzi bo nie wiedzą co robić dalej bo jak się zwolnia sami to nie dostaną odprawy jest to oczywisty brak szacunku ze strony pracodawcy.
ap@ 2016-06-22 08:36:56
KPRD kiedyś lepiej funkcjonowało. Było dużo roboty i zazwyczaj rąk do pracy brakowało a teraz nie mogą przetargu wygrać. Ludzie pracują faktycznie bardzo długo i kokosów nie zarabiają, ale teraz w każdej drogowej firmie jest lipa. Z roku na rok jest tam coraz gorzej, zarobki od 5 lat nic nie poszły w góre. Wszyscy dużo obiecują a jak przyjdzie do płacenia to wszyscy udają że nie było tematu... porażka
Rav 2016-07-03 17:48:02
skanska wszystkich kosi.
mt 2016-08-03 20:42:43
ch [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i kamieni kupa, omijać... nadęte towarzystwo, sami niech sobie zapieprzają za tak marne pieniądze. Prezesik stracił kontakt z rzeczywistością, kultury może niech się nauczy. Od ziemi to on nie odrósł, ale Napelon z niego żaden
fin 2016-08-14 16:06:48
nie wyplacili pieniedzy za lipiec to czyste zlodziejstwo mam rachunki do zaplacenia a tu nie ma wyplaty totalna porazka ta firma upadnie na bank
fin 2016-08-16 15:13:01
ano mozliwe poniewaz ludzie czekaja az racza wyplacic i maja nadzieje ze wyplata wplynie takiego dziadostwa jak wtym roku to nie widzialem w tej firmie a pracuje tam 10 lat
fin 2016-08-16 15:13:41
operator drogowy 2016-08-23 08:12:29
23 wypłaty jeszcze nie ma. Jaja sobie z pracowników robią . Dzieciak nie ma butów do szkoły ziewspomne o wyprawce irachunkach, a bank sie jusz o rate upomina , a " Napoleon" ma pracowników w "du...e". Kprd padnie .
wqe 2016-08-23 08:24:05
Pewnie, że ceny sa całkiem niezłe, ale wiadomo czy wypłata jest terminowa? Z góry dziękuję za odpowiedź
Zostaw swoją opinię o K.P.R.D. - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie K.P.R.D.