Opinie o Instytut Arcana w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Instytut Arcana. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Instytut Arcana na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Instytut Arcana w Kraków

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Instytut Arcana?

ankana Nowy wpis

Na jakie zarobki można liczyć w dziale Pharmacovigilance jako specjalista ds. bezpieczeństwa farmakoterapii?

Wiki Nowy wpis

Może podpowie ktoś czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje i jakie są szanse na prace bo słyszałam bardzo dobre opinie to może być ciężko?

Kamil

Byłoby fajnie, gdyby zamieścił ktoś informacje o atmosferze i zarobkach, może coś z socjalu coś macie?

Gość Nowy wpis
@Kamil

Atmosfera pracy dzięki ludziom super tutaj pracującym super. Dobre, nowe biuro. Z najnowszych dodatków: najwyższy pakiet ubezpieczenia zdrowotnego PZU oraz lekcje j. angielskiego z native spikerami.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Instytut Arcana spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
zoija

nigdy więcej tego instytuttu...

Czy Instytut Arcana ma ściśle ustalone godziny pracy?

Dział BD

Instytut Arcana ma ustalane indywidualnie godziny pracy, dostosowane do danego działu i potrzeb pracownika oraz jego wymiaru pracy. Najczęściej pojawiającymi wśród pracownikówę godzinami pracy są: 7:30 - 15:30, 8-16, 9-17.

Regina

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników biurowych?

Wojtek

Może nie każdemu odpowiada praca w firmie? To dobre miejsce do pracy, polecam.

Zofia

Pracuje w Arcana od ponad 2 lat. Podobno rzeczywiście za czasów poprzednich władz (przed 2013) nie pracowało się przyjemnie. W związku ze złymi opiniami długo się zastanawiałam czy w ogóle aplikować do nich. No i nie żałuje. Obecny Prezes jest bardzo w porządku. Firma w pełni respektuje wszystkie prawa pracownika, pracuje się spokojnie i dla ludzi z inicjatywą własną są duże możliwości rozwoju. Dużo ciekawych międzynarodowych projektów. Pensie są ok, do tego przyznawane są rożne premie. Mogę z pełną odpowiedzialnością polecić tę firmę.

@Zofia

Ja tu też pracuje i tęczę że

@Zofia

Ja tu też pracuję ( już 5 lat) ale na pewno nie ma tu żadnej Zosi..

Edyta

@zainteresowana, niestety nie widziałam żadnych ogłoszeń w których napisana byłaby informacja o zarobkach, być może tylko na rozmowie kwalifikacyjnej podają takie informacje? Może wśród uczestników forum są osoby które były na rozmowie i wiedzą coś więcej na temat umowy?

Odpowiadająca
@Edyta

Wszystko zależy od działu w którym pracujesz oraz twego doświadczenia i stażu pracy. Widełki bywały (nie wiem jak teraz) różne, od 1800 do ponad 3000 na rękę, za niekierownicze stanowisko. Oprócz pensji istnieje jeszcze system premiowy.

zainteresowana

czy firma zatrudnia na część etatu? na przykład na pół?

zainteresowana

czy firma zatrudnia na część etatu? na przykład na pół?

stasiek

no tak, firma to członek międzynarodowego konsorcjum LA-SER ANALYTICA i wydaje mi się, że można u nich zarobic całkiem niexłe stawki, nie wiem co prawda ile jest teraz wolnych wakatów, ale na pewno spokojnie da rade tutaj popracować.

Agnieszka

Widziałam, że na ich stronie (usunięte przez administratora)pojawiły się następne ogłoszenia o pracę na Specjalistę ds. Farmakoekonomicznych i Specjalistę ds. Klinicznych, w takim razie może warto tam aplikować... A nawiązując do wpisu jodla, firma nie ma nic wspólnego z produkcją napoi energetycznych, wszystkie usługi są dokładnie opisane na stronie www.inar.pl

Power Ranger

Czy prowadzą aktualnie rekrutacje łatwo dowiedzieć się w internecie. Umowa na zastępstwo albo próbna, później na czas określony, później na nieokreślony. Zarobki na początek trochę wyższe od minimalnych. Przewidują benefity.

Power Ranger

Znam i ogólnie polecam, kokosów nie ma, ale są możliwości rozwoju.

jak sie nie podoba to sie zwolnijcie - proste

seta

(jeszcze) tu pracuję i niestety to wszystko powyżej to prawda. plusy to ciekawa praca i szkoła przetrwania (co jest dobre może dla początkujących)

Aneta

Pracowałam 2,5 roku w dziale analitycznym. Praca ciekawa, gorzej z perspektywami rozwoju. Pensje niskie, za to ludzie spoks:) Pozdrawiam drużynę ARCANA.

Zostaw merytoryczną opinię o Instytut Arcana - Kraków

• Jak się pracuje w Instytut Arcana?

Zobacz opinie na temat firmy Instytut Arcana tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Instytut Arcana
1.9/5 Na podstawie 80 ocen.
  • Płk. S. Dąbka 8
    30-732 Kraków