Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.

Lubzina

Opinie o Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.

anonim 2011-11-15 12:32:22
Przykro mi twierdzić pracowałem tam jakiś czas temu w dziale handlowym, po mimo podwyżki oraz wykonywania dobrze swoich obowiązków zostałem poprostu zwolniony. Powodem był poprostu inny punk widzenia z kierownikiem. A właściwie zwolnił mnie bo ratował swoją (usunięte przez moderatora) bo robił koszty a sam nie miał wyników i bilans był na minus, oczywiscie zwolnił pracownika i było dobrze. Firma to jedna wielka rodzinna w negatywnym znaczeniu zarobki niskie po mimo że obiecują cos innego. Przestrzegam.
anonim 2012-11-06 19:04:29
Firma rodzinna, w centrali brak fachowców, bo pracują same pociotki, nazwiska na różnych stanowiskach często się powtarzają. Pracuje się ciężko, gdyż twój przełożony ma niemalże władzę absolutną i nie znasz dnia ani godziny swojego zwolnienia z pracy z byle powodu. No chyba, że będziesz mu wchodził w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] sko po same uszy to wtedy śpisz spokojnie. Niby jesteś pracownikiem firmy a nie zapraszają cię na imprezy w centrali, bo jesteś na własnej działalności, czyli obcy. Jeździsz Yarisem-van, strasznie nie wygodnym, kierownica regulowana tylko w jednej płaszczyźnie, brak możliwości odsunięcia fotela dalej do tyłu, gdyż jest krata. Generalnie pomysł zakupu damskiego autka miejskiego dla handlowców, którzy głównie są mężczyznami i robią spore trasy to jakiś sen wariata. Nie dostajesz komputera ani mobilnego internetu, ale musisz używać poczty elektronicznej. Jest tyle niedociągnięć i przekrętów w tej firmie, że można by napisać książkę :)
AA 2012-12-01 09:36:16
Z tymi rodzinkami na stanowiskach to się zgadza. W każdym dziale zaczynając od magazynu gotowych po przez surowce, eksport :), laboratorium a kończąc na biurowcu.
nie z rodziny 2012-12-11 14:47:52
Pracowałem tam i widziałem jak działa selekcja kadr. Kto był spokrewniony z rodziną to zaraz awansował. Wywoływało to zdziwenie że to taki nimota a tu...
Jak ktoś "obcy" awansował to nie na długo, najczęściej do czasu wykonania trudnej pracy np. tworzenie od podstaw wydziału, magazynu, opracowania certyfikacji itp.
Później zwalniano go i "na gotowe" przychodził zawsze pociotek.
Ja też pracowałem w biurze dopóki nie znalazł się ktoś "z krewnych i znajomych" i trzeba było zrobic miejsce.
Nie polecam tam pracować, jeśli nie jesteś od kogos z władz firmy.

1 plus - wypłata w terminie.
Z. 2014-01-11 16:47:14
Po Ci maska na magazynie ? odzież ochronną dostajesz jak w każdej firmie, ustawa jest od tego.
Jeżeli chodzi o pensje to zależy jak dobrze znasz się z kierowniczką.
KIK 2014-07-15 10:55:33
zgadzam się awansuje się jeśli jest się z poza kręgu -na czas wykonania pracy trudnej, święte słowa, kadra zarządcza na najniższym możliwym poziomie, jak pracę wykonasz możesz odejść.
ciekawy janek 2015-02-16 14:41:35
witam, wie może ktoś jak tam teraz zatrudniają przedstawicieli? etat czy działalność i faktury w obie strony?
janek 2015-02-16 20:09:40
podbijam :-)
zorientowany 2015-02-25 14:58:16
biora tylko na wlasnej działalnosci, jak masz niski zus na nowej firmie to jakos wyjdziesz z kasa ale na niskim zus to jest okres nieskladkowy i nie liczy sie do stazu pracy i emerytury, zalozysz nowa firme a oni ci podziekuja po kilku miesiacach a niski zus ci ucieknie po dwoch latach i potem 5 lat czekania na nowy, takie zatrudnienie to pulapka emerytalna i jesli chcesz kiedys faktycznie wlasny biznes zalozyc!!!
Obserwator 2015-10-22 17:42:01
jAK,
A możesz podać szczegóły pracy u nich ,jaki jest podział terenu,jaki samochód itp.
janek 2015-11-18 22:48:37
może ktoś podać informacje ,ile wizyt dzien,jakie auto ,itp
r. 2015-11-21 11:32:03
Socjalny super,wyplata w terminie ...a glowne minusy to czy robisz czy nie robisz to i tak zly jestes,znajomosci i uklady decyduja o wszystkim...najgorzej teraz jest chyba na surowcach i w laboratorium...
pracowałem 2016-01-14 20:47:32
Co Ty polecasz, co Ty wiesz.Teraz biorą ludzi ze spożywki, z budowlanki już tam nikt nie pójdzie,a jak jesteś ze spożywki to wiadomo,tu niby zarobisz ciut więcej,troche mniej wizyt i do przodu.Ogólnie zawiłe umowy, że do końca nie wiesz ile masz podstawy, na niskim Zusie, jest jeszcze ok,ale potem... zapomnij.Premie i cele, średnie do wykonania, bo firma ciągle robi coś, co wkurza klientów i już nawet Ci najbardziej lojalni mają gula,więc jesteś takim chłopcem do bicia (lub dziewczyną,ale tych jak na lekarstwo).Nowi kierownicy, to już nie muszą być fachowcy z branży,ale tabelkowicze od kontrolingu.Auta: są jeszcze Roomstery 2-osobowe, kilka Fabii 5-osobowych, Roomstery 5-osobowe, no i teraz wchodzą w Rapidy osobówki,ale przewaga w zesłzym roku była 2-osobówek Roomsterów.Uzytkowanie prywatne, stawka za ca. 90 groszy, więc zapomnij o uzytkowaniu prywatnym, bo tanie to, to nie jest.
Full kontrola GPS, raz na pół roku mega trzepanie, wiec jak zataiłeś jakiś 1km, to faktura na 90 groszy przyjdzie (to najprawdziwsza prawda,sam takową widziałem).Jak zgubisz kołpak, też Ci to zafakturują.
Ostatnio trzęsienie ziemi, spotyka również i tych z biura, każdy każdemu gałąź podcina,wywalili w zeszłym roku sporo pewniaków.Kumoterstwo i zatrudnianie rodzinki na każdym kroku.Są tam i porządni ludzie, np. w dziale technologicznym (mega ukłon), aplikacja (też szacunek) i paru innych, ale ogólnie PH dla nich to mięso armatnie.Nie polecam... ps. średnia wizyt, tradycja było 8, nie wiem czy teraz nie jest 10, inwestycje było w zeszłym roku 6,5
Ciekawy 2016-02-27 13:10:49
Podbijam, ktoś coś wie?
norbi 2016-04-22 19:04:31
Firma robi fajne konkursy. Kto podpierdzieli kolege lub kierownika zostaje w pracy. :-)ostatnio paru kolesi nie zaliczylo konkursu i dostali nagrody pocieszenia ....bilet na pociag
stary wyjadacz 2016-04-22 19:21:24
syf, kiła i mogiła????
Jerry 2016-04-28 19:50:22
chyba Cie (usunięte przez administratora)- polecasz Śnieżkę? albo tam nie pracowałeś albo jesteś podstawiony lub z rodziny
H.WIE 2016-05-14 19:42:52
witam. ile tutaj mozna zarobic jako magazynier? bo wiem ze byly przyjecia i moj kuzyn sie tam przyjal i podobno zarabia 2500 netto. tylko jestem ciekaw za ile godzin hehe pozdrawiam
burok 2016-06-26 17:10:06
Polecacie pracę jako magazynier?
Serio trzeba nosi po 30kg farby lub kleje?
Ile ton ręcznie trzeba zebrać na paletę ktoś coś może powiedzieć więcej?
Filu 2016-11-25 13:24:45
Witam jaka jest srednia miesieczna pensja na magazynie w systemie 4-o brygadowym ?
Zostaw swoją opinię o Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A. - Lubzina
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.