Nord Logistic Sp. z o.o.

Gdynia

Opinie o Nord Logistic Sp. z o.o.

admin 2015-08-06 17:54
Znacie firmę Nord Logistic Sp. z o.o., pracodawcę lub pracowników? Każda firma ma swoje zalety i wady, podziel się z nami swoją opinią.
Justyna 2017-04-12 17:03
Zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. do firmy Nord Logistic Sp. z o.o. - Gdynia na stanowisko administracyjne. Tydzień przed datą rozmowy postanowiłam zrezygnować z rekrutacji na to stanowsiko, o czym niezwłocznie poinformowałam osobę, która się ze mnią w tej sprawie kontaktowała. Swoją decyzję poparłam argumentami, że wynagrodzenie w wysokości najniższej krajowej nie satysfakcjonuje mnie, jako osobę z wykształceniem wyższym oraz długoletnim doświadczeniem. W odpowiedzi otrzymałam:

"Witam. To szkoda bo z uwagi na Pani wyksztalcenie i kwalifikacje chcialem Pani zaproponowac zupelnie inne stanowisko w mojej firmie i oczywiscie za inne wynagrodzenie. "

Pytajac, czemu nie otrzymałam takiej informacji podczas rozmowy telefonicznej oraz czy moge prosić o szczegóły otrzymałąm odpowiedź:

"Najpierw chcialem sie z Pania spotkac i porozmawiac w cztery oczy a nie przez telefon. Coz. Oferta juz nieaktualna."

ABSURD. Bardzo żenujące zachowanie.
Nord Logistic 2017-05-30 09:07
Pani Justyno. Gdyby przeczytała Pani ogłoszenie jakie zamieściliśmy z należytym zrozumieniem to by Pani wiedziała na jakie stanowisko Pani aplikuje oraz za jakie wynagrodzenie, które było dokładnie określone w ogłoszeniu. Mamy różne stanowiska w firmie. Jeśli Pani nie odpowiadało stanowisko oraz wysokość uposażenia nie należało składać aplikacji. Ale skoro już ją Pani złożyła oraz umówiła się na spotkanie rekrutacyjne to należało się stawić na umówioną rozmowę. Wówczas mielibyśmy możliwość podyskutowania i moglibyśmy przedstawić Pani propozycję odpowiadającą Pani kompetencjom. Niestety zamiast stawić się na spotkaniu stać Panią było tylko na wysłanie SMS-a (bo zadzwonić pewnie było wstyd), że rezygnuje Pani z rekrutacji. I wszystko OK. Każdy ma prawo zmienić zdanie, ale dlaczego umieszczać w internecie taką niekorzystną opinię o naszej firmie ??? To raczej nie nasza wina, że Pani nie umie przeczytać ze zrozumieniem ogłoszenia, mimo wyższego wykształcenia jakim się Pani chełpi. Nie wiem na czym polegało nasze "żenujące zachowanie" ??? Może żenujące było to, że nie chcieliśmy z Panią za pomocą SMS-ów przedstawić warunków pracy ??? To by był dopiero ABSURD. ŻYCZĘ POWODZENIA NA KOLEJNYCH ROZMOWACH REKRUTACYJNYCH (O ILE SIĘ PANI NA NICH W OGÓLE POJAWI). Z poważaniem. Nord Logistic Sp. z o.o.
Zostaw swoją opinię o Nord Logistic Sp. z o.o. - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Nord Logistic Sp. z o.o.