Opinie o Aluprof S.A. w Bielsko-Biała

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Aluprof S.A.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Aluprof S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aluprof S.A. w Bielsko-Biała

Prawda

CAŁA PRAWDA O PRODUKCJI i nie tylko... Po lekturze tego co zostało tutaj napisane ostatnimi czasy i dalej wstecz muszę przyznać że każda negatywna opinia opisana na tym forum ma pokrycie w rzeczywistości. Zacznijmy od spraw bieżących. Zakaz palenia to w gruncie rzeczy temat zastępczy dla tego w jaki nieludzki sposób są traktowani pracownicy. Zrobili to specjalnie abyśmy nawzajem jeszcze bardziej wojowali między sobą, żeby poróżnić palących i niepalących i żebyśmy zapomnieli co w tym momencie jest najważniejsze. A najważniejszą sprawą są nasze zarobki (które w tym momencie są na poziomie najniższej krajowej) bo przecież po to pracujemy tam. Skąd ludzie mają mieć chęci do pracy skoro na koniec miesiąca okazuje się że wypłaty przychodzi 3 tysiące/3,5 tysiąca? Jedynym sposobem na polepszenie wypłaty jest zrobienie nadgodzin ale o to jest bardzo ciężko od roku ponieważ dodatkowe godziny są blokowane gdy tylko takie widzi misie ma kierownictwo. Nadgodziny "puszczane" są tylko gdy firma znajduje się w sytuacji podbramkowej i musowo musi to i to być zrobione. Następnym punktem jest to że, i to może wydawać się śmieszne ale pracować się poprostu nie opłaca. A dlaczego? A dlatego iż weź sobie cały miesiąc L4 a zobaczysz jakie wypłaty się dostaje za miganie się od pracy :) Jedynym rozwiązaniem może być poprawa lub innym sposób naliczania kwoty za nie chorowanie. W tym momencie za 3 miesiące przepracowanie bez chorobowego dostaje się kolosalne 300 zł brutto. W jaki sposób ma to zachęcić pracownika alby codziennie stawiał się do pracy? Przejdziemy dalej. Od jakiegoś czasu pracownikom odpowiedzialnym za produkcję( operatorzy maszyn, prowadzący i "brygadziści") dostają coraz więcej obowiązków. W każdej normalnej firmie przy takim procederze pracodawca by podniósł stawkę za wykonaną pracę. Tutaj jesteśmy w takiej sytuacji że tylko wymaga się od człowieka a dosłownie nic za to nie mamy. Pracownicy dbający o ciągłość produkcji niejednokrotnie mają stawkę bardzo podobną do zwykłego pracownika produkcyjnego lub zwykłego nipanimaju. Coś takiego nigdy nie powinno mieć miejsca ponieważ zwykły produkcyjny nie ma na sobie żadnej odpowiedzialności a osoby które muszą to wszystko ogarniać są karane za najmniejsze uchybienia nie raz nagany są wydawane nawet iż nie Ty popelniłeś błąd a zostaniesz ukarany za błąd kogoś innego. Przejde teraz do tych wszystkich śmiesznych mistrzów,koorodynatorów i kierowników. Na placach jednej ręki i to takiej niepełnosprawnej ręki w której brakuje dwóch placów można policzyć mistrzów którzy znają się na swojej robocie i z którymi można porozmawiać lub nawet poradzić się w sprawach produkcji. Każdy nowy mistrz który przyszedł z zewnątrz jest poprostu zwykłą zapachaj dziurą i wykazują się totalną niekompetecją. Na czele tych wszystkich "miszczów" jest człowiek odpowiedzialny za zagniatanie. Gościu pracuje tam chyba od 2 lat a nigdy nic nie załatwił dla swoich z działu, okłamuje pracowników, gdy z nim coś zalatwiasz potrafi z dnia na dzień powiedzieć że nic takiego nie miało miejsca że nic takiego nie mówił. Prowadzi politykę nierówności wśród pracowników na wydziale. Wymaga dodatkowe rzeczy od kogoś kto potrafi więcej niż od osoby która jest na tym samym stanowisku. Wspaniałe traktuje tylko swoich pupilków i osoby które wchodzą mu tam gdzie slońce nie dociera. Jak mistrzem wydziału może być osoba która nie wie niczego o swoim wydziale i nie potrafi odpowiedzieć na najprostsze pytania odnoście produkcji? Na innych wydziałach jest podobnie, jedynymi mistrzami którzy cokolwiek wiedzą to ci z staraj gwardii... Teraz kierownicy... Dla nich liczy się tylko to aby ludzi robili jak najwięcej za jak najmniejszą wypłate. Ślepą patrzą na tabelki i liczy w nich zawarte. Nie potrafią zrozumieć że praca pracy nie równa. Przykładowo robiona jest afera z tego że jedni zrobili powiedzmy 600 szt. a robili jedno i to samo całą zamianę, czyli produkcja taśmowa, a drudzy robili słupy po 40 kg i zrobili tego 100 szt. Musisz się potem tłumaczyć pisemnie dlaczego tak to wygłądało. Przecież dziecko z podstawówki by samo się domysliło czemu a ci tego nie potafią pojąć. Każdy tęskni za "Starym" kiedy coś takiego się dzieje. Artur był osobą o wiele bardziej wyrozumiałą a przede wszystkim awansował na swoje stanowisko od zera i dobrze wiedział co gdzie jak i dlaczego. Podsumowując... Tak jak tutaj ludzie pisali. Trzeba przyciskać związki zawodowe, solidarność wszystko co się da aby w tej firmie w końcu zaczął się strajk. Nie ma innego wyjścia bo będą nas wykorzystywać aż nie padniemy z głodu i wycięcznia za te głodowe pensje. "Głowy muszą polecieć" i w musi się skończyć ten brak kompetencji na każdym stanowisku od brygadzisty w góre. PS. Nie ufajcie żadnym brygadzistą, oni są tacy sami jak mistrzowie i kierownicy i patrzą jedynie na czubek swojego nosa. Pamiętajcie jest nas dużo i dużo byśmy mogli jeżeli dojdziemy do porozumienia i WSZYSCY razem zaczniemy działać. Tą firmę tworzymy MY, zwykli pracownicy...

@Prawda

Jeszcze jedno. Trzeba pilnować wypłat. Niestety ale nie zgadzają się. Trzeba się upominać bo jaśnie panie nie uwzględniły nagdodzin

Zrobieni w konia

Zaraz zaraz chcecie przekazać ludziom wiadomość że styczniu i w lutym nie będą mieli dodatku 2 zł do godziny . Chociaż pracowali i będą pracować w lutym w systemie 6- dniowym . ale w Marcu już będzie obowiązywał system 6 dniowy już z dodatkiem 3,50 zł do godziny do końca roku Czyli to co mieli płacić w styczniu i lutym te 2 zł nie wypłacą , dzięki tym Oszczędnością będą wypłacać do końca roku niby podwyższony dodatek . I to wszystko dzięki dwóm starym związkom które do tej pory były znane z stagnacji a teraz walczyły jak lwice o dziecko. a przeszłości podpisywały wszystko bez konsultacji z załogą dopuszczając do TRWANIA pracy w systemie 6- dniowym mimo że zakład nie był już w kiepskiej sytuacji ekonomicznej tylko z rekordową sprzedażą Czyli te 350 koszy spakowanych materiału w styczniu zostało wykonane za pół darmo a czym ta praca różniła się i czas poświęconego od czasu na realizacje tego zadania w miesiącu z dodatkiem . chcecie powiedzieć że oni nie mają na to Hajsu TO WSZYSTKO NAPRAWDE MA SENS naprawdę ma to SENS BRAWO TY Po raz kolejny pomogłeś BUDOWAĆ Kogoś INNEGO Majątek poświęcając swój czas za grosze . Pamiętajcie pracujcie ciężko i nie bierzcie L-4 oraz nadgodziny wstrzymane mniejszą liczbą ludzi też dacie rade zakład w potrzebie jest . PAMIĘTAJCIE PIENIĄDZE SZCZĘŚCIA NIE DAJĄ Ta opinia jest tylko wytworem pisarskim nie ma potwierdzenia w rzeczywistości.

Bumelant

Niech związki z ręką na sercu przyznadzą się co załatwiły w ciągu ostatnich 20 lat dla pracowników bo ja twierdzę że nic bo jak ma ktoś trochę oleju w głowie to wie że na system sześciodniowy muszą zgodzić się związki więc mówienie że załatwili podwyżkę dodatku za system sześciodniowy to jest jakaś kpina tak samo jest z systemem czterobrygadowym i tak samo jest z rocznym rozliczeniem jedyne chyba de facto co załatwili ostatnio czyli dwa trzy lata temu to jest podwyżka stażowego ale kwota jaka została wywalczona wtedy to jest następna kpina z pracowników i uważam póki przewodniczacymi związków będą pracownicy którzy pracują na zakładzie nigdy nie będzie dobrze.

Stulejman

Dostaliście w końcu te podwyżki czy nie? Bo w Opolu totalny chaos i nic nie wiadomo, żadnych konkretów..

Majki20
@FARSA

Nie wiem czy w Bielsku znajdzie się ktoś kto ma na tyle odwagi żeby powiedzieć co boli załogę ale ja na spotkaniu w Goleszowie mam zamiar głośno powiedzieć co się dzieje. Wiele z osób które tutaj piszą że to nic nie da bo nikt nie ma odwagi się odezwać to właśnie są ci kierownicy i mistrzowie którym jest dobrze i starają się ugasić zapal zwykłego pracownika.

Stary wyga

Oj ludzie ludzie nie mogę słuchać waszego narzekania bo palarnia bo zarobki i to jest śmieszne serio kto was tu na siłę trzyma ??? Odpowiedz sobie na jedno super ważne pytanie w życiu. Co chce w życiu robić a później zacznij to robić ???? pracuje tu od zawsze kiedyś było tu źle przetrwałem pracuje do dziś i nie żałuję bywało gorzej lepiej ale nadal tu jestem ale jednak widzę że połowa z was nie doznała tutaj złych czasów bo teraz to jest naprawdę zmiana na plus w tej firmie... Nie pozdrawiam a dla tych co narzekają na to i owo droga wolna nikt was nie trzyma ????

@Stary wyga

12-51 No no właśnie widać ilu się z Tobą bidoku zgadza! Pracujesz tu od zawsze ooo to sporo wiesz ile ten zakład ma lat?? Długo pracujesz wow! Posłuchaj może Ty jesteś zachwycony zarobkiem i praca bo jeśli pracujesz tu od ZAWSZE to zatrudniłeś się za raz po zawodówce haha i w życiu nie widziałeś innego zakładu i nigdy nie widziałeś innej pensji to myślisz że masz miód..My mamy prawo oczekiwać uczciwej pensji za swoją pracę to nie 2000rok tylko 2024 kumasz? Argument że jak się nam nie podoba to się możemy zwolnić to słabe słabe bo nie nie musimy się zwalniać tylko oczekiwać w 2024roku UCZCIWEJ ZAPŁATY ZA CIEŻKA FIZYCZNA PRACE W 6DNIOWYM SYSYEMIE (usunięte przez administratora)

Misiek

Tej firmie są same (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Beznadziejne kierownictwo wraz z dyrekcją. Robię za dwóch lub i za trzech a kasa ta sama. Z niczym nie warto iść oficjalnie bo zostaje się zmieszany z błotem. Najgorszy zakład w jakim pracowałem. A na Opolu najgorszy (usunięte przez administratora) i zgraja wafli i (usunięte przez administratora) mistrzów i brygadzistwów. (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora)

Stachurski Nowy wpis
@Misiek

I dlatego tutaj jest jak jest, robisz robotę za trzech a potem zdziwienie. Nie da się wolniej? Ja z czystym sumieniem mogę napisać że robię absolutne minimum a nawet czasem i tego nie zrobię , nie staram się za specjalnie a znając życie mam to samo na wypłacie co Ty. Nigdy nie będzie lepiej jeśli ciągle ktoś będzie pokazywał że da się tyrać jak (usunięte przez administratora) za minimalną.

Wyimaginowany Nowy wpis
@Stachurski

Trzeba to sobie powiedzieć wprost. Wazeliniarstwo i wchodzenie gdzie trzeba w tej firmie jest dużo bardziej efektywne i opłacalne od ciężkiej pracy. Jak ja widzę, kto w tej firmie zajmuje decyzyjne stanowiska to wiem, że nie stała za tym ciężka praca i sumienność :)

Daniel @ Nowy wpis

Co za (usunięte przez administratora) syfow, mistrzowie i koordynatorzy na magazynie to prawdziwi (usunięte przez administratora) Kierownik magazynu człowiek zero , T P tolerowany od lat firmowy kretyn. Dokąd to zmierza

HurDur Nowy wpis

Od dawna Wam mówię, że ta firma nic nie oferuje i wykorzystuje pracowników. Brak rozwoju, człowiek nawet się cofa umysłowo bo takie cuda się tu wyprawiają. Temu premie dają, temu nie dają, jak chcą :D kierownitwo nie wie co się dzieje na zakladach, ale najwazniejsze ze liczą sie cyferki w tabelkach. Ta firma to żart i jedyne co można zrobić to się zwolnić. Jeszcze raz polecam szukać innej pracy bo spokojnie można w BB znaleźć na magazynach 4000+ na rękę a nie to co tu jakieś ochłapy ~3500 jeszcze przy takich nerwach i 3zmianach.

Gwiazda

Może by się tak osoby decyzyjne zainteresowały się nowym mistrzem magazynu ?? Na nockach wprowadza na firmę własnego laptopa i śmieję się do niego jak małpa w zoo . Do tego przegląda nielegalnie kamery i biega po kiblach czy nie czuć smrodu . Może by tak zmienić mu funcje z mistrza na ochronę bo podglądanie pracowników wychodzi mu najlepiej .

Gwiazda

Na Bielsku jest nowy co jest mistrzem a zna tylko obsługę swojego laptop i kamer i zna również wszystkie toalety

Banka
@Gwiazda

Czyli to nie tylko u nas ;/

Serio
@Gwiazda

To przecież jakiś absurd…

Rolnik
@Gwiazda

W Międzyrzeczu też jawnie przyzwalają na palenie w kiblach elektryków. Niektóre damy chyba robią mistrzom "zimne prezenty" bo obce im obówie robocze.Białe odidaski albo kozaczki na szpilkach i lans w drodze na fajkę do kibelka.Nie wiem czym Łukasze mają oczy zarośnięte, albo prezenty się podobały ;-)

Daria
@Rolnik

To Ty mówisz o tej małej (usunięte przez administratora) co siedzi na Wz tach i nic nie robi oprócz ogląądania filmów i fajczenia w kiblu ?

@Rolnik

Hahha No każdy widzi te wylansowane dziewczynki jak nie na elektryku w wc to co 30min pod maszynami z kawą..

Banka

Ktoś wie co się ostatnio dzieje? Jakaś taka dziwna atmosfera…

Maria
@Banka

Nie wiem czy to wszystkie działy, ale u nas też wszyscy jacyś tacy struci

Que
@Banka

Ciekawe dlaczego

Wynagrodzenie
@Que

Może dlatego że ludzie mają już dość pracy za głodowe stawki i nie widać perspektyw na podwyżki bo nie ma do kogo iść żeby cokolwiek wywalczyć.Toksyczna sytuacja w jakiej jesteśmy.

Mało profesjonalne podejście rekruterki do potencjalnych pracowników. Kilka etapów rekrutacji, pierwszy etap przez telefon. Pani dzwoni w okolicach 17:00 i Już pierwsze pytanie dotyczy oczekiwanych zarobków, nie wymieniając wcześniej nawet obowiązków na danym stanowisku oraz odpowiedzialności. Zbywa każde pytanie dotyczące wysokości prowizji. Kolejne pytania mocno ogólnikowe, żadne nie związane ze stanowiskiem. Brak pytań odnośnie poprzednich miejsc pracy. Mimo informacji o drugim etapie rekrutacji, rekruterka już się nie odzywa. Nie przesyła maila o wykluczeniu z naboru, nie informuje o tym telefonicznie, zwyczajnie marnuje czas oczekującego kandydata. Skoro w taki sposób traktowani są kandydaci, nie chcę wiedzieć w jaki sposób traktowani są pracownicy. Nie zamierzam składać aplikacji do tej firmy w przyszłości.

Oczekiwane zarobki, poziom języka obcego

Toroa

Poważnie myślisz że to coś da? Ludzie się nie zmobilizują…

Kubuś

Była podobno informacja że premia ma być wyplacana do 20 kwietnia.

W temacie

Była info że do 20.04. będzie premia. Nie róbcie zamętu..

@W temacie

Gdzie i kiedy było to info

A co powiecie że w tej firmie się tuszuje wypadki w pracy.Prosi się pracowników żeby nie zgłaszali w zamian za podwyżkę.Porazka totalna.

Basia

Dziś Cooper strajkuje kiedy my??? Jak długo jeszcze ludzie mają po wypłacie liczyć każdy grosz i myśleć jak przetrwać? Gdzie jest w kwietniowej wypłacie Naszą premia ?

Strajk
@Basia

My nigdy bo ludzie są za głupi żeby taki krok zrobić a nie mają też wsparcia od związkowców niestety

@Strajk

Niestety masz rację.. 90% załogi pysk mają na opiniach i między sobą ale na tym się odwaga kończy..jest kilka osób która ma jaja i potrafią głośno mówić co myślą ale niestety jest ich zbyt mało.

***** *******
@Basia

A wiadomo coś dlaczego nie ma premii w tej wypłacie? Ktoś może to jakoś wyjaśnić ? Dopiero przed chwilą było mega zamieszanie z nagrodą z funduszu motywacyjnego i kompletnie niewiadomo co ile jak dlaczego i teraz znów zamieszanie .Albo ktoś tam na górze jest całkowicie odklejony albo po prostu mają pracowników w doopie bo tam się na pewno wszystko zgadza .Po "TYM" co wpłynęło na konto już nie mogę się doczekać aż firma czy dyrektor odbierze kolejna prestiżową nagrodę. ***** *******

@***** *******

Właśnie nie wiem dlaczego nie było w wypłacie premii ktoś tu pisze ze jest gdzieś info ze 20go premia...ale ja nie widzialam takiej informacji...a pozatym zawsze była w wynagrodzeniu to cóż znów się zadziało ze nie ma..

Nikisia

Zakład w Goleszowie już kompletnie zszedł na ***. Zarobki najniższe w regionie , ludzie stoją oparci o ramy . Operatorzy wózków pół dniówki nic nie robią i chowają się po kątach. Motywacji do pracy zero i tylko widzi się spacerujące sobie na kawę po hali kierownictwo udające ze jest super.

Kryzys

A nam wmawia (usunięte przez administratora) że jest kryzys kasy nie ma na podwyżki itp.Panie prezesie czas się obudzić wszystkie firmy wokoło daja min 600zl podwyżki nawet w fiacie a "prestiżowa firma na bilbordach i autobusach " za najniższą krajową albo i poniżej wstyd i (usunięte przez administratora) pracownika .

Blago
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Mam pytanko? Jak sytuacja wygląda w Glassprofie w Ogrodzonej? Myślę o pracy tam. Podobnie jak piszecie w Aluprofie? Bo to raczej firma w firmie?

No witam, posiadam już to wspomniane w mile widzianych w ofercie dla operatora czasu doświadczenie w rozliczaniu roboczogodzin. Zastanawiam się czy to na cokolwiek wpływa? Jest teraz dostępna oferta i nie ukrywam, że interesuje się tym jak obecnie płacą. Czy podacie więc widełki?

BB24

Najniższa krajowa , widełek nie podają bo by pies z kulawą nogą na ten zakład nie popatrzył. Zresztą same widełki są nie aktualne od jakiegoś czasu i nikt nie poczuwa się do odpowiedzialności żeby coś z tym zrobić.

Ktoś

Najgorsza firma w jakiej pracowałam. Korporacyjne podejście, przełożeni uje Zwłaszcza w dziale handlowym. Praca wielkie (usunięte przez administratora) Chyba że macie ochotę na depresję.

Jakob

Kto może to uciekł, zostali stali pracownicy, albo bez ambicji albo alkoholicy. Jak komuś pasuje praca za 3500 i czasem sypną nadgodzina lub premia to proszę bardzo. Nikt ambitny tam pracować nie będzie, zmarnowane pół roku mamienia, że to przejściowe. Kółeczka wzajemnej adoracji, kierownicy którzy mają w (usunięte przez administratora) Produkcję. Wózkowi z słuchawkami w uszach i brygadziści narzekajacy na zimna kawusie. Do tego protesty które pasują pracodawcy bo między związkami sami się nie dogadali więc poblokowali co się da. Wypłata na L4 podobna do tej zwykłej, więc co tu dużo gadać :D Daje neutralna bo może komuś to pasować, ale ktoś kto ma ambicje niech nie traci czasu na ten k.dołek.

Witam zachęcam wszystkich pracowników do zapisania się do związków w tym momencie możemy powołać pogotowie strajkowe A potem strajk na początek strajk włoski lub całkowity strajk i zatrzymanie produkcji nie możemy jako pracownicy się kłócić bo im na tym zależy A w kupię siła

Pokrzywdzony

Mam pytanie do zarządu po co w firmie stanowiska mistrz koordynator kierownik i mini dyr.skoro i tak wszystkie decyzje podejmuje Artur K.nie znając osób i ich kompetencji te stanowiska są nie potrzebne albo zacznijcie się bardziej liczyć z ich zdaniem.Te premie co dziś wpłynęły są mega rozjechane nic się nie pokrywają z tą tabelka co widnieje.Mam pytanie kto decydował o ich wysokości bo mistrz koordynator nic nie wie już nie wspomnę o kierowniku który już od roku na swoim jakże dobrze opłacanym stanowisku nic nie wie i nie dąży do tego żeby cokolwiek wiedzieć sztuczne stanowiska bez żadnej mocy przebicia. Wspomnę że nie byłem od dwóch lat na L4 a otrzymałem 319 zł na przelew.

W temacie
@Pokrzywdzony

Wiem od związków, że nagrody zależały od zaoszczędzonych kosztów na wydziałach. Wszystko zależy, gdzie pracujesz. Produkcja miała 1000. Sprawdź sobie w kadrach, czemu tak ci wyszło.

Agent
@Pokrzywdzony

To bylo kompletnie z (usunięte przez administratora) przyznawane, ja bylem miesiac na l4 i dostalem ponad 700 zł

Premie wypłacone za obecność w pracy. Genialny pomysł :) czyli przychodź, nic nie rób ale jesteś. Ktoś robi jak robot, ale zachoruje albo wezmie opiekę i skreślony. Śmiech na sali. Jednak tam wyżej to widzę ciężko z myśleniem.

Asia

Witam. Kiedy były te premie i czy dla wszystkich bo ja chyba nie dostałem a pracuję pół roku

Krawiec
@Asia

A czy to ważne? I tak dawali tak żeby dostało jak najmniej osób i jak najwięcej zaoszczędzić. Pominęli Cie to już nie licz na cud i przyzwyczaj się, że ten pracodawca lubi tak robić.

L4

Ludzie są "karani" dwa razy za to że przebywają na L4 (choroba,sanatorium)raz utracane jest z premi kwartalnej drugi raz potrącane z premi rocznej. Kontrola PiP i tak nic nie zmieni w tej firmie bo i tak z wszystkiego się wybronia.

@L4

Dokładnie, nie dość, że pracujesz na magazynie, zgrzejesz się potem magicznie otwierają bramę i jesteś przewiany (wieje wzdłuż i wszerz, bo nie ma żadnych przesłon ani kurtyn powietrznych nie pomijając, że z dachu kapie woda). Wypłacane 80%, wydać niejednokrotnie mnóstwo kasy na lekarstwa, odbieranie premii kwartalnej i jeszcze rocznej. A jak jest dużo pracy to bierz na barki i noś po kilka ton profili. Śmiech na sali. Pracodawca niestety niesprawiedliwy, a i to wszystko przy najniższej krajowej. Niech ktoś się tak u góry obudzi bo to już przestaje być zabawne. Też czuje się poszkodowany, bo zawsze nosiłem, aż mi pot z tyłka leciał. Lepiej wypłacić tym co przychodzili i pili kawę i stali w regałach. Dla mnie skandal i w najbliższym czasie leci wypowiedzenie, bo mam już tego serdecznie dość.

@marek
Użytkownicy czekają na odpowiedź 26 dni.

Witam. Mam pytanie czy w zakładzie wiadomo coś o kontroli z pip ?

Swieta

Widzieliście że będą doładowania na Święta 450 zł. Super. Mówcie co chcecie ale jest spoko

niedźwiedź i dzik i jeleń

Nagroda dzik i niedźwiedź , złoty portfel odebrana prezes roku 2023 a ty biedny szaraki(usunięte przez administratora) za najniższą krajową potentat aluminium dziękujemy za z rzucenie jednen tysięcznej żeby zamknąć nam (usunięte przez administratora)u gratulujemy sukcesu będziemy robić wszystko żeby w przyszłym roku nie osiągnął nikt żadnej nagrody ( bo i tak nic z tego nie mamy ) mam nadzieję że strajk będzie w końcu zrealizowany żeby giełda zobaczyła jak jest od "kuchni pięknie " pozerzy ...

Waclaw

Czy ktoś potrafi wyjaśnić mechanizm obliczania tej dodatkowej nagrody (jaki podatek jest od tego ) .procenty za chorobowe wiadomo ale reszta CZYTELNIE co za co ile , czy to lubię nie lubię kierownika i tyle .

jak wygląda teraz sprawa przyjęć specjalistów ds. eksportu? Chodzi o to, że piszą w ofercie i wykształceniu wyższym oraz o doświadczeniu na podobnym stanowisku w obsłudze klientów zagranicznych. Czy jeśli ktoś go w zasadzie nie ma, ale czuje się na silach to jest sens by aplikować? zastanawiam się czy ewentualnie dadzą negatywny feedback

Alurobol

Będzie doładowanie edenrwdow. Z tego co słyszałem

ŁG4938

Kierownik magazynu w Goleszowie i ten jego nie wiele lepszy mistrz, nie mają zielonego pojęcia o pracy na magazynie. Ten cyrk stoi tylko dlatego ze fizyczni pracownicy ignorują ten bełkot który z siebie wydają przełożeni i robia po swojemu . W ogóle szacun , ja bym za te pieniądze nie usiadł nawet na wózek.

Zostaw merytoryczną opinię o Aluprof S.A. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Aluprof S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Aluprof S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 317.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aluprof S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 265, z czego 27 to opinie pozytywne, 128 to opinie negatywne, a 110 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aluprof S.A.?

Kandydaci do pracy w Aluprof S.A. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aluprof S.A.