wald-glob

Pułtusk

Opinie o wald-glob

Kubus 2010-02-25 09:48:24
Najlepszy szef, miła domowa atmosfera, mili współpracownicy, praca przyjemna w dogodnych godzinach pracuję tu ponad 10 lat i jest super.
kazik4762 2014-06-22 08:47:05
Jest to firma budowlana , która płaci najniższe stawki w Pułtusku ,czy jestto fachowiec czy pomocnik to ma takąsamą stawkę godzinową, nie ma coś takiego jak ocena wydajności pracy czy fachowości, wszystko do jednego worka
kazik4762 2014-06-22 16:04:59
około 8zł na godzine
MAXI 2014-09-23 13:33:04
Widać taki z Ciebie fachowiec Kazik4762 bo ja się sprawdziłem i pracuję za granico za dużo wyższą stawkę.Jak się komuś nie chce robić to zawsze znajdzie się ktoś inny winny tylko nie ja. Ja już pracowałem w różnych firmach i bywało nawet tak że za dojazdy kazali płacić. Tu zostaje na dłużej. Prawda, szef jest facet do dogadania! Pod każdym względem spoko gość.Pozdro!
Miś 2016-05-20 19:54:47
No uważam, że działają, widziałem ostatnio pracowników u nich to chyba działają, chciałem się dowiedzieć i zapytać jak to jest z umowami o pracę tutaj?
Zostaw swoją opinię o wald-glob - Pułtusk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie wald-glob