logo Hilti Poland

Hilti Poland

Wrocław

Opinie o Hilti Poland

mk 2010-05-18 09:40:29
Nie warto marnowac sobie zycia dla tej firmy.
anonim 2010-06-11 23:13:58
dlaczego?aż taka bida?
Szefuńcio 2010-08-30 23:21:04
Warto!
prezes 2011-01-09 21:03:25
Nie Warto!!!!!!
skołowany 2012-04-11 22:29:43
To warto czy nie warto ????????????????
fnk 2012-04-18 08:12:21
Nie, nie warto. Bida z nędzą - wykorzystywanie pracownika do granic możliwości za marne pieniądze. Mydlenie oczu wysokimi premiami uzależnionymi od sprzedaży, plan zawsze rośnie po jego wykonaniu, korporacja przez wielkie K - liczy się firma, nie Ty!
TSC 2012-08-08 13:32:36
W TSC nie jest źle!
Blindjudge 2012-09-01 08:07:45
fnk - 2012-04-18 08:12:21

Trochę to zabawne. W KAŻDEJ firmie handlowej podstawą bytu jest wzrost zyskowności, najczęściej wynika to ze wzrostu sprzedaży. Jak słyszę komentarze że w tej firmie lub innej nie warto pracować bo zwiększają plany to śmiać mi się chce.

Proponuję więc albo zakasać rękawy i zarabiać bardzo przyzwoite pieniądze albo wybrać spokojną pracę w biurze i tabelki w excelu za średnią krajową.

Pozdrawiam
Krzysztof 2014-06-10 10:17:42
Może ktoś napisać o zarobkach w serwisie elektronarzędzi w Nowej Wsi Wrocławskiej? Ilu serwisantów na zmianie itp.. Ile zarabia Młodszy Mechanik?
Krzysztof 2014-06-11 18:46:26
Na pracuj pl jest oferta z dnia 02,06,2014 na stanowisko Młodszy Mechanik w serwisie HILTI w Nowej Wsi Wrocławskiej, jeśli tam pracujesz to może napiszesz coś od siebie, wrażenia, zarobki chociażby w przedziale np. 1800-1900, lub 2200-2300 netto! itp.. z góry dziękuję :)
Krzysztof 2014-06-15 13:33:41
No właśnie to ja pytam ile się tam zarabia... Znalazłem ogłoszenie i zastanawiam się czy w ogóle zawracać sobie głowę czy może jednak warto spróbować. Naprawianie różnego rodzaju sprzętu to dla mnie interesujące zajęcie, jednak nie będę tego robił za 1500zł.... Dlatego pytam.
mario 2014-06-30 14:15:15
Nieważne czy masz doświadczenie czy nie i tak dostaniesz tyle co ten bez doświadczenia, bo powiedzą Ci, że maszyn Hilti trzeba się nauczyć i nieważne, że masz super zaplecze. Jedynie co to możesz liczyć na szybszy awans niż też bez dośw. ale to też nie zawsze.
byłem widziałem 2014-09-23 18:28:24
nie polecam to nie serwis tylko produkcja
mlody mechanik 2014-12-13 17:40:04
Serwis Hilti w Nowej Wsi Wrocławskiej to produkcja nie serwis!!! Naucza Cie naprawiać jeden albo dwa typy maszyn i będziesz to naprawiał jak maszynka. Wabienie pracowników wysokimi premiami , które sa wypłacane po wyrobieniu celów raz na 4 miechy, sa nie do wyrobienia!!!
zainteresowany 2014-12-18 23:36:26
Bylem w tej firmie na rozmowie na stanowisko mechanika w serwisie , dostałem propozycje pracy za 2300 brutto!!!! to wychodzi nieco ponad 1600zł na reke!! zrezygnowałem
:-) 2015-01-30 00:01:33
Patrzę na wpisy i smieje się. Czysty kapitalizm i wyzysk. Wyzysk ponad rynek. To jest HILTI. światowy leader w technice zamocowań ;-0
były pracownik 2015-04-03 18:30:46
Na serwisie wyzysk i produkcja, zakaz rozmów,zakaz urlopow w okresie letnim.
M 2015-04-19 23:03:32
Na serwisie jest ciężko, praca jak na produkcji, wszystkie rozmowy z kolega obok są karcone pogróżkami kierowników,częste nadgodziny, jeśli ktoś lubi robić przez 8h to samo(całymi dniami naprawiasz jeden typ maszyny np. wiertarki) to praca dla niego..... ja mam dość.
były pracownik 2 2015-06-02 11:34:28
Witam.Po kilku latach pracy w serwisie mogę napisać że praca jest ciężka,monotona,codzienna presja na wynik(rano na zebraniach można się o tym przekonać) i notoryczne nadgodziny (jeśli nie zostajesz -jesteś napiętnowany).
Płace to młodszy mechanik ok 1900 netto, mechanik 2500 netto a strszy mechanik 3000 netto i premia MBO ;) ( okres 4 miesięczny i raczej ciężko ją dostać).
Urlopy w sezonie letnim trzeba planować w styczniu a tzw. długie weekendy nie istnieją.
Ogólne wrażenie jest negatywne.( i dlatego znalazłem inną pracę :)
obecny pracownik 2015-06-23 21:37:45
Niestety wszystko co piszą o serwisie to prawda. Również szukam nowej roboty.
odruchy wymiotne 2015-06-25 19:33:20
Nikt z kierownictwa serwisu nie liczy się z ludźmi. Wciąż im mało i mało. Doją pracownika jak w chińskich fabrykach. Urlopy najlepiej w styczniu. Uważają że znają się na prowadzeniu biznesu a z każdym dniem niszczą atmosferę. Firma TAK ludzie zarządzający serwisem NIE.
anonim 2015-07-06 22:46:46
Zeby w TSC było lepiej trzeba pozbyć się grubego i bandy jego.
byłem widziałem 2015-07-26 10:31:30
Niestety prawda kierownik to tchórz który zniszczy każdego polaka byle tylko podlizać się Niemcom. Jak ktoś znosi produkcje i niskie zarobki to śmiało walić na serwis.
xxx 2015-08-02 13:45:29
Niestety ale gruby Binio to kłamca i człowiek co się boi własnego cienia.
Co Józio niemiec powie to tak ma być a gruby Binio nie potrafi obronić swojego zespołu i przedstawić konkretne argumenty. Firma fajna, praca była fajna ale nie z tym człowiekiem. Ciekawe jak tam jego mały piesek A.R :-)
xxx 2015-08-18 22:01:59
Kapitan pierwszy z pokładu ucieka!!!!???? Co to będzie????
eee 2015-09-25 10:02:39
"elen" żebyś się za bardzo nie rozwinął bo polecisz jak kierownik serwisu w TSC :-) Zapraszamy na serwis do Nowej Wsi Wrocławskiej to zobaczysz jak się rozwiniesz.
Zoltan 3000 RX 2015-10-07 20:47:51
Dzień dobry, zostałem zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną w firmie HILTI na stanowisko Customer Service Representative w Telecentrum, jednak nie zostałem poinformowany o przebiegu rozmowy, ile czasu będzie trwało spotkanie, czy i w jakiej formie sprawdzony będzie zadeklarowany język obcy, trochę jedna wielka niewiadoma. Bywałem na rozmowach w dużo mniejszych firmach i o rzekomo mniejszym prestiżiu jednak zawsze wiedziałem czego mógłbym się spodziewać itp. Czy ktoś jest w stanie podać jakieś informację i rozwiać tę enigmę :) ? Jeśli to możlwie to również widziane będą informacje o kulturze pracy, atmosferze, zarobkach na stanowisku "Młodszy Specjalista Obsługi Klienta". Pozdrawiam
zażenowany 2015-10-09 10:15:25
Witam,

Pierwszy raz jestem na GW ale wielokrotnie słyszałem co tu się pisze na temat Hilti.
Firma Hilti jako jedna z nielicznych posiada bardzo mocno rozwinięta kulturę, bardzo przejrzyście określa co jest dobre a co złe, co jest akceptowalne a co nie, dodatkowo wspiera osoby które chcą się rozwijać i robią coś w tym kierunku a pracowników z gorszymi rezultatami obejmuje programem szkoleń (oczywiście warunkiem jest zaangażowanie ze strony pracownika).
Prawda jest taka: część pracowników nie rozumie co to jest rozwój, jedynie liczy się wielkość portfela ale nic od siebie.
Szczególnie dotyczy to pracowników serwisu który powstał kilka lat temu, niestety część narybku napłynęła z firm głęboko zacofanych gdzie próżno doszukiwać się cywilizowanego rozumowania.
W tamtym czasie dała znać o sobie hiltowska "pięta Achillesa" dział HR rekrutując na piękne oczy a nie fachowców. Niestety ludzie z dobrym PR do tej pory owijają sobie ten dział wokół palca.
Podsumowując, firma Hilti to nowoczesne miejsce pracy dla aktywnych, chcących się rozwijać ludzi to idealne miejsce na szlifowanie swoich talentów.

Odnośnie mniej pochlebnych komentarzy, osoby które odeszły i teraz wypisują tu bzdury to właśnie ten sort którego nie polecam przyszłym pracodawcom (chyba że w swoich szeregach chcą mieć cwaniaków którzy nie wniosą nic do firmy a na 100% popsuja atmosferę)

Pozdrawiam tych którzy na szczęście odeszli z Hilti i już nie zaśmiecają atmosfery tylko ten portal :*
Zoltan 3000 RX 2015-10-11 13:16:22
Rzeczywiście z działem HR coś nie gra, ponieważ przy zaproszeniu na rozmowę nie informuje się o podstawowych informacjach, odmówiono również przesłania maila z adresem lub czymkolwiek. Niestety do spotkania nie doszło ponieważ często jest tak, że szukamy ofert często będąc już zatrudnionym gdzieś tam. Chciałem skontaktować się z kimś z firmy aby negocjować termin spotkania, ponieważ nie mogłem z jakichś tam przyczyn pojawić się w terminie pierwotnym choć nie ukrywam, że bardzo mi na tym zależało, dzwoniłem na dzień przed spotkaniem około pięciu razy na numer tel, nikt nie odebrał a po godzinie 16 włączał się automat. Liczyłem, że być może na dzień spotkania ktoś skontaktuje się ze mną i zapyta dlaczego nie przyjechałem, jednak również nic się nie wydarzyło. Nasunął mi się wniosek, że być może stanowisko było już obstawione z góry a oferta była fikcyjna. Wiem, że nie należy przekreślać skrzynki jabłek bo jedno jest popsute jednak jest to żenada bo poświęciłem swój czas i wysiłek na zapoznanie się z firmą i całokształtem jej działań. Nie chce nikogo szkalować jednak zalecam ostrożność.
xxx 2015-10-25 16:00:45
Widać ze kolo "zażenowany" to jakiś cwaniaczek w krawacie gniecacy stołek przy biurku.
Gość 2015-11-05 17:25:02
Czy ktoś wie dlaczego ofert na przedstawiciela handlowego pojawiają sie co chwile ?? Zatrudniają i ktoś rezygnuje zaraz czy nie mogą nikogo znaleść ?
jasiu smietana 2015-11-05 18:48:53
brakuje cudotwórców handlu na rynku ot co haha
aaa 2015-11-07 09:39:31
Można powiedzieć firma GUS tylko statystyka się liczy i wydajność . Wieczne porównywanie do zachodu we wszystkim tylko nie w zarobkach. Praca jak praca ale cala otoczka na nie no i kierownicy TL. poniżej krytyki.
szogun 2015-11-11 08:40:46
Panie "zażenowany" to czas i na pana,chcesz pan pomóc firmie i oczyścić atmosferę jeszcze bardziej to pan odejdź.Zgadza się firma ma kulturę jakiej tylko pozazdrościć.Pracownikom mniej efektywnym tak pomaga,że dostają program naprawczy a później out of service:-) Najlepiej pracować za czapkę gruszek i nie pytać o pieniądze.Rotacja jest duża bo każdy się szanujący człowiek nie chce pracować w tej firmie.TSC Wrocław non stop porównują do TSC Bebra w DE, praca ta sama,obowiązki te same (dosłownie),tylko że w TSC Bebra mechanik zarabia w euro a nie w pl, gdzie TSC Wrocław zawsze miało najlepsze wyniki a Bebra się chowała.Często się zdarza że pokazują wyniki TSC Bebra jako najlepsze ale to chyba tak jest jak z tą aferą volkswagena - przekłamane wyniki:-)
zainteresowany 2015-11-14 22:53:34
Panie szogun, co Pana powstrzymuje przed zarabianiem w euro? Kompetencje, chęci, jezyk? To nic trudnego. Proszę tylko pamiętać, że wieksze pieniądze nie wylecza Pana z roszczeniowej i agresywnej postawy. Nawet za granica za to mozna stracic prace. Poza tym, to nie caly swiat jest winien, ani żaden pracodawca, za to jaka ma Pan wartosc na rynku pracy. Najbardziej winien jest Pan sam. Pozdrawiam i życzę powodzenia.
adam 2015-11-18 20:22:14
Sami wartościowi i idealni pracownicy się znaleźli. Mistrzowie EXCELA piep.... co są tylko zapatrzeni w monitory i potrafią palcem pokazywać. Zapraszam na serwis stanąć przy wydzielonym stanowisku na jednym z działów i pokazać co potraficie. Aż żal tej chołoty dorobkiewiczów.
życzliwy 2015-11-25 10:17:47
Kolego adam zawsze możesz spróbować stanąć po drugiej stronie i zobaczyć, jak to jest być TL-em i "dorobkiewiczem". Firma oferuje Ci możliwości i narzędzia do rozwoju. Jednak to wymagało by odrobinę wysiłku i chęci do zmiany. Lepiej jest narzekać i wylewać swoje żale na forum internetowym. Nie potrzebujemy tutaj pracowników z takim podejściem. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłeś - poszukaj sobie innego autobusu! Pozdrawiam i życzę powodzenia.
znawca 2015-11-27 16:26:59
firma prawdopodobnie prowadzi fikcyjne rekrutacje i daje na pracuj.pl fikcyjne ogłoszenia, wstyd do kwadratu!!!
takijeden 2015-12-01 10:58:56
Ty "znafca" pacnij sie w czoło! Fikcyjne rekrutacje! taaa bo Hilti nie ma na co pieniędzy wydawać.
opona 2016-01-26 19:07:07
niestety ale muszę odradzić prace na tym serwisie. nie dajcie się złapać na obiecanki
poszukujący 2016-01-28 19:46:58
A możesz coś konkretniej? Właśnie szukają do pracy w serwisie i chciałbym wiedzieć co jest nie tak.
Mrówa 2016-02-19 20:24:28
idźcie na rozmowę i sprawdźcie jak śmieszne pieniądze oferują a później żałujcie że wzięliście dnień urlopu i jechaliście na to zadupie
nowy 2016-02-19 21:26:07
A mozesz napisac co dokladnie oferuja skoro az taki zal?
karp 2016-03-18 21:04:20
jak jesteś bez pracy we Wrocławiu to musisz być strasznym leniem
buba 2016-03-27 13:09:53
Na serwisie duzo sie dzieje. Zatrudniaja nowych i rozbudowuja. Nowy szef wymagajacy, ale dba o ludzi. Chyba w TSC idzie ku lepszemu.
ohoo 2016-04-18 18:51:22
Nie wiem, ile zarabia mój lider. Za często kierownicy nie odchodzą, więc chyba kase mają dobrą i robotę nie za ciężką. Firma placi w terminie do konca miesiąca i na kasie nie kantuje. Dostajesz premie MBO jak sie starasz razem ze wszystkimi. Oprocz socjalu jest cos ekstra za najlepsze wyniki. Co roku dwie osoby leca na wycieczke. Firma funduje. A ostatnio oglosili miesieczny ekstra kilka setek do wziecia za dobra robote.
tatarata 2016-05-04 17:58:18
[usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pływa i nie spływa
erftg 2016-05-09 21:32:11
hej hej widze ze w firmie w dlaszym ciagu posuzkuja na stanowisko Team Leader wymagana jest dobra znajomosc jezyka angielskiego nawet ogloszenie nie po polsku
chatazłegoskrzata 2016-11-18 18:54:06
nigdy nikomu bym tej firmy nie polecił chyba że ktoś lubi brak szacunku i nadgodziny
Zostaw swoją opinię o Hilti Poland - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hilti Poland