Opinie o Plastico w Radom

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Plastico. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Plastico na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plastico w Radom

Kama

Czy przyjmujecie osoby z drugą grupą niepełnosprawności

@kadry

Czyli płaci pracownik, a firma potem oddaje pieniądze, dobrze to rozumiem? Jak długo trzeba czekać wtedy na zwrot, bo nie wiem czy to duża kwota? Nie można dogadać się wewnętrznie o tryb pracy, tylko musi być orzeczenie?

Kama

Czy przyjmujecie osoby z drugą grupą niepełnosprawności

kadry
@Kama

Praca na produkcji prowadzona jest w ruchu ciągłym, a więc w nocy również. Aby pracować w takim systemie musi pozwolić lekarz medycyny pracy, niezależnie od tego czy pracownik jest z grupą czy bez grupy inwalidzkiej. A to zależy od schorzenia z powodu którego jest przyznana grupa.

@kadry

Oooo, a taką wizytę u lekarza medycyny pracy by uzyskać pozwolenie, to umawia i opłaca to firma? Czy kandydat sam musi to załatwić i zapłacić?

kadry
@Monika

Kadrowa po analizie orzeczenia jest w stanie stwierdzić czy lekarz dopuści do pracy w porze nocnej czy w pozycji stojącej. Koszt późniejszego badania pokrywa pracodawca.

@Kama

Pewnie, że przyjmujemy

A czy jest tu praca gdzie można siedzieć, czy tylko taka w pozycji stojącej? Przydałoby się także wyjaśnienie, ile tu jest przerwy i jak z tempem pracy, czy normami, jeśli są? Wolę nie aplikować gdzieś, gdzie pogorszyłby się stan mojego kręgosłupa, czy gdzie miałbym problem nadążyć z narzuconym tempem pracy.

Zaciekawiony Nowy wpis

Witam, jak wygląda praca w firmie Plastico? Czy dają umowę o pracę? Czy firma dba o swoich pracowników.@Pracodawca

Ktoś Nowy wpis

Ile pieniędzy na start jako elektromechanika?

@Ktoś

Kurcze nie wiem, myślisz, że 8 000 zł na rękę mogą dać? Byłeś już na rozmowie o pracę zorientować się, co w trawie piszczy? A może ktoś z pracowników odpisze, ile płacą i na ile doceniają umiejętności, zaangażowanie, a także lojalność wobec firmy?

Darek 58

To co jest nie tak w tej firmie że cały czas jest nabór? Widocznie ktoś sprawdzi tą firmę i zaraz ucieka

Czy po rozmowie w Plastico rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.

Czy w Plastico są szkolenia zewnętrzne?

Radom

Czy w firmie występuje dział jakości? Laboratorium?

Edward

Na czym polega kompleksowość procesu wdrożenia na stanowisko technologa przetwórstwa tworzyw sztucznych? Jaka kwota jest wynagrodzeniem za pracę? No i czy zwyczajnie, po ludzku dobrze się tu robi?

Koleżanka

Witam, jest tu ktoś z Radomia?

Weronika

Czy wciąż płaca minimalna tak jak na początku roku? Ehhh nic się nie da wywalczyć?

Ola

Powiedzcie coś na temat pracy w firmie jakie warunki i jaka płaca

Artur
@Ola

Chciałbym dołączyć się do pytania. Jeśli zagląda na forum ktoś z pracowników, to byłbym wdzięczny za odpowiedź na te pytania. Mnie interesują dodatkowo jeszcze dwie kwestie, tj. rodzaj umowy na start i atmosfera. Dzięki.

R.
@Artur

Jesli sie nic nie zmienilo to chyba pierwszy miesiac zlecenie i jak obie strony chca dalej to normalna umowa.

wolny

czyli na produkcji z tego co rozumiem to pracownik pakuję butelki, a brygadzistą uzbraja maszynę i ja puszcza tak, czy są jeszcze inni ludzie? I tak mniejwiecej ile się zarobi na miesiac?

Kuba
@wolny

Maszyny uzbrajają w formy mechanicy, brygadzista na bieżąco reguluje maszyny, rozdziela pracę i nadzoruje, pomocnicy brygadzisty wykonuję prace pomocnicze(załadunek surowca, wywożenie wyrobów itd), pakowacze pakują butelki do worków, kartonów czy na tace a całą jakość nadzoruje kontrolerka ds.jakości.

@Kuba

A jakie jest wynagrodzenie miesięczne,ile na godzine dają netto?

@wolny

Pakowacz Ile zarabia i ile zast. brygadzisty?

R.
@wolny

Minimalna na umowę o pracę i dodatki weekendowe i nocne.

Anka

Czyli praca pewna bo jest ciągłość zamówień?

Kuba
@Anka

Praca pewna. Produkcja m.in. dla Orlenu, Lotosu i to umowy na parę lat.

Poneta

I jak teraz w firmie?

anna
@Poneta

Tak jak było czyli ok. Mają duże zamówienia,praca jest, pewnie jak co roku na święta coś ekstra dostaniemy. Spoko aby tak dalej.

Marzena

Dawno nie pisaliście nic na temat firmy. Natomiast jestem ciekawa co się w niej aktualnie dzieje. Będę wdzięczna za podzielenie Waszymi spostrzeżeniami i ciekawostkami z życia Plastico. Takie wpisy bardzo pomagają osobom zainteresowanym zatrudnieniem w niej.

karol

hmmm coś mi nie pasuje jak moga płacic 6,60 na reke chyba tylko przez te dwa tygodnie kiedy ma sie umowe zlecenie pozniej minimalna krajowa czyli 12 na reke mniej nie moga ci zapłacic po okresie probnym a jesli tak robia to łamia prawo idziesz do inspekcji pracy i tyle

Eve.
@karol

Nie jest to mozliwe, to jakaś stara stawka. Ja zaczęłam w 2018 i miałam od razu minimalna jak kazdy nowy.

anna
@karol

Ktoś bzdury wypisuje. Nie ma takiej stawki, nawet na umowę zlecenie jest minimalna 13,70 zł. Stała umowa jest po tygodniu. Do stawki dochodzi dodatek nocny i ewentualnie premia. Na święta dodatkowa nagroda. Wiem bo tu pracuję.

xxx

firma plastico to najgorsza firma jaką znam płacą marnie wykorzystują niepełnosprawnych do tego nie są zakładem pracy chronionej jakby byli to co innego a pan prezes to taki chory człowiek że szkoda słów aż patrzeć się nie da na te firmę pracuje się święta i niedziele na produkcji do tego za jaką pensję masakra najniższa krajowa

@xxx

Poza stawką najniższą krajową firma Plastico wypłaca zatrudnionym pracownikom ewentualne dodatki w postaci premii bądź bonusów? W swoim komentarzu napisałeś o wykorzystywaniu osób niepełnosprawnych. W jaki dokładnie sposób firma rzekomo wykorzystuje te osoby? Jeżeli możesz, to uzupełnij swój komentarz o poruszone przeze mnie kwestie.

karol
@Jakub

Jakub a skad masz taka wiedze dostałes kiedykolwiek taki bonus premie dodatek obojetnie jak to nazwac ja pracowałem w wiekszosci radomskich wiekszych firm i tak owszem wszedzie sa premie (uznaniowe)czyli nie ma ich wogole bo zanim ja kiedykolwiek i gdziekolwiek w bylejakim zakładzie dostaniesz to ci juz ja zabiora hahah wiec moze ty tez sprecyzujesz swoja wypowiedz jakies dowody konkretnie przedstawisz moze w czasie rozmowy kwalifikacyjnej zbierzemy pracownikow wszystkich na pare minut i sie zapytam czy ktos kiedys dostał u was taka premie bonus i dodatek jeszcze toz to firma mlekiem i miodem płynaca

@karol

Nie mam wiedzy na ten temat, po prostu chciałem dowiedzieć się, czy firma Plastico oferuje takie dodatki. Nigdy nie pracowałem w tej firmie, ani nie mam znajomych, którzy mają doświadczenia związane z tym miejscem pracy, dlatego miałem nadzieję, że uzyskam odpowiedź od Was. Czyli mam rozumieć, że nie ma szans na otrzymanie dodatków do wynagrodzenia?

@karol

Nie prawda. Są firmy, które rzetelnie podchodzą do takich kwestii. Owszem jakiś tam podatek zabierają, ale generalnie nagradzają pracowników. Oczywiście mowa o tych lepszych firmach.

@Ania

Wiesz, jak wygląda to w przypadku pracy w firmie Plastico? Rzeczywiście jest tak, że pracownik zatrudniony w tej firmie nie może liczyć na żadne świadczenia dodatkowe? Chciałbym, abyś wypowiedziała się na ten temat.

Eve.
@xxx

Co za głupoty ten/ta "xxx" wypisuje! Skoro Plastico nie jest zakładem pracy chronionej to nie musza lepiej czy gorzej osób niepełnosprawnych zatrudniać, a i tak kilka takich osób tu pracuje. Widać po tej opinii, ze chyba taka osoba pracy podjąc tam nie mogła ze wzgledu na swoje ograniczenia i stąd ten żal, a prezes to normalny człowiek nie jakiś chory jak w opinii "xxx". Co do innych pytań - jestem pracownikiem (pakowacz) od 1,5 roku i na koniec roku miałam bonus za to, że cały 2018 przepracowałam bez problemów. Faceci maja dodatki za zastepce brygadzisty napewno. Płacą zawsze za tyle ile sie przepracuje jesli więcej niż wychodzi z danego miesiąca. Pakowacz ma minimalną jak ustawowa, nie pozwalają(usunięte przez administratora) bo koleżanka tak chciała i wiem. Pracuje sie w nocy (dodatek tez jest do pensji) i weekendy jak wypadnie. Normalna praca na produkcji, przynajmniej nie na akord jak w wiekszosci firm u nas gdzie nie ma jak sie po tyłku podrapać.

Jery
@Jakub

Oczywiście, że w tej firmie są dodatki zgodne z kodeksem pracy a więc dodatek za prace w nocy, nadgodziny(jeśli się pracuje) i premie uznaniowe . Wszystko na legelu bez dodatków pod stołe.

Jarek

Ważne, że firma jest dobrym pracodawcą, dając z siebie dobrą pracę można liczyć na dobre wynagrodzenie.

M.

Ja pracuję już kilka miesięcy. Wszystko jest ok, praca na trzy zmiany do przyzwyczajenia i ma też swoje plusy. Najpierw umowa zlecenie ale jak ktoś chce zostać to dają zaraz normalną umowę. Praktycznie co chwilę jest nabór. Ja polecam.

Patrycja
@M.

Wiesz może, dlaczego jest ciągły nabór do pracy w firmie Plastico? Jest to związane z tak dużym zapotrzebowaniem na nowych pracowników, czy może taka sytuacja ma miejsce z uwagi na zwolnienia pracowników?

Na jakie średnie zarobki na produkcji można liczyć? Czy coś z benefitów socjalnych macie?

Luidzi

Co słychać? Czy wiecie może o jakichś nowych ofertach pracy? Mam ochotę aplikować do firmy. Podpowiecie kilka zdań informacji?

Zostaw merytoryczną opinię o Plastico - Radom

• Jak się pracuje w Plastico?

Zobacz opinie na temat firmy Plastico tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Plastico?

Plastico
3.4/5 Na podstawie 18 ocen.
  • Wielkopolska 3F
    26-600 Radom