Biuro rachunkowe Vector

Kielce

Opinie o Biuro rachunkowe Vector

marykate 2011-11-14 17:37:03
Serdecznie nie polecam, bardzo niemiły Pan właściciel biura, za to bardzo miłe pracownice
Zorro 2012-01-26 13:33:37
To przykre ale stawianie wysokich wymagańn merytorycznych nie jest przejawem bycia miłym lub nie, to konieczność w tej branży
danikaen 2012-09-10 20:33:17
praca po godzinach, raz w miesiącu w soboty. Generalnie (usunięte przez administratora) Nie polecam
Zorro 2013-01-03 11:55:08
Ale za to mamy najlepszą kawę w Kielcach i miłą atmosferkę, a że pracy jest sporo to chyba dobrze ?
pdaniken 2013-12-27 13:21:51
Właśnie atmosfery nie wspominam miło. A kawa - faktycznie, rewelacyjny motywator. Normalnie pierwsza rzecz na jaką zwracam uwagę przy wyborze ofert pracy, to jakość kawy. Słabe.
pdaniken 2014-05-10 05:26:35
O właśnie - w Vector "nie zawsze jest". Częściej nawet nie ma. Czasem bywała bardzo NIEmiła
trbwebwer 2015-01-22 19:03:18
Odradzam pracy w tym biurze. Pensja poniżej krytyki nie adekwatna do pracy. Właściciel to osoba z manią wielkości czyli mały chłopczyk z dużym ego. Lepsza praca w budce z hotdogami niż z takim xxxx ,
panda 2015-01-22 21:33:29
Jak rozumiem miałeś do czynienia z tą firmą czy tyko ze słyszenia, przećwiczyłeś na własnej skórze - pracujesz tam, czy znasz kogoś, czy jest sens składać tam papiery lub staż czy lepiej dać sobie spokój - będą kogoś potrzebować? czy coś wiecie o tym, może jakoś dam radę
york 2015-01-24 01:39:50
ja pracuje w tym biurze 5 lat ,z mojego doświadczenia średni okres pracy w tym biurze to 4 lata, jak słyszę przyszłych pracowników w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej to zastanawiam się czy te osoby wiedzą czym jest odpowiedzialność przy wyliczaniu komuś podatków, i czy ktoś z chamiałby aby podatki wyliczała mu osoba nie mająca o tym pojęcia. A jak jak słyszę te "gwiazdy na rozmowie kwalifikacyjnej to sama się za nie wstydzę. szczyt ignorancji i głupoty przekracza skalę,
MMMM 2015-03-30 23:15:44
Ja również nie polecam, rozumiem nawała pracy, niską pensję ale chamstwa nie cierpię.Na rozmowie kwalifikacyjnej odpowiedziałam na wszystkie merytoryczne pytania, Pan właściciel stwierdził ze poziom wiedzy ok, a w pierwszy dzień w pracy zmieszał mnie z błotem - psychol.
zorro 2015-04-01 00:52:30
No i co pracujesz tam dalej czy co?
xmen 2016-06-08 19:48:42
Właściciel jest bardzo nie miły i nie szanuje ludzi.. poprostu strasznie... NIE POLECAM!
POSZUKUJĄCA 2016-07-10 20:35:57
SKORO CI TAM TAK ŻLE, A JESTEŚ FACHOWCEM TO CO TAM JESZCZE ROBISZ?
trytan 2016-07-11 12:58:42
no właśnie już nic :)
@trytan 2016-10-05 14:34:16
Szkoda że usunęli mój wcześniejszy wpis :( widocznie nie spodobał się Panu J. Cóż...ogólnie szef to burak....nie ma szacunku do ludzi, a w szczególności do swoich pracowników. Zarobki-minimum a pracy ogrom że w normalnych godzinach nie da rady się wyrobić. Jedynym jego plusem jest to, że daje szanse młodym ludziom bez doświadczenia i u niego naprawdę ma się szkołę przetrwania.
fe 2016-10-09 22:21:08
Hej, wiecie jakie są średnie zarobki u nich? Pozdrawiam
niezadowolona 2016-11-06 22:03:57
do YORK którym na pewno jest właściciel burak J. w roku 2015 pracowałam w tym biurze i żadna z osób tam pracujących nie miała stażu 5 letniego, duży chłopczyk który chowa się za dwoma monitorkami, zatrudnia młode niedoświadczone dziewczęta żeby potem pastwić się nad nimi, sam odpala na dwóch monitorkach ustawy i przepytuje młode księgowe z artykułów, gnojąc je że nie znają ustawy, a tak naprawdę gdyby mu zabrać te monitorki to miałby niewiele więcej od nich do powiedzenia, serdecznie nie polecam
Zostaw swoją opinię o Biuro rachunkowe Vector - Kielce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Biuro rachunkowe Vector