Opinie o RoKo Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie RoKo Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie RoKo Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o RoKo Sp. z o.o. w Warszawa

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w RoKo Sp. z o.o.?

@Ak

Możesz napisać jakieś szczegóły? W jaki sposób te praktyki się odbywają? Każdy z pracowników ma kontakt z tym panem czy to jest jakoś wybiórczo?

Adrian H.

Pracowałem w roko przy budowie elektrowni Opole, ludzie ok , kasa na czas . Jakby to była praca nie w delegacji to pewnie pracowałbym teraz ale ,że akurat pracy we Wrocławiu nie mają więc tyle w temacie . Jak ktoś chce to polecam pracować w tej firmie.

Tamara
@Były pracownik.

Czyli umowa też tylko z najniższą pensją? Ile można dostać pod stołem, jest to dużo wyższa kwota niż sama podstawa? Może są tu jakieś stanowiska, które mają na umowie tyle ile zarabiają w realu?

Adrian H.

Inga
@Adrian H.

Kasa ok, ale że pensja jest fajna, bo wysoka, czy że kasa ok, bo jest zawsze na czas i pełna, bez opóźnień?? I czy jak taka budowa się kończy, to jest na koniec jakaś premia finalna? Można oczekiwać czegoś extra na koniec takiego projektu?

Były pracownik. Nowy wpis
@Adrian H.

Kasa OK?? Najniższą krajową na konto a reszta pod stołem w kopercie. To jest to OK??

@Adrian H.

To jak jedzie się na delegacje, to najczęściej na ile dni? I później na jaki okres wraca się do domu? Czy będąc na wyjeździe, otrzymuje się diety? Nocleg zapewniony i opłacony? Jak to wygląda? Chętnie bym się tutaj przyjął.

Tamara Nowy wpis
@Były pracownik.

Gruby Nowy wpis

Witam czy powie ktoś coś więcej o tej firmie wypłacalna ?stawka w Niemczech taka jak uzgodniona przez tel ?

Czy pracownicy w RoKo Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w RoKo Sp. z o.o.?

Firma stara się o możliwie jak najlepsze traktowanie swoich pracowników .

Tomasz

@Kamilos, co to znaczy wypiera pensje? No i na jaką umowę pracują, że nie mają prawa do płatnego urlopu? Orientujesz się?

Ak

(usunięte przez administratora) Wykorzystuje ludzi, gnębi i doprowadza do załamania psychicznego. Wyśmiewanie i znęcanie się to norma w tej firmie. Prezes pozna wasze słabe strony i wykorzysta to przeciwko wam wcześniej doprowadzając was do załamania. Odradzam każdemu ta firma zniszczy wam życie

@Ak

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie RoKo Sp. z o.o.? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Biura/Recepcjonistka
Accreo Sp. z o.o.
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
Wiktoria

rzuciło mi się ogłoszenie na etat brygadzisty w Szwecji i wysokie zarobki jakie proponują , 15-20tys to już dają na start czy po jakimś okresie próbnym? Ciekawi mnie też kwestia zakwaterowania, w ile osób maksymalnie się mieszka na pokoju, czy może brygadziści mają sami nocleg? Firma zapewnia odzież do pracy, a pranie i czyszczenie jest już we własnym zakresie?

Jaki dress code obowiązuje w RoKo Sp. z o.o.?

Zbiór zasad dotyczących ubioru czyli tzw dress code jest w naszej firmie budowlanej ściśle określony przez przepisy BHP .

@RoKo Sp. z o.o.

Dzień dobry czy są jakieś oferty pracy na Szwecję z waszej firmy Cieśla zbrojarz betoniarz. Pracowałem w szwecji.

Pietersom

Najlepsza firma w jakiej robiłem. Mieszkałem w Weil der Stadt i złego słowa o firmie ani ludziach nie mogę powiedzieć. Super atmosfera, super majstrowie i kierownictwo. Czułem się jakbym robił u siebie w mieście.

Teresa
@Pietersom

A jak z warunkami zakwaterowania? Były ok? No i czy wypłata też jest w porządku?

Pitersom
@Teresa

Wypłata okej. Warunki mieszkalne też okej. Blisko centrum, apteki, sklepy. Można trafić gorzej. A robota jak robota. Wiadomo wakacje to nie są.

@Pitersom

Dużo osób jest na tym mieszkaniu razem z Tobą? Pokoje ilu są osobowe? Mąż ma zamiar pojechać i każda informacja organizacyjna się przyda

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w RoKo Sp. z o.o.?

Sampanprezes

Pracownik otrzymuje wszytko co jest potrzebne do wykonywania swojego zawodu.

@Sampanprezes

Nasi pracownicy otrzymują odpowiednie narzędzia i odzież roboczą wymaganą na danym stanowisku pracy.

Ja tu pracowalem
@RoKo Sp. z o.o.

Odzież to najtańszy szajs !!!!

dddd

jak stawka w niemczech murarz pomocnik a zbrojarz

Marta1981

Mam pytanie czy potrzebujecie zbrojarzy jestem w tej branży 15lat znam się na rysunku proszę o kontakt

Witam czy potrzebujecie operatora manitou itp (Ladowarka teleskopowa ) 8 letnie doświadczenie interesuje mnie coś za granica pozdrawiam

Prawie sam pan prezes
@Kandydat

Uszanowanie! Zadzwoń proszę jutro na numer +48 18 3372324 i zostaw namiary. Odezwiemy się.

Jak szefostwo w RoKo Sp. z o.o. traktuje ludzi?

Firma stara się o możliwie jak najlepsze traktowanie swoich pracowników .

Czy rozmowa rekrutacyjna w RoKo Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

W przypadku prowadzenia naboru kadry technicznej na rynki zagraniczne wymagające tego języka : tak , w innym przypadku nie ma takiej potrzeby .

Bruno

Pracowałem w ROKO od 2001 do 2013 tj do czasu przejścia na emeryturę. Najlepsza firma budowlana w mojej pracy zawodowej.

@Bruno

Dziękujemy Panu za opinie i życzymy wszystkiego dobrego )

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w RoKo Sp. z o.o.?

Wszystkie składowe wynagrodzenia wpływają bezpośrednio na konto podane przez pracownika

Ryszard

Czy zatrudniacie emerytowanych zbrojarzy z długoletnim stażem

@Ryszard

Zdarzają się pracownicy , którzy pracowali u nas już długo i kontynuują pracę po nabyciu uprawnień emerytalnych . Nie nie zatrudniamy nowych pracowników emerytów .

Andrzej Wąs

Dzień dobry mam pytanie co ile są zjazdy z Niemiec lub z Szwecji do Polski i na jak długo?

@Andrzej Wąs

Panie Andrzeju prosimy o kontakt z naszą Firmą lub przesłanie CV . Jeśli spełnia Pan wymagania na stanowisko które pan będzie aplikował i obecnie będziemy poszukiwać pracowników w danym zawodzie otrzyma Pan szczegółowe informacje .

Suwnicowy

Czy poszukujecie suwnicowych /lub operatorów ładowarek teleskopowych?

@Suwnicowy

Suwnicowych obecnie nie zatrudniamy , natomiast jeśli posiada Pan doświadczenie na budowie i uprawnienia na ładowarki teleskopowe typu manitou to proszę złożyć CV .

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w RoKo Sp. z o.o.?

Ze względu na panującą sytuacje epidemiczną nie planujemy obecnie spotkań , imprez itp.

Obserwator

Witam jakie sa stawki w firmie jak wygladaja rotacje co z kwaterami czy na chwile obecna zatrudniacie pracownikow?

@Obserwator

Zamiast obserwować prosimy jak zawsze o przesłanie CV lub kontakt tel z Firmą . W zależności od kwalifikacji i doświadczenia zawodowego otrzyma Pan od nas ofertę zatrudnienia

Zostaw merytoryczną opinię o RoKo Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w RoKo Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy RoKo Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

RoKo Sp. z o.o.